Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PKS Zielona Góra będzie wozić mieszkańców Lublina

Utworzony przez o co tu chodzi, 28 stycznia 2014 r. o 16:22 Powrót do artykułu
Ktoś coś z tego zrozumiał?? Bo ja nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można? można!! jak się chce zarabiać pieniądze nie przeszkadza nawet odległość jakichś 500km i ściągnięcie autobusów, oczywiście najpierw złożenie oferty, przygotowanie się do przetargu. Ale gdzie tam ktoś by wpadł na taki pomysł z Lubelskich Linii Autobusowych z siedzibą w Lublinie (za daleko). No cóż bo i po co skoro Urząd Marszałkowski zawsze da pieniądze LLA, nie ma sensu rozszerzać działalności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już MPK Lublin nas nie będzie wozić, tylko PKS i to z Zielonej Góry????????????? Ludzie co tu sie wyprawia ???? Na kazdym kroku jakieś absurdy, jakaś rozpierducha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a teraz oprócz MPK Lublin wozi Cię Meteor i Irex odpowiednio z Jaworzna i Dąbrowy Górniczej, masz tego świadomość? wolny rynek   
to już MPK Lublin nas nie będzie wozić, tylko PKS i to z Zielonej Góry????????????? Ludzie co tu sie wyprawia ???? Na kazdym kroku jakieś absurdy, jakaś rozpierducha.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest jakaś pieprzona bzdura. Nie pojmuje tego jak po Lublinie można jeździć pksem z Zielonej Góry. Lublin nie ma swoich autobusów? nic z tego nie rozumiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj na wieczór : http://alle.pl/balloteli-zginol  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a 1.5 miliona zł które zostało podziela miedzy soba prezesiki i dyrektorki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otóż to! LLA miałoby pewny zarobek przez 2 lata, a mogłoby też startować do drugiego przetargu na 8 lat. można? można!! jak się chce zarabiać pieniądze nie przeszkadza nawet odległość jakichś 500km i ściągnięcie autobusów, oczywiście najpierw złożenie oferty, przygotowanie się do przetargu. Ale gdzie tam ktoś by wpadł na taki pomysł z Lubelskich Linii Autobusowych z siedzibą w Lublinie (za daleko). No cóż bo i po co skoro Urząd Marszałkowski zawsze da pieniądze LLA, nie ma sensu rozszerzać działalności.   Tym, co nie przeczytali uważnie artykułu śpieszę z informacją, że MPK dalej będzie jeździć, a PKS Zielona Góra wejdzie na rynek w miejsce konsorcjum Irex&Meteor, jeżdżącego od 2010 roku. W Lublinie kilka firm świadczy usługi przewozowe, ale u wszystkich przewoźników obowiązuje taki sam bilet miejski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wsiodę do tego złomu.Zielona Góra ukradła nam pieniądze z dotacji unujnych kupiła sobie nowe a nam chce wcisnąć swoje stare.Tyle lublinian jest bez pracy a wy zatrudniacie u nas ludzi z Zielonej Góry? nic z tego nie rozumiem. O ile wiem polska zachodnia uzyskała 75% dotacji na lata 2007-2013 a wschodnia 25% bo zachodnia mam ukradła 25%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapisałam sobie właśnie te numery i w mojej dzielnicy jeździ tylko 10.Do przgubowców nie będę wsiadać.To kpina.Co oni w tym ratuszu robią budują centrum konferencyjne jedyna rzecz z inwestycji jaka Lublinowi jest nie potrzebna a nie maja na nowe autobusy i dojazd do stadionu.Nie głosuje na PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wsiodę do tego złomu.Zielona Góra ukradła nam pieniądze z dotacji unujnych kupiła sobie nowe a nam chce wcisnąć swoje stare.Tyle lublinian jest bez pracy a wy zatrudniacie u nas ludzi z Zielonej Góry? nic z tego nie rozumiem. O ile wiem polska zachodnia uzyskała 75% dotacji na lata 2007-2013 a wschodnia 25% bo zachodnia mam ukradła 25%
  to w takim razie z tego co piszesz południe, północ i środkowa PL nie dostała nic, jesteśmy i tak zarobieni :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapisałam sobie właśnie te numery i w mojej dzielnicy jeździ tylko 10.Do przgubowców nie będę wsiadać.To kpina.Co oni w tym ratuszu robią budują centrum konferencyjne jedyna rzecz z inwestycji jaka Lublinowi jest nie potrzebna a nie maja na nowe autobusy i dojazd do stadionu.Nie głosuje na PSL
  Jarku co pisze w damskiej formie (zapisałam) proponuje już jutro nie wsiadać do 10, zwroc uwage na naklejke na autobusie z przodu jak bedzie logo irexu lub meteoru nie wsiadaj, w mysl hasla jezdze tylko z Mpk Lublin :D ludzie obsluga linii "przetargowych" w Lublinie jest juz od 3 lat i nie ma ich w obsludze MPK Lublin, i naprawde co ma stadion do autobusów, a po 2 w ratuszu nie rządzi PSL :D ba w wyborach powszechnych nie wszedl nikt z PSL do RM dopiero później PSL zyskal 2 radnych, wiec troszke sie mylisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu, ludzie, wy nie macie pojęcia jak jest zorganizowany transport w mieście a jakieś larum podnosicie.   Furmankami jeździjcie, bo gadacie tak jakbyści na każdy samochód krzyczeli "taskówka, taksówka"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykre jest czytanie waszych komentarzy, bo 90 % z was nie czyta ze zrozumieniem, albo nie ma zielonego pojęcia jak funkcjonuje komunikacja miejska w lublinie, bardzo dobrze że nie wygrało AKL, iREXY ect. bo to są najgorsze, najstarsze autobusy jakie jeżdżą obecnie po Lublinie. Z tego co sprawdziłem zastąpią je całkiem fajne Mercedesy i trochę gorsze Many, ale pewnie i tak w lepszym stanie niż to co ma do zaoferowania irex. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...