Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co za banda baranow!!!! Moze jeszcze kiedys doczekam sie ze banda tych kretynow zarowno z urzedu marszalkowskiego jak i z urzedu miejskiego zostanie wyrzucona na bruk z panem prezydentem na czele, ktory powinien siedziec na tej politechnice bo widocznie tylko to potrafi. Jak w tym lublinie moze sie cokolwiek dziac jezeli zaraz kazdemu podcina sie skrzydla zamiast inwestowac to wymysla sie durne przepisy i obostrzenia bo przeciez dlaczego on ma prowadzic jakas dzialalnosc lepiej zeby ja zamknal. Licze na to ze w przyszlych wyborach ta cala banda pojdzie po rozum do glowy i zgodzi sie nie kandydowac!!!!! Oszczedzcie sobie wstydu!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za deb***ne zarzuty o tłamszeniu przedsiębiorczości, eliminowaniu konkurencji etc? Jeśli ci busiarze nie potrafią świadczyć usług bez łamania przepisów prawa, to powinno się firmę natychmiast zamknąć! Przecież wymaga się od nich jedynie PRZESTRZEGANIA PRAWA! A tym wszystkim, którzy nie chcą lub nie mogą zrozumieć, że przestrzeganie prawa jest fundamentem państwa życzę gorąco, by często i we wszystkich dziedzinach odczuwali na własnej skórze skutki łamania prawa przez współobywateli - może wtedy przestaną być pobłażliwi dla przestępców. TĘPIĆ PIRATÓW DROGOWYCH!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jazda samochodem jest główną przyczyną wykroczeń drogowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Racja, ja wczoraj z Warszawy przydymałem nocą w 1 godz. 45 min.!
Bo jesteś jełop, takich trzeba eliminowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MK Lublin napisał:
Ciśnie byle szybciej...do momentu kiedy dojdzie do tragedii, i kilkanaście osób (pasażerów i kierowca) zostanie zapakowana do czarnych worków na zwłoki. I wtedy komisje, eksperci...co można zrobić było, aby zapobiec tragedii...znamy tą melodię chyba??? A może lepiej zapobiegać i niszczyć patologie? Czas przejazdu z Lublina do Warszawy (Centrum) wg. busiarzy ok. 2h nigdy nie był realny (a tak się reklamowali!!!- przynajmniej kilka lat temu). Więc o co ta burza?
Nie jestem kierowcą busa ale widzę co się dzieje, jak sobie poczynają busiarze jakby świnie wieźli zapier***..ą. No i jasne że jest "bezpiecznie" dopóki nie przydzwoni jeden z drugim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM PASAŻEREM-JESTEM ZA. CHCĘ ŻYĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo często jeżdżę busami firmy Contbus i to fakt kierowcy jeżdżą szybko, ale bardzo dobrze. NIGDY nie spotkałem się ze stłuczką czy awariom busa. Na moje oko pojazdy są zadbane i sprawne technicznie oraz wyglądają na nowe, w przeciwieństwie do busów na krótszych trasach np. Lublin - Lubartów gdzie jeżdżą stare, zardzewiałe i używane szroty. Nie wiem dlaczego policja przyczepiła się akurat tej firmy. Niech lepiej skontrolują stare, śmierdzące autobusy PKS które też łamią przepisy ( ostatnio jechałem PKS-em na trasie Lublin-Warszawa i kierowca pokonał trasę w 2.40 godz przy tym zatrzymywał się w każdym większym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciśnie byle szybciej...do momentu kiedy dojdzie do tragedii, i kilkanaście osób (pasażerów i kierowca) zostanie zapakowana do czarnych worków na zwłoki. I wtedy komisje, eksperci...co można zrobić było, aby zapobiec tragedii...znamy tą melodię chyba??? A może lepiej zapobiegać i niszczyć patologie? Czas przejazdu z Lublina do Warszawy (Centrum) wg. busiarzy ok. 2h nigdy nie był realny (a tak się reklamowali!!!- przynajmniej kilka lat temu). Więc o co ta burza?
Smutny Marian nie pociśnie bo nie ma czym to po jakiego zabiera głos?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM PASAŻEREM-JESTEM ZA. CHCĘ ŻYĆ.
Żyj szybko BUCU ,bo to już koniec !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Smutny Marian nie pociśnie bo nie ma czym to po jakiego zabiera głos?" "LUBISZ TO SU**"*" do zobaczenia  niebawem...
Ostatnio edytowany 7 czerwca 2013 r. o 01:59
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...