Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no niestety znow milicja niszczy rolnikow Ciekawe co bedziecie zarli i kto wam emerytury zapalci jak oni zbankrutuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli Kołodziejczak nie pogodzi się z boomerami z PSL, lub nie porozumie z mieszczuchami z Razem, to prawdopodobnie jego oddolnemu ruchowi zostanie oscylowanie wokoło instytucji. Nawet jeżeli postulaty AgroUnii są potrzebne i bazują na zastanej rzeczywistości, to wyborcy potrzebują do tego programu aspiracjonalnego i kooperatywnego. Atakować zastaną rzeczywistość jest łatwo, ale znaleźć inne siły polityczne, które dodane do równania wzbogacą portfolio nie jest prosto. Szczególnie, że według analiz naszego departamentu, Kołodziejczak żywi osobiste urazy od Lewicy po Platformę, i od PSL po Konfederację. Styl liderski super, bardzo wyreaźny, ale brak koncyliacji skazuje cały ruch na marginalizację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niestety znow milicja niszczy rolnikow Ciekawe co bedziecie zarli i kto wam emerytury zapalci jak oni zbankrutuja
 Ciekawe kogo będziesz wzywał na pomoc, jak dwóch oprychów stanie ci na drodze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niestety znow milicja niszczy rolnikow Ciekawe co bedziecie zarli i kto wam emerytury zapalci jak oni zbankrutuja
Ciekawe kogo będziesz wzywał na pomoc, jak dwóch oprychów stanie ci na drodze?
 I myślisz że zorganizują mu taką ochronę jak pewnemu staremu kawalerowi z kotem przed strajkującymi kobietami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ruskie się cieszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczura odesłać do ruskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sfora psów pilnuje jednego kota a stado baranów za to płaci, na jakiej ulicy? :-)  :-) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczura odesłać do ruskich
 Ja wiem , że to stary safanduła z łupieżem na ramionach ,porwanych butach i dość często wymiętą koszulą na dużym brzuchu, ale żeby tak od szczurów wyzywać? Miej umiar .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blady strach padł na totalsow: będzie komisja:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczura odesłać do ruskich
Ja wiem , że to stary safanduła z łupieżem na ramionach ,porwanych butach i dość często wymiętą koszulą na dużym brzuchu, ale żeby tak od szczurów wyzywać? Miej umiar .
 twój tatuś tak się przedstawia? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczura odesłać do ruskich
Ja wiem , że to stary safanduła z łupieżem na ramionach ,porwanych butach i dość często wymiętą koszulą na dużym brzuchu, ale żeby tak od szczurów wyzywać? Miej umiar .
twój tatuś tak się przedstawia?
 Na więcej cię nie stać? Zawiodłem się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że ci w kominach na twarzach anonimowi stróże prawa jak zwykle najbardziej się udzielają wynoszeniu Rolników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka bieda: przyjechali rolnicy do Lublina i nie mogą znaleźć miejsca na zaparkowanie swoich Lexusów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolska marzeń...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka w Polsce bieda, że Polacy kupują coraz więcej mieszkań w Hiszpanii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten człowiek wleczony po bruku /na pierwszym zdjęciu/ już na pis nie zagłosuje bo "one dajo" . Może też przekona sąsiada że jedynie co rolnikowi może dać pis to pałką po plecach gdy głowę podniesie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka w Polsce bieda, że Polacy kupują coraz więcej mieszkań w Hiszpanii.
 Daniel orleone już  tam grasuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A my boczkiem, boczkiem po cichu dofinansowujemy UA i nie tylko... Nie lepiej się coraz bardziej uniezależniać od obcych rynków...??? Przecież mamy wspaniałe przykłady jak zostawiani jesteśmy na pastwę losu... Czy nie jest to zboże z Przewodowa przypadkiem? ;) Ale pany jedzą sobie chlebek wypiekany z polskiego zboża podziwiając hiszpańskie wybrzeża. Tam chleb taniej niż w Polsce...!!!! POLSKA w ruinie.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka w Polsce bieda, że Polacy kupują coraz więcej mieszkań w Hiszpanii.
No tak. Słyszałem. Żona Mateusza kupiła 3 - lokuje kasę ze sprzedaży tej kościelnej działeczki opylonej koleżkom bankierom. A i Daniel kupił 2. Remont robi. Termin oddania po wyborach jak trzeba będzie ewakuować się od cyca.
 Eeeetam, to mały pikuś: Kropiwnicki z PO ma w Warszawie tyle, że doliczyć się nie może. U Adamowiczow w Gdańsku był z tym jeszcze większy problem. Palikot w Lublinie zapomniał że jest właścicielem samolotu. A teraz zejdź jeszcze niżej i sprawdź stan POsiadania radnych z PO... Tu też biedy nie ma, a tak krzyczą. Za darmo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...