Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ma w tym biznes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuje Pani Poseł za interwencje. Czas skończyć z hucpa w tej sprawie, która godzi w interes mieszkańców! Brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja proponuję wywłaszczyć panią Nosek, zdaje się że mieszka na osiedlu TOR czyli de facto na górkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu ktoś myśli rozsądnie! Mam nadzieję, że inni też pomyślą o tym, co jest dobre dla mieszkańców, a nie jak się wybić na podrzuconych kościach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale DW ładnie realizuje plan swoim sugestywnym tytułem. Już dawno przestaliście być dziennikiem mieszkańców… brak slow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem polega na tym, że ci "aktywiści" nie garną się do spotkania z kimkolwiek. Ma być tak jak oni chcą i zero dyskusji. Gdy tylko coś nie pójdzie po ich myśli, stają się agresywni i zaczynają atakować czy to ratusz, czy to sąd, czy to poszczególnych polityków. Nikt nie ma prawa do odmiennych opinii, ich racja jest jedyna słuszna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wieśniak : masz na myśli panią Nosek , która nie chce mieć nowych sąsiadów ? A jeżeli chodzi o polityków którzy lansują się na górkach czechowskich to wszyscy zainteresowani wiedzą , że chodzi o tych co lubią znajdować kości zwierząt i lansują się w w TVP3 .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu jakiś głos rozsądku! Mieszkańcy korzystają ze ścieżki i chcą parku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze Pani Poseł! Odważny i dobry krok dla mieszkańców Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No w końcu ktoś zauważył, czego potrzebują mieszkańcy Lublina! Współczuję tej Pani, bo znając aktywistów i ich agresywne zachowania, co między innymi widać w komentarzach pod każdym artykułem o górkach na DW (a to tylko namiastka tego co potrafią) nie będzie jej łatwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozmawiałam z państwa stowarzyszeniem – odpowiedziała jej Monika Pawłowska. – Daleko mi do lansu, tylko chodzi mi o zdrowy rozsądek. - smieszne slowa- Pawlowska lansuje Gowin gdzie moze i jak moze-wlasciwie nalezaloby zadac pytanie czy jest na etacie kadrowym ministerstwa- jezdzi od miasta do miasta robiac lans swojej osoby ze to niby ona-a de facto przypomina to "sprzedawce"- i jeszcze jedno jaki do developer bedzie korzystal-czy aby maz p. Koneckiej "kumpeli" Pawlowskie nie jest developerem - czy ta ustawa nie byla pisana pod zaprzyjazniona developerke -. Zdaniem posłanki urządzone tak górki przestaną być „miejscem, gdzie w zasadzie nic się nie dzieje”. kobieto ludzie potrzebuja terenu rekreacji zielonej rekreacji a mnie lansowania sie lewicowego lansu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pani Poseł! Lublin chce tego parku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy muszą wiedzieć, że zagospodarowanie tego terenu w porozumieniu z UM jest w interesie wszystkich. Blokowany przez pseudo obrońców projekt parku oddany za darmo UM wróci do dewelopera pod koniec 2022 i z 75ha parku zostanie zagroda na butelki i pijaństwo. Kobieta wie co mówi i brawo za odwagę, ale wybory się zbliżają i łatwiej być przeciwko niż za w trudnych decyzjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm... to właśnie miałam na myśli, pewna Pani nie szanuje tutaj innych, a to tylko wierzchołek góry lodowej tego, jak zachowują się pseudo aktywiści...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa_Ewela1 to nie„ pani" tak odpisuje ,  ale pisowski troll o kilku nikach , który wszystkich obraża i dziwnym trafem na jego wyczyny nie reaguje moderator .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monisia zapomniał w zeszłym tygodniu hasła do trollkonta, więc od poniedziałku ostro zasuwa żeby nadrobić. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nowa fanka dewelo-bandy zna odP0wiedź na pytanie, dlaczego cwaniactwo nie kwapi się do stawiania klocKÓw na terenach przeznaczonych na te cele, których jest P0nad 1000 ha w Łysogrodzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo cenny sygnał tego, że pan dr Jarosław Gowin przymierza się do ponownego jawnego przymierza z panem Donaldem Tuskiem. Pani Posłanka jedynie sygnalizuje "zmianę wajchy" w Porozumieniu, któremu trudno porozumieć się z panem doktorem Jarosławem Kaczyńskim. Zbyt dużo pieniędzy ma wpłynąć do Polski w najbliższych latach, by Potozumienie mogło zdecydować się na pozycję opozycyjną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monisia jak zwykle przeciwko mieszkańcom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P0dstawcie w wyP0wiedziach dewelo-trola "deweloperzy" w miejsce "mieszkańcy" i ten wazeliniarski bełK0t zacznie nabierać sensu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...