Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brzdęk i kolejnych kilka rubli wpadło do sakiewki Monisi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja proponuję wywłaszczyć panią Nosek, zdaje się że mieszka na osiedlu TOR czyli de facto na górkach
 jesteś de facto kretynem, czy tylK0 udajesz, srome_K_?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzdęk i kolejnych kilka rubli wpadło do sakiewki Monisi.
 Licz dewelosrebrniki z sobie P0dobnymi, wazeliniarzu dewelo-buractwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PS. Żeby stworzyć P0nad 200 fejK0wych loginów do wazelinowania dewelo-bandy trzeba być albo psycholem, albo robić u buractwa na pełny etat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE GRYZIE SIĘ RĘKI, KTÓRA KARMI... NIEPRAWDAŻ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzdęk i kolejnych kilka rubli wpadło do sakiewki Monisi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że ścieżka podoba się mieszkańcom i chętnie z niej korzystają. Spam pewnej Pani nic nie zmieni, no może dostanie pochwałę i premię z DW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pseudo-ścieżka to otoczona obiektami burackiej tandety i  resztkami zdewastowanej roślinności patelnia, na której w dniach takich jak ten bachor może dostać udaru słonecznego/termicznego w ciągu 15 minut. Ale ty, srome_K_, i tak nie chodzisz na spacery, bo musisz cały dzień siedzieć w kanciapie deweloprzydoopA.S.a i minusiK0wać moje komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciągle mnie zastanawia, z kim ta Pani tak rozmawia? Wszyscy ignorują, nikt nie odpisuje. Może pora, by te prywatne konwersacje przeniosła w inne miejsce i nie zalewała Internetu bełkotem w nieznanym nikomu języku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciągle mnie zastanawia, z kim ta Pani tak rozmawia? Wszyscy ignorują, nikt nie odpisuje. Może pora, by te prywatne konwersacje przeniosła w inne miejsce i nie zalewała Internetu bełkotem w nieznanym nikomu języku.
 To nie jest żadna Pani, tylko najzwyklejszy w świecie troll pisowy opłacany z twoich i moich podatków celem szerzenia propagandy jedynej słusznej partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciągle mnie zastanawia, z kim ta Pani tak rozmawia? Wszyscy ignorują, nikt nie odpisuje. Może pora, by te prywatne konwersacje przeniosła w inne miejsce i nie zalewała Internetu bełkotem w nieznanym nikomu języku.
To nie jest żadna Pani, tylko najzwyklejszy w świecie troll pisowy opłacany z twoich i moich podatków celem szerzenia propagandy jedynej słusznej partii.
 no raczej :) ale jego wycie wywołuje jedynie śmiech ewentualnie współczucie :) siedzi to coś i codziennie przez kilkanaście godzin przekleja w kółko te same wypociny naiwnie sądząc że kogoś nimi zarazi :) niezły cyrk :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta kobieta ma potencjał by stać się koszmarą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
srome_K_, ścierK0 deweloratuszowa, P0zwól, że przyP0mnę forumowiczom część fejK0wych loginów, którymi się P0sługujesz, żeby wazelinować dewelo-dewastację GCz: _K_,   -bez-owijania-,  _lupa_________,  _XD_ ,  1223445,  12geryt,  6yhn,  Aaaartek,  adamk,  Agent_Tomek,  akerski,  Alekshalina,  andrzej05,  aniani,  annamazurek99,  anne,  annonim,  Bakuulaa,  Barcka,  batxman,  Belzebu,  Benny102,  BillyWhite,  Bobas1987,  Brutus,  BVNHD,  cabrio_obatela_Ryska,  carlos,  Chico,  Coffe_Taste,  Cotusie,  Ddreporter,  Dewiz,  Doboszzz,  DP90,  drwstrzas,  Dwkomentator,  dziennikarzsledczy,  dzini,  Efflate,  ege_szege,  ekoreper,  ELUSIA1232,  Endrju_Golara,  Ewa_Ewela1,  ewa_p,  Ferenc,  fordens,  friko,  gargamel2,  Gatusso,  Gelon,  general,  Giuseppe_Italiano,  Gonul,  Gutek,  Hector,  Hubertus,  Irena_i,  Jacenty44,  Jacob_Loui,  janekalek,  janusz sulima,  JarekW,  K.D.,  kichu,  kinka,  Klepacki,  Klu,  Komentator,  Kosmitulo,  Krioo,  kronikiekoszurii,  kronikiniedorozwoju,  Kryska_J,  KusKus,  kwasna,  latif,  Lelek,  lerek,  LoganBig,  Login1,  lube102, lubelski_szaman, -Lublin- lub-lin,  Lublin_, luigi, luthrienne,  majormmm,  Malwina_Sz,  Maly_Glod,  marcelinarogowicz,  Marek84,  Mariolubelski,  Marko19,  mateo,  Max…,  Mcbolo,  mefisto_lubelak,  Melody,  Memory5,  MichalPolak,  miszczu,  mlody123, monika_m73,  mundrolek,  na_haju,  Nadiova,  Natala,  NemezisTeam,  Nie_jestem_robotem,  Niemamloginu,  nigdyniemialemloginu,  Ogr99,  Olllo,  Pan_Pawel,  Patyra,  pepeszownik,  Peruwiana,  petrux,  Pietrychowska,  pigmej,  ping_pong_peng,  PioPio,  piotrekzlublina,  Piter79,  po_co_komu_login,  popoprawiana,  Qba,  qwertyqaz,  Qzaq,  rafko9,  rejestracjaLU,  Robek39,  Robotus_Pisulus,  ron,  Rsokol,  Rukevitsa,  RyanGlo,  Sad_90,  saviano,  sawka_p01,  scooby,  sighter,  Sir_Fred,  siwy,  Smeagol,  smerfik1989,  Speedy,  stop_ekoterrorystom_,  szymon.popec,  Turas,  turkaj,  uwaga_na_trole_z_pis,  Waco,  wielkifanCysiaW,  wncl32nfei66y,  Wojtasss,  Wojtaszko,  WschodPolski,  Zbychu,  zLublina,  zmoranocna,  zorro532 ...
 Już wiem... to chyba nie snickers, tylko schizofrenia paranoidalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na miejscu tej pani nie wypowiadalabym się już na żaden temat, bo nie wiadomo czy śmiać się czy płakać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na miejscu tej pani nie wypowiadalabym się już na żaden temat, bo nie wiadomo czy śmiać się czy płakać...
 Jak czytam wynaturzenia Monisi to i na płacz jest juz tu za pozno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...