Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja w klubie \"Tektura\". Szukali narkotyków

Utworzony przez bywalec, 29 listopada 2010 r. o 16:55 Powrót do artykułu
phehe takich bredni dawno nie czytałem. Policja fakt była, spisała JEDNĄ osobę przed Tekturą.....a następnie..... wywijali bączki radiowozem na parkingu, śnieg obudził w nich fantazje. CZY TO BYŁA PROFESJONALNA AKCJA POLICJI? Porządna gazeta, a takie brednie piszą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm nie widzialem mundurowych, może i dobrze że na nich nie trafiłem:P to dlatego tak wczesnie sie chyba skonczylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no też nie kojarze,żebym mundurowych tam widziała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak było dokładnie ale byli jeszcze raz lodoweczka, słyszałem ze mieli wezwanie od sasiadki/a i musieli sprawdzic. sprawdzili i pojechali a w srodku ich nie było. z tymi narkolami to troche przesada pewnie ktos pier***na ze tam musza byc narkotyki bo jest głosno czy cos w ten desen.hahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na widok policji zjedli wszystko, a trzyma ich do dziś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka jest stawka za publikację zdjęcia w Dzienniku? chętnie wezmę swoją dolę za wykorzystanie mojego zdjęcia w tym artykule. pozdrawiam. Michał Wolny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michał napisał:
jaka jest stawka za publikację zdjęcia w Dzienniku? chętnie wezmę swoją dolę za wykorzystanie mojego zdjęcia w tym artykule. pozdrawiam. Michał Wolny
Więcej będzie kosztował przelew niż to zdjęcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyżby to takiej śmiałej dedukcji ich bystre, detektywistyczne umysły natchnęła nazwa imprezy - gandziejki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tektura? co to jest ta Tektura? Slams? Kultura nędzy? a może kultura śmieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tajpan napisał:
Tektura? co to jest ta Tektura? Slams? Kultura nędzy? a może kultura śmieci?
A co ty bujasz sie po 68 czekoladzie i fashion i smarujesz wazelina sie przed kazda impreza ;] hahaha wole taka tekture niz te wszystkie plastikowo-rózowe kluby gdzie pacjetki spadaja ze schodow najeb***e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pare gram napisał:
A co ty bujasz sie po 68 czekoladzie i fashion i smarujesz wazelina sie przed kazda impreza ;] hahaha wole taka tekture niz te wszystkie plastikowo-rózowe kluby gdzie pacjetki spadaja ze schodow najeb***e
o tak! chociaż jak dla mnie przyszło za dużo ludzi i troszkę ścisk był ale i tak było bardzo spoko. dawno nie byłam na tak udanej imprezie w tekturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...