Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PO krytykuje wojewodę. \"Ukryła się w urzędzie\"

Utworzony przez Gość, 2 lipca 2012 r. o 10:30 Powrót do artykułu
Pani Wojewodo proszę douczyć Pana Jodłowskiego,żeby zrozumiał brzmienie:Lubelski Związek Prywatnych Pracodawców-Lewiatan,a nie Lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieta zmienną jest .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jajaj, PO niby rządzi - a de facto nie ma Lublinie ani swojego wojewody, ani prezydenta. Faktycznie, przykra sprawa... Przynajmniej dla jednej z frakcji Platformy, niby tej rządzącej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szogun -Kogut przeprowadzała prywatyzacje polskich przedsiębiorstw razem z Zytą Gilowską i Lewandowskim (unijnym komisarzem) i nikt ich nie pociągną do odpowiedzialności więc wiadomo że nie będzie liczyła się ze związkami i pracodawcami. Wyłoży się razem z Karpińskim. I dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczaera prawda - ja też się nie mogę z Panią Wojedową dogadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani wojewoda jest pomostem pomiedzy po a pis w miescie i dobrze jej to wychodzi a prowincja po jest niepotrzebna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani wojewoda panicznie boi się vicewojewody, bo wie że z takim starym wygą jak TW "Roman" i resztą PSLu nie ma szans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władze platformy chciałyby rządzić wszystkimi i we wszystkich obszarach. Oby Donek zrobił porządek w Lublinie bo co raz flustraci Pan i Pani S. mieszają i nakręcają się razem. Słabo to wygląda bo społeczeńswo nie jest głupie i widzi po co to robią!Tak naprawdę to mi ich żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Pani wojewoda jest otwarta na kontakty" Niestety ma wtedy ma "drugie spotkanie". Buhahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Pani to mały "szkodnik", szkodzi tylko naszemu miastu i regionowi. Bez kompetencji i przygotowania do pełnienia takiej funkcji, pracowników i petentów traktuje jak uczniaków, niedługo zacznie pouczać Donka.... Nicnie zrobiła dla naszego regionu przez ten rok, a wieści o pomiataniu pracownikami urzędu jej podległego są już wręcz legendarne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
woźny napisał:
Szczaera prawda - ja też się nie mogę z Panią Wojedową dogadać
Wożny - to masz problem. Ja widziałem jak kiedyś odopwiedziała "dzień dobry" sprzątaczce. A mówią, że nie prowadzi dialogu społecznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwer napisał:
Ta Pani to mały "szkodnik", szkodzi tylko naszemu miastu i regionowi. Bez kompetencji i przygotowania do pełnienia takiej funkcji, pracowników i petentów traktuje jak uczniaków, niedługo zacznie pouczać Donka.... Nicnie zrobiła dla naszego regionu przez ten rok, a wieści o pomiataniu pracownikami urzędu jej podległego są już wręcz legendarne...
Wieść niesie, że Pani Strojno.... też siała postrach w urzędzie. Teraz jednak chodzi o niekompetentnych urzędnikow i tych wsadzonych na stołki partyjniaków ....... co siedzą tylko i pier..... !!!. Dużo gorzej byłoby dla Urzędu gdyby to urzędnicy pomiatali Wojewodą.....?!
Ostatnio edytowany 2 lipca 2012 r. o 15:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil Smedel (synalek burmistrza Ostrowa Lubelskiego Ryszarda Smerdela, który jak jeden z jedynych, wybrany z wybranych nadawał się na rzecznika prasowego wojewody, za marne ok. 6000 zł. miesięcznie) powiedział, że Pani Wojwodówna "...bardzo się zaangażowała we współpracę z samorządami, spotyka się z ich przedstawicielami w biurze lub terenie. Jako okazję do współpracy podaje wojewódzką komisję dialogu społecznego, której przewodniczy... ".I na "przewodnictwie" koniec. Z kim tu rozmawiać, z pospólstwem, z biedotą, z ludzmi z nizin społecznych - Ja Wojewoda, a WY?(poczytaj ośwadczenie majątkowe wojewody).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani prof. dr hab. Jolanta Szołno-Koguc jest tam gdzie powinna i robi to co powinna, a PO się to nie podoba i tyle. Dzień jak codzień. Charakterek może ma ale jest kulturalna i to przekazuje dalej nie tylko swoim studentom ale i kolejnym pokoleniom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej wychodzi od roku obsadzanie swoimi stanowisk, bo dla Lublina nie zrobila nic !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazł się świetnie poinformowany. A podstawowej wiedzy o społeczeństwie nie ma. Do kompetencji wojewody nie należy robienie czegoś dla Lublina. Od tego jest prezydent oraz Rada Miasta. Wojewoda jest reprezentantem rządu w województwie i przede wszystkim realizuje zadania z zakresu bezpieczeństwa publicznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOW !!! naprawde ? a co zrobila wojewoda w zakrese bezpieczenstwa ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
najlepiej wychodzi od roku obsadzanie swoimi stanowisk, bo dla Lublina nie zrobila nic !!!
ŚITWA,ŚITWA,ŚITWA........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...