Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja zatrzymała lekarza z pijanej załogi karetki

Utworzony przez ginekologggg, 29 grudnia 2009 r. o 11:25 Powrót do artykułu
ha....Triomed ma darmowa reklame w mediach hahahaah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"DZIĘKUJĘ"za taką reklamę -jako pacjent mam prawo odmówić przejazdu karetką opatrzoną takim logo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja popełniła ogromny błąd,albo współdziałała z pijanym konowałem-wypuszczając go do domu przed otrzymaniem wyników sekcji zwłok.KOnował tak namiesza,że okaże się,że to zawinił nieboszczyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lokal Kolumny Transportu Sanitarnego "Triomed" wygląda jak melina. Nic dziwnego, że personel byli pijany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W TVP Info podano, że ten lekarz pracował tam na umowę zlecenie, więc to zwolnienie z pracy i tak mu pewnie zwisa kalafiorem. Poza tym twierdzi, że opuścił miejsce pracy, bo nagle dostał niestrawności żołądka, więc i tak nikt mu nie udowodni niczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy Triomed ma podpisane umowy z tymi szpitalami na transport ? Jeśli tak to należy je szybko rozwiązać i wlepić im katy umowne , a na końcu podać do sądu i wyciągnąć odszkodowanie za narażenie podopiecznych tych szpitali. Zostało tu również zszargane dobre imię tak szacownych lubelskich klinik. Do usług pozostaje wielu renomowanych prawników nie tylko lubelskich, kochających nasz system opieki zdrowotnej! O czym powinna także pomyśleć przede wszystkim rodzina zmarłego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
salo(no)wa napisał:
Policja popełniła ogromny błąd,albo współdziałała z pijanym konowałem-wypuszczając go do domu przed otrzymaniem wyników sekcji zwłok.KOnował tak namiesza,że okaże się,że to zawinił nieboszczyk.
Przecież oni mają układy w prokuraturze i na 100% pójdzie to na umorzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarz, ratownik,kierowca.Niezły TRIOmed
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TO MOCZYMORDY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre ja mam dwóletnia córke która dzieki kierowcyi sanitariuszowiz krasnika teraz zyje bo pani prof. rzarnowska traktowała mnie jak psa tylko tym dwu ludziom zawdzieczam zycie mojej martyne saniteriuszowi mirkowi kowalskieu z zakrzowka i kierowcy karetki imienoie zapomniałam ale oni mnie znaja dzieki stokrotne dorota z wypozyczalni quadów w zakrz ówku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jak sie jezdzi po kosztach lub wychodzac na zero to wiadomo ze nie ma na elewacje budynku i wyglada jak melina....ale to jest gorzelnia...robia TAM WODKE I WINO...a potem pija w swieta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz jak jedzie karetka Triomedu po miescie to ludzie palcami pokazuja jak by prezydent jechal.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='tynkarz' date='29.12.2009, 21:54:15' post='211596'] no jak sie jezdzi po kosztach lub wychodzac na zero to wiadomo ze nie ma na elewacje budynku i wyglada jak melina....ale to jest gorzelnia...robia TAM WODKE I WINO...a potem pija w swieta na grzyba tylko odgrzybianie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie powinno być tej firmy! To nie jest ich pierwszy i pewnie nie jest to ostatni taki wyczyń z piciem. Co oni wiedzą o prawdziwym pogotowiu ratunkowym, o wypadkach, o tragediach ludzkich, to banda popaprańców, w dodatku jak widać za nic mają cudze życie, jeśli wyjeżdżają do zdarzenia pod wpływem alkoholu. Czytałem wiele na ich temat, niestety, nie wyczytałem nic dobrego. Psują opinię Państwowemu pogotowiu, bo zwykły przechodzień nie odróżnia, kiedy jedzie "Triomed", a kiedy Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe. To przykre, że psują Nam opinie, lecz niestety-prawdziwe...Myślę, że ktoś z wyższego szczebla powinien zająć się tym problemem. Wybory za pasem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...