Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 grudnia 2009 r.
10:35
Edytuj ten wpis

Policja zatrzymała lekarza z pijanej załogi karetki

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 14 A A

Ukrywający się od piątku lekarz z Kolumny Transportu Sanitarnego "Triomed" wpadł w ręce policji. Funkcjonariusze zatrzymali go w jego własnym domu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W Boże Narodzenie 39-letni Sławomir D. pracował jako lekarz w karetce transportowej, której zadaniem było przewożenie chorych z domu do placówek medycznych a także pomiędzy placówkami medycznymi. Pacjent, który był pod jego opieką zmarł później w szpitalu.

Ze szpitala MSWiA z którego załoga karetki zabrała pacjenta, by zawieźć go do szpitala PSK4 policja dostała informację, że pracownicy Triomedu mogą być nietrzeźwi. Mundurowi pojechali do bazy firmy, tam zastali tylko ratownika medycznego, który w organizmie miał 0,8 promila alkoholu i przyznał, że w czasie pracy pił razem z lekarzem, z którym jeździł karetką. Lekarza nie udało się przebadać, bo uciekł, policjanci nie zastali go także w domu.

Dopiero wczoraj wieczorem Sławomir D. wpadł w ręce funkcjonariuszy. - Zatrzymaliśmy go w domu - informuje Janusz Wójtowicz, rzecznik lubelskich policji. - Przewieźliśmy go na komendę, a po przesłuchaniu lekarz został zwolniony do domu.

Dziś odbyć ma się sekcja zwłok zmarłego pacjenta zarządzona przez prokuraturę. Śledczy chcą ustalić, czy postępowanie załogi ambulansu mogło przyczynić się do zgonu mężczyzny.

Tak lekarz, jak i ratownik medyczny stracili już pracę.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ratownik11 / 9 listopada 2010 o 18:47
0
Nie powinno być tej firmy! To nie jest ich pierwszy i pewnie nie jest to ostatni taki wyczyń z piciem. Co oni wiedzą o prawdziwym pogotowiu ratunkowym, o wypadkach, o tragediach ludzkich, to banda popaprańców, w dodatku jak widać za nic mają cudze życie, jeśli wyjeżdżają do zdarzenia pod wpływem alkoholu. Czytałem wiele na ich temat, niestety, nie wyczytałem nic dobrego. Psują opinię Państwowemu pogotowiu, bo zwykły przechodzień nie odróżnia, kiedy jedzie "Triomed", a kiedy Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe. To przykre, że psują Nam opinie, lecz niestety-prawdziwe...Myślę, że ktoś z wyższego szczebla powinien zająć się tym problemem. Wybory za pasem!!!
Nie powinno być tej firmy! To nie jest ich pierwszy i pewnie nie jest to ostatni taki wyczyń z piciem. Co oni wiedzą o prawdziwym pogotowiu ratunkowym, o wypadkach, o tragediach ludzkich, to banda popaprańców, w dodatku jak widać za nic mają cudze życie, jeśli wyjeżdżają do zdarzenia pod wpływem alkoholu. Czytałem wiele na ich temat, niestety, nie wyczytałem nic dobrego. Psują opinię Państwowemu pogotowiu, bo zwykły przechodzień nie odróżnia, kiedy jedzie "Triomed", a kiedy Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe. To przykre, że psują ... rozwiń
Avatar
~anonim~ / 30 grudnia 2009 o 21:57
0
[quote name='tynkarz' date='29.12.2009, 21:54:15' post='211596']
no jak sie jezdzi po kosztach lub wychodzac na zero to wiadomo ze nie ma na elewacje budynku i wyglada jak melina....ale to jest gorzelnia...robia TAM WODKE I WINO...a potem pija w swieta



na grzyba tylko odgrzybianie
Avatar
lol / 29 grudnia 2009 o 21:56
0
teraz jak jedzie karetka Triomedu po miescie to ludzie palcami pokazuja jak by prezydent jechal.....
Avatar
tynkarz / 29 grudnia 2009 o 21:54
0
no jak sie jezdzi po kosztach lub wychodzac na zero to wiadomo ze nie ma na elewacje budynku i wyglada jak melina....ale to jest gorzelnia...robia TAM WODKE I WINO...a potem pija w swieta
Avatar
dora / 29 grudnia 2009 o 17:12
0
dobre ja mam dwóletnia córke która dzieki kierowcyi sanitariuszowiz krasnika teraz zyje bo pani prof. rzarnowska traktowała mnie jak psa tylko tym dwu ludziom zawdzieczam zycie mojej martyne saniteriuszowi mirkowi kowalskieu z zakrzowka i kierowcy karetki imienoie zapomniałam ale oni mnie znaja dzieki stokrotne dorota z wypozyczalni quadów w zakrz ówku
Avatar
gula / 29 grudnia 2009 o 17:04
0
A TO MOCZYMORDY!!!
Avatar
tutejszy / 29 grudnia 2009 o 17:01
0
Lekarz, ratownik,kierowca.Niezły TRIOmed
Avatar
nonim / 29 grudnia 2009 o 16:25
0
salo(no)wa napisał:
Policja popełniła ogromny błąd,albo współdziałała z pijanym konowałem-wypuszczając go do domu przed otrzymaniem wyników sekcji zwłok.KOnował tak namiesza,że okaże się,że to zawinił nieboszczyk.

Przecież oni mają układy w prokuraturze i na 100% pójdzie to na umorzenie.
Avatar
~anonim~ / 29 grudnia 2009 o 16:20
0
A czy Triomed ma podpisane umowy z tymi szpitalami na transport ? Jeśli tak to należy je szybko rozwiązać i wlepić im katy umowne , a na końcu podać do sądu i wyciągnąć odszkodowanie za narażenie podopiecznych tych szpitali. Zostało tu również zszargane dobre imię tak szacownych lubelskich klinik.
Do usług pozostaje wielu renomowanych prawników nie tylko lubelskich, kochających nasz system opieki zdrowotnej!
O czym powinna także pomyśleć przede wszystkim rodzina zmarłego.
Avatar
bart / 29 grudnia 2009 o 15:48
0
W TVP Info podano, że ten lekarz pracował tam na umowę zlecenie, więc to zwolnienie z pracy i tak mu pewnie zwisa kalafiorem. Poza tym twierdzi, że opuścił miejsce pracy, bo nagle dostał niestrawności żołądka, więc i tak nikt mu nie udowodni niczego.
Avatar
Ratownik11 / 9 listopada 2010 o 18:47
0
Nie powinno być tej firmy! To nie jest ich pierwszy i pewnie nie jest to ostatni taki wyczyń z piciem. Co oni wiedzą o prawdziwym pogotowiu ratunkowym, o wypadkach, o tragediach ludzkich, to banda popaprańców, w dodatku jak widać za nic mają cudze życie, jeśli wyjeżdżają do zdarzenia pod wpływem alkoholu. Czytałem wiele na ich temat, niestety, nie wyczytałem nic dobrego. Psują opinię Państwowemu pogotowiu, bo zwykły przechodzień nie odróżnia, kiedy jedzie "Triomed", a kiedy Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe. To przykre, że psują Nam opinie, lecz niestety-prawdziwe...Myślę, że ktoś z wyższego szczebla powinien zająć się tym problemem. Wybory za pasem!!!
Nie powinno być tej firmy! To nie jest ich pierwszy i pewnie nie jest to ostatni taki wyczyń z piciem. Co oni wiedzą o prawdziwym pogotowiu ratunkowym, o wypadkach, o tragediach ludzkich, to banda popaprańców, w dodatku jak widać za nic mają cudze życie, jeśli wyjeżdżają do zdarzenia pod wpływem alkoholu. Czytałem wiele na ich temat, niestety, nie wyczytałem nic dobrego. Psują opinię Państwowemu pogotowiu, bo zwykły przechodzień nie odróżnia, kiedy jedzie "Triomed", a kiedy Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe. To przykre, że psują ... rozwiń
Avatar
~anonim~ / 30 grudnia 2009 o 21:57
0
[quote name='tynkarz' date='29.12.2009, 21:54:15' post='211596']
no jak sie jezdzi po kosztach lub wychodzac na zero to wiadomo ze nie ma na elewacje budynku i wyglada jak melina....ale to jest gorzelnia...robia TAM WODKE I WINO...a potem pija w swieta



na grzyba tylko odgrzybianie
Avatar
lol / 29 grudnia 2009 o 21:56
0
teraz jak jedzie karetka Triomedu po miescie to ludzie palcami pokazuja jak by prezydent jechal.....
Avatar
tynkarz / 29 grudnia 2009 o 21:54
0
no jak sie jezdzi po kosztach lub wychodzac na zero to wiadomo ze nie ma na elewacje budynku i wyglada jak melina....ale to jest gorzelnia...robia TAM WODKE I WINO...a potem pija w swieta
Avatar
dora / 29 grudnia 2009 o 17:12
0
dobre ja mam dwóletnia córke która dzieki kierowcyi sanitariuszowiz krasnika teraz zyje bo pani prof. rzarnowska traktowała mnie jak psa tylko tym dwu ludziom zawdzieczam zycie mojej martyne saniteriuszowi mirkowi kowalskieu z zakrzowka i kierowcy karetki imienoie zapomniałam ale oni mnie znaja dzieki stokrotne dorota z wypozyczalni quadów w zakrz ówku
Avatar
gula / 29 grudnia 2009 o 17:04
0
A TO MOCZYMORDY!!!
Avatar
tutejszy / 29 grudnia 2009 o 17:01
0
Lekarz, ratownik,kierowca.Niezły TRIOmed
Avatar
nonim / 29 grudnia 2009 o 16:25
0
salo(no)wa napisał:
Policja popełniła ogromny błąd,albo współdziałała z pijanym konowałem-wypuszczając go do domu przed otrzymaniem wyników sekcji zwłok.KOnował tak namiesza,że okaże się,że to zawinił nieboszczyk.

Przecież oni mają układy w prokuraturze i na 100% pójdzie to na umorzenie.
Avatar
~anonim~ / 29 grudnia 2009 o 16:20
0
A czy Triomed ma podpisane umowy z tymi szpitalami na transport ? Jeśli tak to należy je szybko rozwiązać i wlepić im katy umowne , a na końcu podać do sądu i wyciągnąć odszkodowanie za narażenie podopiecznych tych szpitali. Zostało tu również zszargane dobre imię tak szacownych lubelskich klinik.
Do usług pozostaje wielu renomowanych prawników nie tylko lubelskich, kochających nasz system opieki zdrowotnej!
O czym powinna także pomyśleć przede wszystkim rodzina zmarłego.
Avatar
bart / 29 grudnia 2009 o 15:48
0
W TVP Info podano, że ten lekarz pracował tam na umowę zlecenie, więc to zwolnienie z pracy i tak mu pewnie zwisa kalafiorem. Poza tym twierdzi, że opuścił miejsce pracy, bo nagle dostał niestrawności żołądka, więc i tak nikt mu nie udowodni niczego.
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

"Nowa jakość w urzędzie". Nowa władza w Białej Podlaskiej
galeria

"Nowa jakość w urzędzie". Nowa władza w Białej Podlaskiej 0 0

Nową jakość w urzędzie miasta i większą dostępność dla mieszkańców zapowiada nowy prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk. We wtorek został już oficjalnie zaprzysiężony na ten urząd.

Trener polskich skoczków zadowolony z przygotowań do sezonu. "Każdy zrobił progres w porównaniu do zeszłego roku" [wideo]
film

Trener polskich skoczków zadowolony z przygotowań do sezonu. "Każdy zrobił progres w porównaniu do zeszłego roku" [wideo] 0 0

W inauguracyjnych zawodach Pucharu Świata w Wiśle polscy skoczkowie wygrali konkurs drużynowy. Trzech z nich uplasowało się w najlepszej dziesiątce konkursu indywidualnego. - Przygotowania były bardzo dobre, plany treningowe udało nam się zrealizować w stu procentach. Myślę, że każdy ze skoczków zrobił progres w porównaniu do zeszłego roku - zapewnił trener biało-czerwonej kadry Stefan Horngacher.

Dźwięki [Domu] Słów - koncert Mateusza Franczaka
23 listopada 2018, 19:00
film

Dźwięki [Domu] Słów - koncert Mateusza Franczaka 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 23 listopada o godz. 19 w Domu Słów (ul. Królewska 17) odbędzie się koncert Mateusza Franczaka.

Lubelskie: Kolej nie rozpieszcza. Nowy rozkład jazdy nie jest powodem do zadowolenia

Lubelskie: Kolej nie rozpieszcza. Nowy rozkład jazdy nie jest powodem do zadowolenia 0 3

Znany jest już nowy rozkład jazdy pociągów, który ma obowiązywać od niedzieli, 9 grudnia.

Urząd Skarbowy rozliczy za nas deklaracje podatkowe

Urząd Skarbowy rozliczy za nas deklaracje podatkowe 0 0

W przyszłym roku Urząd Skarbowy przejmuje obowiązki rozliczenia osób składających PIT za 2018 r. E-PIT będzie przeznaczony dla tych, którzy są zatrudnieni na umowę zlecenie lub umowę o pracę. Nic nie trzeba będzie robić, bo system automatycznie nas rozliczy. To praktycznie oznacza koniec kar za nie złożenie deklaracji podatkowej.

Ważna zmiana w sprawie przyszłych emerytur. Prezydent podpisał ustawę

Ważna zmiana w sprawie przyszłych emerytur. Prezydent podpisał ustawę 0 2

Prezydent Andrzej Duda podpisał wczoraj ustawę o Pracowniczych Planach Kapitałowych. Ma ona polegać na utworzeniu prywatnego, dobrowolnego systemu gromadzenia oszczędności emerytalnych.

Black Weekend w Tarasach Zamkowych
23 listopada 2018, 0:00
galeria

Black Weekend w Tarasach Zamkowych 0

Dlaczego raz w roku sklepy obniżają ceny produktów nawet o 70%? I co z tym wszystkim mają wspólnego Indianie z plemienia Wampanoagów? Koniec listopada to początek sezonu zakupowego przed Bożym Narodzeniem, a także atrakcyjne wyprzedaże podczas popularnego Black Friday. Tarasy Zamkowe przygotowały z tej okazji przedłużoną wersję dnia wyjątkowych promocji i rabatów – Black Weekend. W dniach 23 - 25 listopada na wszystkich klientów centrum handlowego czekać będą niecodzienne przeceny i zniżki.

James Rodriguez trafi do Arsenalu? (wideo)
film

James Rodriguez trafi do Arsenalu? (wideo) 0 0

James Rodriguez może zamienić Bayern Monachium na Arsenal. Jak informuje hiszpańskie czasopismo „Don Balon” Kolumbijczyk może wkrótce zmienić barwy klubowe.

APORIA 11: Wyjście awaryjne – Rafał Matyja
22 listopada 2018, 19:00

APORIA 11: Wyjście awaryjne – Rafał Matyja 0

22.11.18 (czwartek) 19:00 / Sala Kinowa Centrum Kultury w Lublinie / Wstęp wolny

Kradł we Włoszech, a wpadł w Polsce. Sąd zadecyduje o ekstradycji

Kradł we Włoszech, a wpadł w Polsce. Sąd zadecyduje o ekstradycji 0 0

Zamojscy policjanci zatrzymali w Szczebrzeszynie mężczyznę poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania. 43-latek wszedł w konflikt z włoskim wymiarem sprawiedliwości, ale miał też na swoim koncie przestępstwa popełnione w Polsce

II liga piłkarzy ręcznych: Tylko rezerwy Azotów nie zawiodły

II liga piłkarzy ręcznych: Tylko rezerwy Azotów nie zawiodły 1 0

W 10. kolejce grupy trzeciej A komplet punktów zdobyły Azoty II. Swoje mecze przegrały za to: AZS UMCS i Olimpia

Nagły zwrot akcji w sądowej sprawie prezydenta Żuka. Sędzia upomniała prezydenckiego prawnika
pilne

Nagły zwrot akcji w sądowej sprawie prezydenta Żuka. Sędzia upomniała prezydenckiego prawnika 7 20

Zaskakujący przebieg miała dzisiejsza rozprawa sądowa w sprawie prezydenta Lublina. Sąd miał stwierdzić, czy Krzysztof Żuk złamał prawo będąc zarazem prezydentem i członkiem rady nadzorczej PZU Życie. Miał także ocenić, czy wojewoda słusznie próbował usunąć za to Żuka ze stanowiska

Pomnik też człowiek i zasługuje na ciepłą czapkę. Akcja aktywistek z Bombardowania Włóczką

Pomnik też człowiek i zasługuje na ciepłą czapkę. Akcja aktywistek z Bombardowania Włóczką 2 5

Dziewczęta (i chłopaki), czapki na głowy! Bo główka się przeziębi. Pomnik też człowiek, czapkę mieć musi – uważają aktywistki z Bombardowania Włóczką, które wczoraj zadbały o zdrowie i look kamiennych dziewczynek.

Black Friday w Lublinie 2018. Czym kuszą sklepy i galerie handlowe? [lista ofert]
artykuł aktualizowany

Black Friday w Lublinie 2018. Czym kuszą sklepy i galerie handlowe? [lista ofert] 0 2

Zbliża się Black Friday. Lubelskie galerie handlowe i sklepy kuszą rabatami nawet w wysokości 70 proc.

Rasiści nadal atakują "Złotą Piramidę". Jeden z pracowników uciekł z miasta

Rasiści nadal atakują "Złotą Piramidę". Jeden z pracowników uciekł z miasta 57 21

Egipcjanie prowadzący bar w Krasnymstawie nadal słyszą rasistowskie wyzwiska i groźby. Jeden w końcu się poddał i uciekł z miasta

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!