Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 lutego 2011 r.
12:26
Edytuj ten wpis

Posłanka Joanna Mucha na naszym czacie. Zadaj pytanie

Autor: Zdjęcie autora (pab)
0 25 A A
Posłanka Joanna Mucha będzie gościem na naszym czacie (Fot. Bartłomiej Żurawski)
Posłanka Joanna Mucha będzie gościem na naszym czacie (Fot. Bartłomiej Żurawski)

Joanna Mucha będzie 14 lutego gościem na czacie Dziennika Wschodniego na Facebooku. Już teraz czekamy na pytania, które chcielibyście zadać posłance.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Udostępnij na Facebook


Spotkanie z Joanną Muchą odbędzie się na profilu Dziennika Wschodniego na Facebooku. Posłanka będzie odpowiadać na pytania naszych internautów 14 lutego w godzinach 11-12.

W czacie będą mogli wziąć udział posiadacze kont na Facebooku. Aby zadać pytanie trzeba będzie wejść na nasz profil utworzony w tym portalu i kliknąć przycisk "lubię to”.

Pytania możecie zadawać również e-mailem wysyłając je na adres: alarm24@dziennikwschodni.pl

Czat oprócz Facebooka będzie można także na bieżąco śledzić na portalu www.dziennikwschodni.pl. Najciekawsze pytania i odpowiedzi opublikujemy następnego dnia w papierowym wydaniu Dziennika Wschodniego.

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
oldi / 14 lutego 2011 o 11:12
0
kto POsprząta PO PO?
Avatar
kikiki / 14 lutego 2011 o 10:35
0
Posłanka Mucha jest juz w Lublinie spalona, i powinna odlecieć. Ale zapewne tego nie zrobi,bo jest z marginesu społecznego Lublina
Avatar
W&W / 14 lutego 2011 o 09:39
0
Do Franka!
Chyba nie lubisz Muchy. Wszystko co wymieniłeś, że kobieta mieć powinna, to chyba kto jak kto, ale Pani Mucha ma........ i nikt jej tego nie odbierze.
Avatar
Franek 19 / 12 lutego 2011 o 18:13
0
[quote name='Gość' timestamp='1297527109' post='436624']
no tak, prawda w oczy kole, do lekarza chodzę góra raz do roku jak mnie już totalnie złoży grypa, dziwnym trafem w kolejce jest cała plejada "starszych pań" co to rozprawiają o du*** marynie na chore nie wyglądając, ale miejsca w kolejkach zajmują, popieram Panią Poseł w zupełności - leczmy tych, którzy tego potrzebują
[/quote]
No tak gościu widać,że jesteś jeszcze młody(a) i niczego nie rozumiesz.Według ciebie ta plejada jeśli już przyjdzie to powinna karnie milczeć,a w
ogóle to po co przychodzi?? .Jestem ogólnie zdrowy,ale co trzy m-ce muszę iść do tego lekarza po receptę na leki.Teraz gdy pójdę to w kolejce będę udawał bardzo chorego.Natomiast u lekarza będę mówił,że jestem zdrowy właśnie dzięki tym lekom.Kolejki też mnie denerwują,a zwłaszcza cwaniaczki co chcą wepchnać się po za kolejnością."Leczmy tych,którzy tego potrzebują"-w tym ciężkim przypadku to już Żaden lekarz psychiatra nie pomoże-przypadek beznadziejny-hospicjum.
[quote name='Gość' timestamp='1297527109' post='436624']
no tak, prawda w oczy kole, do lekarza chodzę góra raz do roku jak mnie już totalnie złoży grypa, dziwnym trafem w kolejce jest cała plejada "starszych pań" co to rozprawiają o du*** marynie na chore nie wyglądając, ale miejsca w kolejkach zajmują, popieram Panią Poseł w zupełności - leczmy tych, którzy tego potrzebują
[/quote]
No tak gościu widać,że jesteś jeszcze młody(a) i niczego nie rozumiesz.Według ciebie ta plejada jeśli już pr... rozwiń
Avatar
Gość / 12 lutego 2011 o 17:11
0
no tak, prawda w oczy kole, do lekarza chodzę góra raz do roku jak mnie już totalnie złoży grypa, dziwnym trafem w kolejce jest cała plejada "starszych pań" co to rozprawiają o du*** marynie na chore nie wyglądając, ale miejsca w kolejkach zajmują, popieram Panią Poseł w zupełności - leczmy tych, którzy tego potrzebują
Avatar
Franek 19 / 12 lutego 2011 o 13:20
0
Witam.Czy ona jest piękna??.Moim zdaniem przeciętnej urody.To media ją tak kreują.Myślę,że człowiek jest wtedy piękny (kobieta w szcególności),gdy do mądrości,dobrego charakteru,kultury,obycia towarzyskiego itp. dochodzi nawet przeciętna uroda (wygląd).Wychodzi na to,że uroda jest dopiero na 2-gim,3-cim miejscu.Jak taką miarę się przyłoży do p.Muchy to na co wychodzi??. Jeśli chodzi o te niby przejęzyczenia to myślę,że p.posioł zajęła medialne miejsce po p.Palikocie.Do p.poseł nie mam pytań.
Avatar
tance na ludzie / 11 lutego 2011 o 12:39
0
a wiosny nima zawsze grudzień
Co Pani uczyniła dla bezrobotnych czy widzi Pani nepotyzm i kumoterstwo
Avatar
XYZ11 / 11 lutego 2011 o 10:31
0
[quote name='Gość' timestamp='1297194393' post='435046']
Ja 14 lutego nie zadam tej Pani żadnego pytania, nie chcę mieć z tą osobą żadnej styczności. Przez szacunek dla siebie samego oraz mej 86 letniej babci!Apeluję do Was szanowni czytelnicy - zignorujmy ten czat, niech ta osoba sama z sobą porozmawia, może dojdzie do własciwych wniosków.Apeluję też o zignorowanie tej Pani w jesiennych wyborach do parlamentu!
[/quote]
Ja 14 lutego nie zadam tej Pani żadnego pytania, nie chcę mieć z tą osobą żadnej styczności. Przez szacunek dla siebie samego oraz mej 86 letniej babci!

Apeluję do Was szanowni czytelnicy - zignorujmy ten czat, niech ta osoba sama z sobą porozmawia, może dojdzie do własciwych wniosków.

Apeluję też o zignorowanie tej Pani w jesiennych wyborach do parlamentu!


POPIERAM
[quote name='Gość' timestamp='1297194393' post='435046']
Ja 14 lutego nie zadam tej Pani żadnego pytania, nie chcę mieć z tą osobą żadnej styczności. Przez szacunek dla siebie samego oraz mej 86 letniej babci!Apeluję do Was szanowni czytelnicy - zignorujmy ten czat, niech ta osoba sama z sobą porozmawia, może dojdzie do własciwych wniosków.Apeluję też o zignorowanie tej Pani w jesiennych wyborach do parlamentu!
[/quote]
Ja 14 lutego nie zadam tej Pani żadnego pytania, nie chcę mieć z tą osobą... rozwiń
Avatar
Łukasz / 11 lutego 2011 o 08:16
0
Mam 2 pytania:
1.Czy jak jutro otworzę rano lodówkę to też tam Pani Mucha będzie?
2. Czy jak ktoś chlapnie głupotę i następnie pojawia się przez tydzień w regionalnych dziennikach z uśmiechem na twarzy to już jest ok?
Avatar
syczenie / 10 lutego 2011 o 22:39
0
[quote name='m' timestamp='1297174445' post='434916']
Dziękuję ci mężu... też cię kocham
[/quote]

Tak, tak. Wróciła do męża. Przecież w kampanii mówiła że jest "żoną". Ale to już całkiem inna historia...
Avatar
oldi / 14 lutego 2011 o 11:12
0
kto POsprząta PO PO?
Avatar
kikiki / 14 lutego 2011 o 10:35
0
Posłanka Mucha jest juz w Lublinie spalona, i powinna odlecieć. Ale zapewne tego nie zrobi,bo jest z marginesu społecznego Lublina
Avatar
W&W / 14 lutego 2011 o 09:39
0
Do Franka!
Chyba nie lubisz Muchy. Wszystko co wymieniłeś, że kobieta mieć powinna, to chyba kto jak kto, ale Pani Mucha ma........ i nikt jej tego nie odbierze.
Avatar
Franek 19 / 12 lutego 2011 o 18:13
0
[quote name='Gość' timestamp='1297527109' post='436624']
no tak, prawda w oczy kole, do lekarza chodzę góra raz do roku jak mnie już totalnie złoży grypa, dziwnym trafem w kolejce jest cała plejada "starszych pań" co to rozprawiają o du*** marynie na chore nie wyglądając, ale miejsca w kolejkach zajmują, popieram Panią Poseł w zupełności - leczmy tych, którzy tego potrzebują
[/quote]
No tak gościu widać,że jesteś jeszcze młody(a) i niczego nie rozumiesz.Według ciebie ta plejada jeśli już przyjdzie to powinna karnie milczeć,a w
ogóle to po co przychodzi?? .Jestem ogólnie zdrowy,ale co trzy m-ce muszę iść do tego lekarza po receptę na leki.Teraz gdy pójdę to w kolejce będę udawał bardzo chorego.Natomiast u lekarza będę mówił,że jestem zdrowy właśnie dzięki tym lekom.Kolejki też mnie denerwują,a zwłaszcza cwaniaczki co chcą wepchnać się po za kolejnością."Leczmy tych,którzy tego potrzebują"-w tym ciężkim przypadku to już Żaden lekarz psychiatra nie pomoże-przypadek beznadziejny-hospicjum.
[quote name='Gość' timestamp='1297527109' post='436624']
no tak, prawda w oczy kole, do lekarza chodzę góra raz do roku jak mnie już totalnie złoży grypa, dziwnym trafem w kolejce jest cała plejada "starszych pań" co to rozprawiają o du*** marynie na chore nie wyglądając, ale miejsca w kolejkach zajmują, popieram Panią Poseł w zupełności - leczmy tych, którzy tego potrzebują
[/quote]
No tak gościu widać,że jesteś jeszcze młody(a) i niczego nie rozumiesz.Według ciebie ta plejada jeśli już pr... rozwiń
Avatar
Gość / 12 lutego 2011 o 17:11
0
no tak, prawda w oczy kole, do lekarza chodzę góra raz do roku jak mnie już totalnie złoży grypa, dziwnym trafem w kolejce jest cała plejada "starszych pań" co to rozprawiają o du*** marynie na chore nie wyglądając, ale miejsca w kolejkach zajmują, popieram Panią Poseł w zupełności - leczmy tych, którzy tego potrzebują
Avatar
Franek 19 / 12 lutego 2011 o 13:20
0
Witam.Czy ona jest piękna??.Moim zdaniem przeciętnej urody.To media ją tak kreują.Myślę,że człowiek jest wtedy piękny (kobieta w szcególności),gdy do mądrości,dobrego charakteru,kultury,obycia towarzyskiego itp. dochodzi nawet przeciętna uroda (wygląd).Wychodzi na to,że uroda jest dopiero na 2-gim,3-cim miejscu.Jak taką miarę się przyłoży do p.Muchy to na co wychodzi??. Jeśli chodzi o te niby przejęzyczenia to myślę,że p.posioł zajęła medialne miejsce po p.Palikocie.Do p.poseł nie mam pytań.
Avatar
tance na ludzie / 11 lutego 2011 o 12:39
0
a wiosny nima zawsze grudzień
Co Pani uczyniła dla bezrobotnych czy widzi Pani nepotyzm i kumoterstwo
Avatar
XYZ11 / 11 lutego 2011 o 10:31
0
[quote name='Gość' timestamp='1297194393' post='435046']
Ja 14 lutego nie zadam tej Pani żadnego pytania, nie chcę mieć z tą osobą żadnej styczności. Przez szacunek dla siebie samego oraz mej 86 letniej babci!Apeluję do Was szanowni czytelnicy - zignorujmy ten czat, niech ta osoba sama z sobą porozmawia, może dojdzie do własciwych wniosków.Apeluję też o zignorowanie tej Pani w jesiennych wyborach do parlamentu!
[/quote]
Ja 14 lutego nie zadam tej Pani żadnego pytania, nie chcę mieć z tą osobą żadnej styczności. Przez szacunek dla siebie samego oraz mej 86 letniej babci!

Apeluję do Was szanowni czytelnicy - zignorujmy ten czat, niech ta osoba sama z sobą porozmawia, może dojdzie do własciwych wniosków.

Apeluję też o zignorowanie tej Pani w jesiennych wyborach do parlamentu!


POPIERAM
[quote name='Gość' timestamp='1297194393' post='435046']
Ja 14 lutego nie zadam tej Pani żadnego pytania, nie chcę mieć z tą osobą żadnej styczności. Przez szacunek dla siebie samego oraz mej 86 letniej babci!Apeluję do Was szanowni czytelnicy - zignorujmy ten czat, niech ta osoba sama z sobą porozmawia, może dojdzie do własciwych wniosków.Apeluję też o zignorowanie tej Pani w jesiennych wyborach do parlamentu!
[/quote]
Ja 14 lutego nie zadam tej Pani żadnego pytania, nie chcę mieć z tą osobą... rozwiń
Avatar
Łukasz / 11 lutego 2011 o 08:16
0
Mam 2 pytania:
1.Czy jak jutro otworzę rano lodówkę to też tam Pani Mucha będzie?
2. Czy jak ktoś chlapnie głupotę i następnie pojawia się przez tydzień w regionalnych dziennikach z uśmiechem na twarzy to już jest ok?
Avatar
syczenie / 10 lutego 2011 o 22:39
0
[quote name='m' timestamp='1297174445' post='434916']
Dziękuję ci mężu... też cię kocham
[/quote]

Tak, tak. Wróciła do męża. Przecież w kampanii mówiła że jest "żoną". Ale to już całkiem inna historia...
Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 10 2

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 24 11

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 6 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 2

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce
Tylko u nas
galeria

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce 1 5

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 30 18

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 17 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!