Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 listopada 2010 r.
15:29
Edytuj ten wpis

Policja w klubie "Tektura". Szukali narkotyków

Autor: Zdjęcie autora er
0 11 A A

W sobotę policjanci sprawdzali czy bywalcy klubu Tektura przy ul. Wieniawskiej w Lublinie mają przy sobie narkotyki. Żadnych niedozwolonych substancji nie znaleźli.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Policja przeprowadziła akcję w sobotę.

- Mieliśmy informacje, że osoby przebywające w klubie mogą posiadać narkotyki – mówi Renata Laszczka-Rusek, z KWP w Lublinie.

Policjanci sprawdzili podejrzewane osoby. Narkotyków przy nich nie znaleźli.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
trelemorele / 1 grudnia 2010 r. o 15:49
[quote name='pare gram' timestamp='1291108121' post='394962']
A co ty bujasz sie po 68 czekoladzie i fashion i smarujesz wazelina sie przed kazda impreza ;] hahaha wole taka tekture niz te wszystkie plastikowo-rózowe kluby gdzie pacjetki spadaja ze schodow najeb***e
[/quote]


o tak!

chociaż jak dla mnie przyszło za dużo ludzi i troszkę ścisk był ale i tak było bardzo spoko. dawno nie byłam na tak udanej imprezie w tekturze.
Avatar
pare gram / 30 listopada 2010 r. o 10:08
[quote name='tajpan' timestamp='1291104187' post='394910']
Tektura? co to jest ta Tektura? Slams? Kultura nędzy? a może kultura śmieci?
[/quote]
A co ty bujasz sie po 68 czekoladzie i fashion i smarujesz wazelina sie przed kazda impreza ;] hahaha wole taka tekture niz te wszystkie plastikowo-rózowe kluby gdzie pacjetki spadaja ze schodow najeb***e
Avatar
tajpan / 30 listopada 2010 r. o 09:03
Tektura? co to jest ta Tektura? Slams? Kultura nędzy? a może kultura śmieci?
Avatar
twiti / 30 listopada 2010 r. o 01:56
czyżby to takiej śmiałej dedukcji ich bystre, detektywistyczne umysły natchnęła nazwa imprezy - gandziejki?
Avatar
M / 29 listopada 2010 r. o 22:58
[quote name='michał' timestamp='1291067061' post='394681']
jaka jest stawka za publikację zdjęcia w Dzienniku? chętnie wezmę swoją dolę za wykorzystanie mojego zdjęcia w tym artykule. pozdrawiam. Michał Wolny
[/quote]

Więcej będzie kosztował przelew niż to zdjęcie
Avatar
michał / 29 listopada 2010 r. o 22:44
jaka jest stawka za publikację zdjęcia w Dzienniku? chętnie wezmę swoją dolę za wykorzystanie mojego zdjęcia w tym artykule. pozdrawiam. Michał Wolny
Avatar
asd / 29 listopada 2010 r. o 21:06
na widok policji zjedli wszystko, a trzyma ich do dziś
Avatar
pare gramow / 29 listopada 2010 r. o 20:20
tak było dokładnie ale byli jeszcze raz lodoweczka, słyszałem ze mieli wezwanie od sasiadki/a i musieli sprawdzic. sprawdzili i pojechali a w srodku ich nie było. z tymi narkolami to troche przesada pewnie ktos pier***na ze tam musza byc narkotyki bo jest głosno czy cos w ten desen.hahah
Avatar
OOO / 29 listopada 2010 r. o 19:59
no też nie kojarze,żebym mundurowych tam widziała
Avatar
Acid / 29 listopada 2010 r. o 19:29
hmm nie widzialem mundurowych, może i dobrze że na nich nie trafiłem:P to dlatego tak wczesnie sie chyba skonczylo
Avatar
trelemorele / 1 grudnia 2010 r. o 15:49
[quote name='pare gram' timestamp='1291108121' post='394962']
A co ty bujasz sie po 68 czekoladzie i fashion i smarujesz wazelina sie przed kazda impreza ;] hahaha wole taka tekture niz te wszystkie plastikowo-rózowe kluby gdzie pacjetki spadaja ze schodow najeb***e
[/quote]


o tak!

chociaż jak dla mnie przyszło za dużo ludzi i troszkę ścisk był ale i tak było bardzo spoko. dawno nie byłam na tak udanej imprezie w tekturze.
Avatar
pare gram / 30 listopada 2010 r. o 10:08
[quote name='tajpan' timestamp='1291104187' post='394910']
Tektura? co to jest ta Tektura? Slams? Kultura nędzy? a może kultura śmieci?
[/quote]
A co ty bujasz sie po 68 czekoladzie i fashion i smarujesz wazelina sie przed kazda impreza ;] hahaha wole taka tekture niz te wszystkie plastikowo-rózowe kluby gdzie pacjetki spadaja ze schodow najeb***e
Avatar
tajpan / 30 listopada 2010 r. o 09:03
Tektura? co to jest ta Tektura? Slams? Kultura nędzy? a może kultura śmieci?
Avatar
twiti / 30 listopada 2010 r. o 01:56
czyżby to takiej śmiałej dedukcji ich bystre, detektywistyczne umysły natchnęła nazwa imprezy - gandziejki?
Avatar
M / 29 listopada 2010 r. o 22:58
[quote name='michał' timestamp='1291067061' post='394681']
jaka jest stawka za publikację zdjęcia w Dzienniku? chętnie wezmę swoją dolę za wykorzystanie mojego zdjęcia w tym artykule. pozdrawiam. Michał Wolny
[/quote]

Więcej będzie kosztował przelew niż to zdjęcie
Avatar
michał / 29 listopada 2010 r. o 22:44
jaka jest stawka za publikację zdjęcia w Dzienniku? chętnie wezmę swoją dolę za wykorzystanie mojego zdjęcia w tym artykule. pozdrawiam. Michał Wolny
Avatar
asd / 29 listopada 2010 r. o 21:06
na widok policji zjedli wszystko, a trzyma ich do dziś
Avatar
pare gramow / 29 listopada 2010 r. o 20:20
tak było dokładnie ale byli jeszcze raz lodoweczka, słyszałem ze mieli wezwanie od sasiadki/a i musieli sprawdzic. sprawdzili i pojechali a w srodku ich nie było. z tymi narkolami to troche przesada pewnie ktos pier***na ze tam musza byc narkotyki bo jest głosno czy cos w ten desen.hahah
Avatar
OOO / 29 listopada 2010 r. o 19:59
no też nie kojarze,żebym mundurowych tam widziała
Avatar
Acid / 29 listopada 2010 r. o 19:29
hmm nie widzialem mundurowych, może i dobrze że na nich nie trafiłem:P to dlatego tak wczesnie sie chyba skonczylo
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Syn uderzał swoją matkę młotkiem w głowę. Kobieta trafiła do szpitala, gdzie zmarła

Syn uderzał swoją matkę młotkiem w głowę. Kobieta trafiła do szpitala, gdzie zmarła

88-latka otrzymała kilka ciosów w głowę młotkiem, trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami i tam zmarła. Policjanci z Chełma zatrzymali jej 61-letniego syna, który usłyszał już zarzut zabójstwa. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności

Dwa miesiące plenerowych atrakcji. Wraca Centralny Plac Zabaw
2 lipca 2022, 16:00

Dwa miesiące plenerowych atrakcji. Wraca Centralny Plac Zabaw

Warsztaty dla osób w każdym wieku, koncerty, spektakle i wiele więcej. 2 lipca wystartuje letnia inicjatywa dla wszystkich mieszkańców, czyli Centralny Plac Zabaw. Na atrakcje można liczyć codziennie nie tylko na placu przed Centrum Kultury, bowiem podobnie jak przed rokiem CPZ zawita także w inne rejony miasta: do Domu Kultury LSM i Muzeum Osiedli Mieszkaniowych.

Wypadek w szpitalu w Szczebrzeszynie. Zerwał się przewód z tlenem

Wypadek w szpitalu w Szczebrzeszynie. Zerwał się przewód z tlenem

Pracownik techniczny szpitala w Szczebrzeszynie został poszkodowany, gdy w poniedziałek, w pomieszczeniu, gdzie znajduje się instalacja tlenowa, doszło do zerwania jednego z przewodów.

Sąd nad drzewami, których już nie ma. Ratusz i deweloper odwołują się

Sąd nad drzewami, których już nie ma. Ratusz i deweloper odwołują się

Do sali rozpraw przenosi się spór o legalność zgód na wycinkę 37 drzew kolidujących z planami zaprzyjaźnionego z prezydentem dewelopera. Zezwolenia zostały unieważnione z powodu „rażącego naruszenia prawa”. Ratusz i deweloper odwołali się do sądu.

Nowe twarze w Keeza lubelskiej klasie okręgowej

Nowe twarze w Keeza lubelskiej klasie okręgowej

KS Góra Puławska, Tur Milejów i Stok Zakrzówek to nowi beniaminkowie rozgrywek

Niech łąka i las poukładają nam w głowie. "Wegetarianizm dał mi większą świadomość żywieniową i człowieczeństwa"
Magazyn

Niech łąka i las poukładają nam w głowie. "Wegetarianizm dał mi większą świadomość żywieniową i człowieczeństwa"

W Polsce rośnie ponad 3000 roślin, z tego około 1000 jest jadalnych. Nie ma atlasu ani książki, gdzie wszystkie te rośliny jadalne były zebrane - rozmowa z Justyną Pargiełą, zielarzem fitoterapeutą, dyplomowanym ziołoznawcą, uczennicą Łukasza Łuczaja, wegetarianką, pasjonatką dzikich roślin jadalnych

Po utonięciu 17-latka w zamojskim zalewie jest śledztwo. Ktoś przyczynił się do jego śmierci?
galeria

Po utonięciu 17-latka w zamojskim zalewie jest śledztwo. Ktoś przyczynił się do jego śmierci?

Prokuratura Rejonowa w Zamościu wyjaśnia, jak doszło do tragicznej śmierci 17-letniego mieszkańca gminy Tyszowce, którego zwłoki wyłowiono w weekend z zalewu w Zamościu. Śledztwo prowadzone jest w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci.

Młodzieżówka Radzyń Podlaski – Grom Kąkolewnica 3:2. Wyniki Keeza bialskiej klasy okręgowej

Młodzieżówka Radzyń Podlaski – Grom Kąkolewnica 3:2. Wyniki Keeza bialskiej klasy okręgowej

Albert Krukow utrzelił hat-tricka dla ŁKS Łazy w spotkaniu z Tytanem Wisznice. Bramki gości bronił 59-letni prezes Zenon Stawecki. Bizon Jeleniec pokonał Orła Czemierniki 1:0 po ładnym golu Arkadiusza Osiaka

Lublin. Koniec bezpłatnej komunikacji miejskiej dla uchodźców z Ukrainy

Lublin. Koniec bezpłatnej komunikacji miejskiej dla uchodźców z Ukrainy

Od 1 lipca obywatele Ukrainy nie będą już zwolnieni z opłat za przejazdy lubelskimi autobusami i trolejbusami. Władze miasta postanowiły nie przedłużać ulgi wprowadzonej po napaści Rosji na naszego wschodniego sąsiada.

Sukienki z odkrytymi plecami – jak je nosić? 5 zasad, o których warto pamiętać

Sukienki z odkrytymi plecami – jak je nosić? 5 zasad, o których warto pamiętać

Sukienki bez pleców – czy istnieje fason, który sprawia, że czujemy się bardziej kobieco? To także jeden z najlepszych elementów garderoby na lato. Pozwala przetrwać największy upał, a do tego przykuwa uwagę. Warto poświęcić chwilę na to, by wybrać odpowiednią sukienkę – wbrew pozorom seksowne wycięcia da się dopasować do każdej figury. Żeby ci to ułatwić, zebraliśmy kilka zasad co do tego, jak nosić odkryte plecy w sukience.

Gdzie nowy proboszcz, a gdzie wikariusz? Zmiany w archidiecezji lubelskiej. Pełna lista

Gdzie nowy proboszcz, a gdzie wikariusz? Zmiany w archidiecezji lubelskiej. Pełna lista

Nowi proboszczowie w – Lublinie – parafie – archikatedralna i pw. św. Urszuli Ledóchowskiej (ul. Roztocze), w Kumowie, Żmudzi, Fajsławicach i Chełmie – parafia pw. Chrystusa Odkupiciela (ul. ks. Księdza Marcelego Mrozka). Zmiany są też w lubelskiej Kurii Metropolitalnej. Dotyczą też 50 wikariuszy, który zmianą miejsce swojej posługi. Niektórzy idą na roczny urlop.

Dyplomy, książki, świadectwa. Koniec roku w SP nr 23 w Lublinie
galeria

Dyplomy, książki, świadectwa. Koniec roku w SP nr 23 w Lublinie

Wręczeniem dyplomów absolwenta i nagród książkowych rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku w Szkole Podstawowej nr 23 w Lublinie.

Miał być program in vitro w Lublinie. Ale miasto ma problemy finansowe

Miał być program in vitro w Lublinie. Ale miasto ma problemy finansowe

Władze Lublina nie uruchomią w tym roku zapowiadanego programu dopłat do zabiegów sztucznego zapłodnienia in vitro. Za wprowadzeniem takich dopłat niemal trzy lata temu opowiedziała się Rada Miasta. Dotychczas niewiele z tego wynikło.

Pogoń 96 Łaszczówka – Błękitni Obsza 0:3. Pozostałe wyniki Keeza zamojskiej klasy okręgowej

Pogoń 96 Łaszczówka – Błękitni Obsza 0:3. Pozostałe wyniki Keeza zamojskiej klasy okręgowej

Pogoń 96 Łaszczówka nie zdołała wykorzystać atutu własnego boiska i przegrała z Błękitnymi Obsza aż 0:3 w ostatniej kolejce rozgrywek. Zespół Jerzego Bojko może jednak mieć powody do zadowolenia, bo zaliczył świetną rundę wiosenną. Z kolei Błękitni wciąż wierzą, że to oni znajdą się na koniec sezonu na pierwszym miejscu.

Zamość. Elvis dla pań. Kobiecy wieczór w kinie
30 czerwca 2022, 19:30

Zamość. Elvis dla pań. Kobiecy wieczór w kinie

Zaplanowano seans filmowy, a przed nim konkursy z nagrodami dla pań, które zasiądą na widowni. W czwartek Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na „Kobiecy wieczór”.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!