Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po co protestujecie?!! Będzie nowy stadion żużlowy dla prywatnej spółki za 500 000 000zł Czy to mało dla was??? :)
  Oj tak, dzięki polityce PiS już mamy rekordowo niski poziom inwestycji. Zatrzymajmy jeszcze te samorządowe i katastrofa gospodarcza gotowa. Ps. Po co usuwasz swoje stare wpisy? Rozkaz z partyjnej centrali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wszedłem w wątek postów miałeś 9(choć dobrze wiemy, że na forum dodałeś ich znacznie więcej niż 9), teraz już tylko 4. Ciekawa sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wszedłem w wątek postów miałeś 9(choć dobrze wiemy, że na forum dodałeś ich znacznie więcej niż 9), teraz już tylko 4. Ciekawa sprawa.
 A ty, śmierdzielu z pato agencji pr ile już dodałeś K0mentarzy pod swoimi 200 fejK0wymi loginami? Fakt, że nawet takie drobne gnidy podczepione pod dewelo-bandę jak g00vno do okrętu zarabiają więcej niż pracownicy DPS-ów, dobrze ilustruje kirunek "rozwoju" Dziadogrodu. Ale karma wraca - jak bańka kurnikowa pęknie i dewelo-buraki wyniosą się z tego miasta, odpadki z Pańskiego stołu przestaną spadać do takich padlinożerców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oho, naczelna etatowa pisowska szczekaczka przybiegła bronić drugiej, przyłapanej na usuwaniu archiwalnych wpisów. Witajcie na pisowskiej farmie trolli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile zniżki na paliwo na orlenie mają związkowcy? Proszę się nam wszystkim tu pochwalić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wszedłem w wątek postów miałeś 9(choć dobrze wiemy, że na forum dodałeś ich znacznie więcej niż 9), teraz już tylko 4. Ciekawa sprawa.
 A co, śmierdzielu? Kolekcjonujesz posty użytkowników i wysyłasz ich zestawienia do Głównej Kadrowej, żeby wybrała sobie te, które P0leci swojemu mężusiowi zgłosić na P0licję, żeby P0szczuć na krytyków dewelo-nierządu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...