Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rok 2012 był w Polsce rokiem księdza Piotra Skargi... "Rzecze kto, ksiądz się wdawa w politykę. Wdawa się i wdawać się winien, nie w rządy jej, ale aby jej grzechy nie gubiły i wykorzenione z niej były, a dusze ludzkie w niej nie ginęły." ks. Piotr Skarga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi mi o to, ze nie potrzebnie insynuujesz takie coś. To, ze RP popiera homoseksualizm nie oznacza, ze każdy poseł czy też członek/członkini partii jest homoseksualistą. Nie generalizujmy wszystkiego. Poseł Marek po prostu o siebie dba co sie ceni. Nie widzę nic złego w zadawaniu pytań ale insynuacje o jego seksualizmie nie powinny sie tutaj znajdować. Btw. to jest jest jego prywatna sprawa. Ten artykuł dotyczy troszkę innej kwestii niż to co robi Poseł Poznański ze swoim ciałem/twarzą czy czymkolwiek. Pudrowanie i inne zabiegi kosmetyczne jakie zostały wymienione w tych pytaniach mają sie nijak do kościoła i tego co księża w nim wygaduja. Wiec może zanim zadasz takie pytania upewnij sie czy tego dotyczy temat ogółu. Taka advice na przyszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Poznański wbrew Twoim sugestiom gosciu jest heteroseksualny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Poseł Poznański wbrew Twoim sugestiom gosciu jest heteroseksualny.
Łał ! To gratuluję ! Jestem mile zaskoczony. To jak on się czuje w tej swojej partii, taki osamotniony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
1. Chodzi mi o to, ze nie potrzebnie insynuujesz takie coś. To, ze RP popiera homoseksualizm nie oznacza, ze każdy poseł czy też członek/członkini partii jest homoseksualistą. 2. Nie generalizujmy wszystkiego. Poseł Marek po prostu o siebie dba co sie ceni. 3. Nie widzę nic złego w zadawaniu pytań ale insynuacje o jego seksualizmie nie powinny sie tutaj znajdować. 4. Btw. to jest jest jego prywatna sprawa. 5. Ten artykuł dotyczy troszkę innej kwestii niż to co robi Poseł Poznański ze swoim ciałem/twarzą czy czymkolwiek. 6. Pudrowanie i inne zabiegi kosmetyczne jakie zostały wymienione w tych pytaniach mają sie nijak do kościoła i tego co księża w nim wygaduja. 7. Wiec może zanim zadasz takie pytania upewnij sie czy tego dotyczy temat ogółu. Taka advice na przyszłość.
1. Przepraszam jeśli uraziłem Pana posła czymkolwiek, nie miałem takiego zamiaru. Z tego co jest ogólnie wiadomo to ruch Janka nie popiera homosksualizmu, ale go promuje, a to jest duża róznica. Niby to tylko taka gra słów, ale jak zmienia to znaczenie prawda ? Czy pan poseł mógłby nam tutaj napisać który członek z jego partii kimże jest ? Bardzo mnie to intryguje, bowiem chciałbym znać bardziej swoją ulubioną partię. Piszesz "członek/członkini", obawiam się że to nie jest pełne określenie członków tejże partii, bowiem jak nazwiesz tego pana (? ) który siedzi w sejmie w babskich ciuszkach. Zapomniałem nazwiska tego transwestyty, bo chyba tak to się określa, tak ? 2. Oj to dobrze, to bardzo dobrze że Pan poseł o siebie dba. ...a jakiego kremu i pudru używa ? Czy może polecić jakąś dobrą kosmetyczkę w Lublinie ? ...bo jam mam takie problemy z cerą i brwiami. Nigdy jeszcze nie depilowałem brwi, czy to boli panie pośle ? ...bo ja się troszeczkę boję bólu. 3. To dobrze, oj to dobrze że wolno mi jednak zadać publicznie takie pytania panu posłowi, bo troszeczkę się zacząłem obawiać że jestem zbyt natarczywy z tymi swoimi pytaniami, ale skoro nie ma w tym nic złego to kontynuujmy dalej. Co się tyczy seksualizmu pana posła, to jest to dla mnie i jak sądzę dla wyborców ważna i kluczowa sprawa. Chciałbym bowiem wiedzieć na kogo głosuję. Czy poseł którego lubię i szanuję jak Pan Marek to pederasta, transwestyta czy też całkiem ktoś inny. To bardzo ważna informacja dla potencjalnego wyborcy. 4. Dlatego to nie jest tylko prywatna sprawa pana posła. Pan poseł jest osobą publiczną i powinien się określić, tym bardziej że jest członkiem takiej "ciekawej partyi" gdzie "ten tego". 5. Niby tak, niby tak, ale w "swoim punkcie # 3" sam/sama napisałeś/napisałaś, że cyt. "Nie widzę nic złego w zadawaniu pytań...", więc je zadaję, mogę ? 6. Moim zdaniem właśnie to ma jak najbardziej dużo do rzeczy o tym, gdyż właśnie ostatnio na mszy słyszałem jak pewien ksiądz mówił o tym że niektórzy posłowie z tej partii Janka się pudrują, przebierają w damskie ciuszki, dobierają się w pary osobników tej samej płci itd. itp. ...no że w ogóle to Sodoma i Gomora. Więc uważam że ten temat jak najbardziej dotyczy tych spraw. 7. Dlatego właśnie stąd te moje wszystkie pytania do pana posła, gdyż wcześniej upewniłem się że tego dotyczy ten temat, gdyż o tym niejednokrotnie słyszałem na mszy na kazaniu. Dlatego chciałem dowiedzieć sie tego od pana posła, czyli u samego źródła. Zatem panie pośle śmiało, jak to jest z panem, niech pan się ujawni i napisze na forum. Jakiego używa pan kremu, jakiego pudru, gdzie pan tak ładnie wydepilował brwi i jaką kosmetyczke by pan nam wszystkim polecił. Z poważaniem - pana wyborca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a taki był ciekawy temat. Szkoda że już zdechł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam zamiaru komentować całej Twojej wypowiedzi gdyż przy niektórych punktach wykazales sie strasznie mała inteligencją. A mi szkoda czasu na zniżanie sie do Twojego poziomu, bo,jeszcze mnie pokonasz doświadczeniem. A Co do kościoła to niech lepiej zajmie sie tym co robi kler. Ile księży ma dzieci, kochanki ale oczywiście ślepo wpatrzeni wierni tego nie dopuszczają do siebie. zachowanie księży jest bardzo nie moralne. Molestowanie kobiet, dzieci to chyba nie jest misja od Boga. ale cóż może to ja sie nie znam i tak właśnie ma postepowac kler.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie mam zamiaru komentować całej Twojej wypowiedzi gdyż przy niektórych punktach wykazales sie strasznie mała inteligencją. A mi szkoda czasu na zniżanie sie do Twojego poziomu, bo,jeszcze mnie pokonasz doświadczeniem. A Co do kościoła to niech lepiej zajmie sie tym co robi kler. Ile księży ma dzieci, kochanki ale oczywiście ślepo wpatrzeni wierni tego nie dopuszczają do siebie. zachowanie księży jest bardzo nie moralne. Molestowanie kobiet, dzieci to chyba nie jest misja od Boga. ale cóż może to ja sie nie znam i tak właśnie ma postepowac kler.
Oj joj joj ! Widzę że ktoś tutaj nie trzyma ciśnienia i zaczyna obrażać swoich adwersarzy. To nie świadczy najlepiej o twoim poziomie, a wręcz przeciwnie. Tekst "nie zniżam się do twojego poziomu, bo jeszcze pokonasz mnie doświadczeniem " jest bardzo wyświechtany na wszelkich forach. Zazwyczaj przytaczają go ci którym brakuje merytorycznych argumentów w dyskusji. Jak przy tym tekście zaczynają jeszcze ubliżać tak jak ty, to już jest pewnik że nie mają nic więcej do powiedzenia. Ja nie obraziłem nikogo w żadnym swoim poście. Zadałem tylko kilka pytań jak najbardziej związanych z tematem tego artykułu. Wyjaśniłem to w swoim poprzednim poście. Zaczynasz bardzo "nisko lecieć" z tymi swoimi tekstami typu "molestowanie kobiet, dzieci, kochanki". Zastanów się, czy to jest meritum tego tematu ? Ja dyskutuję o tym o czym mówią niektórzy księża na kazaniach, przecież o tym jest ten artykuł, prawda ?! Uważasz że posłowie ruchu Janusza P powinni dawać wytyczne księżom jak mają postępować ? Jeśli ktoś walczy mieczem to od miecza zginie. Jeśli ktoś (tak jak pan poseł) atakuje Kościół w głupi sposób (taka teraz jest "moda") to musi się liczyć z ripostą. Moda długo nie trwa, przeminie, a Kościół nadal będzie trwał wieki wieków. Uważasz że kilku posłów z jakiejś śmiesznej partii, która istnieje parę latek, a już wkrótce odejdzie w zapomnienie (to tylko kwestia czasu), może zaszkodzić Kościołówi, który przez ponad 2000 lat opierał się nie takim atakom !? Ruch Janka przykleił się do Kościoła jak gówno do okrętu i płynie, ale wkrótce się odklei i spadnie na dno. W następnych wyborach nie osiągną nawet progu wyborczego. Dlatego dobrze radzę panu posłowi, jeśli chce się utrzymać na powierzchni (w sejmie) to niech się lepiej jak najszybciej "przefarbuje", póki nie jest jeszcze za późno....może SLD ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poznański twierdzi że Kosciół nie jest miejscem do uprawiania polityki. Ja zaś twierdzę że pederaści, lesbijki, transwestyci i inni dewianci nie są ludźmi którzy powinni zajmować się polityką i zasiadywać w ławach sejmowych, a tym bardziej mówić Kościołowi jak ma postępować i co robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz zajęli się strażą miejską w Lublinie. Czyżby brakowało im już pomysłów na przetrwanie ? Wszystko na to wskazuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta Akcja ze strażą miejska jest jak najbardziej na miejscu. Ruch Palikota jeet partia która głośno mówi o problemach ktore większość ludzi woli przemilczeć. Czy wy tego nie dostrzegacie ? Ta rozmowa tutaj nie ma sensu bo obawiam sie ze w rzeczywistości nie jesteś bądź jesteście na tyle odważni żeby to wszystko poruszyć i powiedzieć. Broncie sobie dalej swojego kościoła i innych. Każdy popiera co chce i co uważa za poprawne bądź dobre. ja popieram Ruch Palikota i naprawdę nie zależy mi na jakiejś opini kogoś anonimowego na forum DW. Myślę, ze Marek również nie przejmuje sie wasza opinią jednak jeet ona naprawdę mało znaczącą. pozdrawiam i życzę trochę więcej racjonalnego myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie zależało ci na opinii jakie są na forum to byś tutaj nie zaglądał (zaglądała) i nie pisał wielokrotnie w tym temacie. Myślę że Marek śledzi to forum i czyta. Mam nadzieję że coś tam jednak do niego dotarło i wyciągnie z tego odpowiednie wnioski. Tym bardziej że jest hetero jak sam stwierdziłeś (stwierdziłaś). Tak swoją drogą to ciekawe skąd to wiesz ?! Piszesz że ruch Palikota cyt. "mówi o problemach które większość ludzi woli przemilczeć". Nieprawda, ruch Palikota mówi o "problemach" ludzi których w Polsce jest niewielki odsetek, wiemy doskonale o czym (o kim) mowa. Ta akcja ze strażą miejską to zwyczajny populizm. Chcecie się za wszelka cenę wbić w coś co będzie miało jako takie poparcie społeczne, ale znowu trafiliście kulą w płot. Straż miejska przeszkadza i drażni najbardziej tych którzy przekraczają jakieś przepisy i zwyczajnych lumpów. Właśnie ci ludzie potrafią najgłośniej i najbardziej krzyczeć z powodu straży miejskiej. Wam jednak się wydaje że ten "pomysł" wreszcie wypali, chociaż ten. Nic jednak bardziej mylnego, polegniecie na tej płaszczyźnie tak samo jak na poprzednich swoich pomysłach. Kolorowych snów, ups ! ...tęczowych miało być oczywiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, ze spotkamy sie kiedyś na żywo i porozmawiajmy o tym. Bo takie pisanie na forum jest naprawdę bezcelowe. To, ze zaglądam na forum nie znaczy ze mnie obchodzi Twoja opinia. Po prostu nie pozwalam ludziom na głupie komentarze do czegoś z czym nie maja racji. podoba Ci sie Marek, ze tak poruszasz ciągle jego temat apropo jego seksualności ? ;p To już nie Twoja sprawa skąd wiem, że jest heteroseksualny. musisz niestety dla Ciebie z tym żyć. Ze nie udało Ci sie tym razem swoich mądrości w internecie zostawić bez komentarza osoby o przeciwnych poglądach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego uważasz że dyskusja na forum jest bezcelowa ? Do tego jest właśnie przeznaczone forum, żeby dyskutować, wymieniać się poglądami, a nawet i spierać, bywa że nawet dość ostro czasami. Tak samo mnie obchodzi twoja opinia, jak ciebie moja. Jesteś tylko zbiorem liter na ekranie i jakimś tam nickiem. Chociaż wiadomo że za tymi literami kryje się człowiek i jak trzeba to do każdego można dotrzeć. Nikt nie jest anonimowy na forum. Czasami nawet mądry i inteligentny, tak jak ty, chociaż mający całkowicie odmienne poglądy od moich. Nie wiem czy Marek jest ładny czy brzydki. Jestem facetem i znam się raczej na kobietkach. Także niewiele obchodzi mnie jego wygląd, z wyjątkiem tego jak wyglada na zdjęciu, pisałem już o tym w swoim wcześniejszym poście, co i dlaczego. Tak myślę sobie, że troszeczkę za dużo wypiłaś (kobietko ), wnioskuję to po twoim stylu w jakim teraz piszesz. Twoje wcześniejsze posty były bardziej poprawne stylistycznie itd.... Stąd też zapewne twoja znajomość preferencji seksualnych Marka. Oczywiście mogę się mylić w tej swojej amatorskiej "psychoanalizie" twojego portretu psychologicznego, ale jak to piszesz będę musiał z tym życ i pozostać w niewiedzy. (...a może jesteś Markiem, kto wie...) Nie sądzę żebyś to co napisałem potwierdziła, ale mniejsza z tym. Cieszę się że moje posty wciąż są komentowane przez ciebie. Szkoda tylko że brakuje w twoich postach merytorycznych argumentów, widocznie ich brak z twojej strony. Jeśli masz jakikolwiek wpływ na Marka (a myślę że masz i to dość duży), a widzę że się o niego martwisz, to poradź mu żeby jak najszybciej się "katapultował" z tej partii, ta partia to trup. Zobacz co robią inni posłowie w sejmie, nie maja żadnych sentymentów. Przechodzą z jednej partii do drugiej, tak jak dzisiaj jeden przeszedł do PSL. Niech szybko działa, bo czas nagli, im szybciej podejmie taki podobny krok tym lepiej dla niego. Tęczowych snów życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podbijam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i jeszcze raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety muszę Cię zasmucic ale nic nie pilam. wiec nie zarzucaj mi pisania pod wpływem alkoholu bo w tym momencie nie masz racji. A co do Marka to nie będę mu radzić żeby sie wypisał z partii bo to byłby błąd. Ma rację, że jest w Ruchu Palikota. A to, że ludzie odchodzą z partii to chyba normalne. Odchodzą z każdej partii i przechodzą do innej(zasmuce Cię, do RP rowniez). Taka mowa nienawiści w internecie jest śmieszna. Bo nigdy nie jest brana pod uwage przez normalnych ludzi. Także jak masz na tyle odwagi, zapraszam porozmawiać na żywo. I ze mną i Jak bardzo chcesz z Markiem. I już sobie nie dodawaj nic apropo mojej znajomości z Markiem. pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To perskie oczko po pierwszym zdaniu zrozumiałem. Alkoholu nie było, ale było małe palonko, tak. Ok, rozumiem, zwolennicy tej partii wolą sobie dać w płuco, to zrozumiałe. Nie rozumiem tylko o jakiej mowie nienawiści teraz piszesz ?! Czy mogłabyś jaśniej napisać o co ci chodzi ? Co masz na myśli pisząc >normalni ludzie< ? Czy uważasz że jeśli mam żonę i dzieci i jestem Katolikiem to jestem nienormalny ? Czy uważasz że jeśli ktoś jest np. pederastą albo transwestytą to jest normalny ? Zapraszasz mnie na rozmowę ? Napisz zatem gdzie i kiedy miałoby to być ewentualnie?! ...w biurze poselskim ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok 2012 był w Polsce rokiem księdza Piotra Skargi... "Rzecze kto, ksiądz się wdawa w politykę. Wdawa się i wdawać się winien, nie w rządy jej, ale aby jej grzechy nie gubiły i wykorzenione z niej były, a dusze ludzkie w niej nie ginęły." ks. Piotr Skarga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To gdzie i kiedy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...