Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pluszaki na zebrze, czyli akcja "Proszę, przepuść mnie

Utworzony przez racjonalista, 27 października 2014 r. o 20:19 Powrót do artykułu
Nauczcie studentów kultury przechodzenia przez przejście a stare tępe baby żeby nie stawiały bezczelnie jednej nogi na jezdni dochodząc do przejścia w celu wymuszenia zatrzymania bez względu na prędkość i odległość jadącego pojazdu - wtedy gwarantuje że znajdzie sie mnóstwo kierowców chcących przepuścić pieszych. A tymczasem na miasteczku nikt tego nie zrobi bo wtedy on będzie stał jak cielę przed rzeka studentów którzy nie zwracają uwagi na to że można chwile zaczekać aż zbierze się większa grupa i wtedy przejść nie powodując korków. Kultura działa w obie strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ściana wschodnia to brud, syf i chamstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edukujcie ludzi że będąc pieszymi uczestnikami ruchu też mają obowiązki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj o 13 ej mało mnie nie zabił idiota na Jana Pawła przy kościele. Na pasie bliżej chodnika zatrzymał się uprzejmy kierowca a tym drugim pruł idiota rozmawiający przez komórkę. Dobrze, ze była luka między drabinkami i miał gdzie skręcić. Kierowcy go otrąbili, ja wrosłam w asfalt a debil popruł dalej. Nie zatrzymał się, nie przeprosił....  To przejście to masakra. Tyle ludzi tu zginęło////
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczcie studentów kultury przechodzenia przez przejście a stare tępe baby żeby nie stawiały bezczelnie jednej nogi na jezdni dochodząc do przejścia w celu wymuszenia zatrzymania bez względu na prędkość i odległość jadącego pojazdu - wtedy gwarantuje że znajdzie sie mnóstwo kierowców chcących przepuścić pieszych. A tymczasem na miasteczku nikt tego nie zrobi bo wtedy on będzie stał jak cielę przed rzeka studentów którzy nie zwracają uwagi na to że można chwile zaczekać aż zbierze się większa grupa i wtedy przejść nie powodując korków. Kultura działa w obie strony.
bzdura totalna, zawsze powinien sie zatrzymać, powinno się jechać z ograniczoną szybkością. W Austrii 2 razy się nie zatrzymasz i zostajesz bez prawka. Jakoś oni potrafią...a wracając do "starych bab" jak to określiłeś. trzeba się po prostu zatrzymać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...