Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawy wywiad. Przydałaby się większa popularyzacja wiedzy w przystępnej formie na temat tego jak prawidłowo sortować odpady, czego nie robić, a co robić. Ważna chyba też jest edukacja dzieci. A starszy człowiek powinien nauczyć się myśleć w perspektywie dłuższej niż swoje życie. My już nie zobaczymy stanu środowiska za kilkadziesiąt lat, ale nasze dzieci, wnuki, prawnuki będą musiały w nim żyć. Dlaczego nie tworzyć im lepszych warunków tak małym kosztem jakim jest pokonanie własnego lenistwa i niechlujstwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u nas płoną składowiska z odpadami sprowadzonymi z zagranicy. Jak długo jeszcze ci fałszywi biznesmeni będą nas truli?????.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak myj każdy kubeczek i płać za wodę. Oczywiście takie firmy będą liczyć zysk.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gadu gadu Gadu gadu Najpierw żeby był recykling trzeba rozliczyć wszystkich którzy przez ostatnie lata kradli mln zł z doplat za nic ....... Proceder nadal kwitnie w najlepsze. Dopóki dopłaty nie pójdą na recykling nie będzie po prostu recyklingu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ja pamiętam jak po ulicach jeździły polewaczki które spłukiwały pyły i kurz z ulic i chodników. I mimo że a każdym mieszkaniu było wiele pieców, nie było smogu. A teraz trąbi się o smogu na potęgę. Ale gdzie podziały się te polewaczki???? Czy ktoś mi powie???? Może chodzi o cenę wody???? A ja wiem gdzie można skorzystać z darmowej wody do polewaczek. Jak chcecie sie dowiedzieć (decydenci) to odezwijcie się do mnie na maila scherif@tlen.pl. Ale osoby chcące tylko zasięgnąć info proszone są o zaniechanie pytań. Bo je zignoruję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł super, szkoda tylko że pracownicy są zatrudniani na 1/16 etatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta firma to jeden "mały" kołchoz pisze mały bo nie ma tam wogóle miejsca na nic żeby się ruszyć, pracownicy gnieżdżą się jak karaluchy, w środku mróz panuje, brak ogrzewania, zarobki najniższa krajowa a i tak często przytną te 50zł jednego studenta który robił przez okres wakacji chcieli wydymać na 500zł ale się upomniał i oni stwierdzili że się pomylili złodzieje, rotacje są cały czas teraz przyjmują ukraińców a i tak ukraińcy z tamtąd uciekają po dniu czy tygodniu, brakuje tam wszystkiego, robią tam po prostu ludzie z przymusu, dobrze ze mnie tam juz nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...