Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Posłanka Joanna Mucha na naszym czacie. Zadaj pytanie

Utworzony przez hrabia monte christo, 8 lutego 2011 r. o 14:04 Powrót do artykułu
no tak, prawda w oczy kole, do lekarza chodzę góra raz do roku jak mnie już totalnie złoży grypa, dziwnym trafem w kolejce jest cała plejada "starszych pań" co to rozprawiają o du*** marynie na chore nie wyglądając, ale miejsca w kolejkach zajmują, popieram Panią Poseł w zupełności - leczmy tych, którzy tego potrzebują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no tak, prawda w oczy kole, do lekarza chodzę góra raz do roku jak mnie już totalnie złoży grypa, dziwnym trafem w kolejce jest cała plejada "starszych pań" co to rozprawiają o du*** marynie na chore nie wyglądając, ale miejsca w kolejkach zajmują, popieram Panią Poseł w zupełności - leczmy tych, którzy tego potrzebują
No tak gościu widać,że jesteś jeszcze młody(a) i niczego nie rozumiesz.Według ciebie ta plejada jeśli już przyjdzie to powinna karnie milczeć,a w ogóle to po co przychodzi?? .Jestem ogólnie zdrowy,ale co trzy m-ce muszę iść do tego lekarza po receptę na leki.Teraz gdy pójdę to w kolejce będę udawał bardzo chorego.Natomiast u lekarza będę mówił,że jestem zdrowy właśnie dzięki tym lekom.Kolejki też mnie denerwują,a zwłaszcza cwaniaczki co chcą wepchnać się po za kolejnością."Leczmy tych,którzy tego potrzebują"-w tym ciężkim przypadku to już Żaden lekarz psychiatra nie pomoże-przypadek beznadziejny-hospicjum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Franka! Chyba nie lubisz Muchy. Wszystko co wymieniłeś, że kobieta mieć powinna, to chyba kto jak kto, ale Pani Mucha ma........ i nikt jej tego nie odbierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posłanka Mucha jest juz w Lublinie spalona, i powinna odlecieć. Ale zapewne tego nie zrobi,bo jest z marginesu społecznego Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto POsprząta PO PO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...