Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 stycznia 2013 r.
16:43
Edytuj ten wpis

Poznański: "Kościół nie jest miejscem do uprawiania polityki"

Autor: Zdjęcie autora rp
0 62 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Tak mówił na dzisiejszej konferencji prasowej Marek Poznański, poseł Ruchu Palikota.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Poznański przywołał zdarzenie do jakiego miało dojść w ostatnią niedzielę podczas mszy w parafii w Kodeńcu (gmina Dębowa Kłoda). Według posła miejscowy proboszcz "pokusił się o polityczną agitację”. Na terenie gminy odbędą się przedterminowe wybory wójta. W szranki stanie trzech kandydatów. Jedna z kandydatek była związana z Ruchem Palikota, ale startuje w wyborach z własnej inicjatywy, a Poznański zapewnia, że partia nie wystawiła swojego przedstawiciela.

– Z ambony słychać było m. in., aby wierni nie głosowali na Ruch Palikota, a zagłosowali na kandydata Prawa i Sprawiedliwości. To karygodne. Księża powinni być duchowymi przewodnikami ludzi, wiernych, parafian. Nie powinni angażować się w sprawy polityczne – stwierdza Pozański. Ksiądz miał też straszyć, że jeśli RP dojdzie do władzy to pozamyka kościoły. – To absurd. Nasza partia jest za rozdzieleniem Kościoła od państwa, ale szanujemy również wolność sumienia i wyznania – mówi Poznański.

- Nie mam czasu rozmawiać, jestem na kolędzie – usłyszeliśmy od proboszcza ks. Stefana Kurianowicza. W jego sprawie Poznański napisał list do biskupa diecezjalnego siedleckiego.

Komentarze 62

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Marek / 29 marca 2013 o 22:51
0
Pan Marek to fajny gość
Avatar
Gość / 14 stycznia 2013 o 18:38
0
Halo ! To gdzie i kiedy ?!
Czyżby zabrakło odwagi ?
Czy ta propozycja była nieszczera...
Avatar
Gość / 14 stycznia 2013 o 09:45
0
To gdzie i kiedy ?
Avatar
Gość / 14 stycznia 2013 o 04:21
0
Rok 2012 był w Polsce rokiem księdza Piotra Skargi...

"Rzecze kto, ksiądz się wdawa w politykę.

Wdawa się i wdawać się winien, nie w rządy jej,

ale aby jej grzechy nie gubiły i wykorzenione z niej były,

a dusze ludzkie w niej nie ginęły."

ks. Piotr Skarga
Avatar
Gość / 13 stycznia 2013 o 01:19
0
To perskie oczko po pierwszym zdaniu zrozumiałem. Alkoholu nie było, ale było małe palonko, tak.
Ok, rozumiem, zwolennicy tej partii wolą sobie dać w płuco, to zrozumiałe.
Nie rozumiem tylko o jakiej mowie nienawiści teraz piszesz ?!
Czy mogłabyś jaśniej napisać o co ci chodzi ?
Co masz na myśli pisząc >normalni ludzie< ?
Czy uważasz że jeśli mam żonę i dzieci i jestem Katolikiem to jestem nienormalny ?
Czy uważasz że jeśli ktoś jest np. pederastą albo transwestytą to jest normalny ?

Zapraszasz mnie na rozmowę ? Napisz zatem gdzie i kiedy miałoby to być ewentualnie?!
...w biurze poselskim ?
To perskie oczko po pierwszym zdaniu zrozumiałem. Alkoholu nie było, ale było małe palonko, tak.
Ok, rozumiem, zwolennicy tej partii wolą sobie dać w płuco, to zrozumiałe.
Nie rozumiem tylko o jakiej mowie nienawiści teraz piszesz ?!
Czy mogłabyś jaśniej napisać o co ci chodzi ?
Co masz na myśli pisząc >normalni ludzie< ?
Czy uważasz że jeśli mam żonę i dzieci i jestem Katolikiem to jestem nienormalny ?
Czy uważasz że jeśli ktoś jest np. pederastą albo transwestytą to jest normalny ?

rozwiń
Avatar
Gość / 12 stycznia 2013 o 11:30
0
Niestety muszę Cię zasmucic ale nic nie pilam. wiec nie zarzucaj mi pisania pod wpływem alkoholu bo w tym momencie nie masz racji. A co do Marka to nie będę mu radzić żeby sie wypisał z partii bo to byłby błąd. Ma rację, że jest w Ruchu Palikota. A to, że ludzie odchodzą z partii to chyba normalne. Odchodzą z każdej partii i przechodzą do innej(zasmuce Cię, do RP rowniez).
Taka mowa nienawiści w internecie jest śmieszna. Bo nigdy nie jest brana pod uwage przez normalnych ludzi. Także jak masz na tyle odwagi, zapraszam porozmawiać na żywo. I ze mną i Jak bardzo chcesz z Markiem. I już sobie nie dodawaj nic apropo mojej znajomości z Markiem.
pozdrawiam.
Niestety muszę Cię zasmucic ale nic nie pilam. wiec nie zarzucaj mi pisania pod wpływem alkoholu bo w tym momencie nie masz racji. A co do Marka to nie będę mu radzić żeby sie wypisał z partii bo to byłby błąd. Ma rację, że jest w Ruchu Palikota. A to, że ludzie odchodzą z partii to chyba normalne. Odchodzą z każdej partii i przechodzą do innej(zasmuce Cię, do RP rowniez).
Taka mowa nienawiści w internecie jest śmieszna. Bo nigdy nie jest brana pod uwage przez normalnych ludzi. Także jak masz na tyle odwagi, zapraszam porozmawiać na ż... rozwiń
Avatar
Gość / 12 stycznia 2013 o 00:20
0
...i jeszcze raz.
Avatar
Gość / 11 stycznia 2013 o 17:23
0
Podbijam !
Avatar
Gość / 11 stycznia 2013 o 00:33
0
Dlaczego uważasz że dyskusja na forum jest bezcelowa ?
Do tego jest właśnie przeznaczone forum, żeby dyskutować, wymieniać się poglądami, a nawet i spierać, bywa że nawet dość ostro czasami.
Tak samo mnie obchodzi twoja opinia, jak ciebie moja. Jesteś tylko zbiorem liter na ekranie i jakimś tam nickiem. Chociaż wiadomo że za tymi literami kryje się człowiek i jak trzeba to do każdego można dotrzeć. Nikt nie jest anonimowy na forum. Czasami nawet mądry i inteligentny, tak jak ty, chociaż mający całkowicie odmienne poglądy od moich.
Nie wiem czy Marek jest ładny czy brzydki. Jestem facetem i znam się raczej na kobietkach. Także niewiele obchodzi mnie jego wygląd, z wyjątkiem tego jak wyglada na zdjęciu, pisałem już o tym w swoim wcześniejszym poście, co i dlaczego.
Tak myślę sobie, że troszeczkę za dużo wypiłaś (kobietko ), wnioskuję to po twoim stylu w jakim teraz piszesz. Twoje wcześniejsze posty były bardziej poprawne stylistycznie itd....
Stąd też zapewne twoja znajomość preferencji seksualnych Marka.
Oczywiście mogę się mylić w tej swojej amatorskiej "psychoanalizie" twojego portretu psychologicznego, ale jak to piszesz będę musiał z tym życ i pozostać w niewiedzy. (...a może jesteś Markiem, kto wie...)
Nie sądzę żebyś to co napisałem potwierdziła, ale mniejsza z tym.
Cieszę się że moje posty wciąż są komentowane przez ciebie. Szkoda tylko że brakuje w twoich postach merytorycznych argumentów, widocznie ich brak z twojej strony.
Jeśli masz jakikolwiek wpływ na Marka (a myślę że masz i to dość duży), a widzę że się o niego martwisz, to poradź mu żeby jak najszybciej się "katapultował" z tej partii, ta partia to trup. Zobacz co robią inni posłowie w sejmie, nie maja żadnych sentymentów. Przechodzą z jednej partii do drugiej, tak jak dzisiaj jeden przeszedł do PSL.
Niech szybko działa, bo czas nagli, im szybciej podejmie taki podobny krok tym lepiej dla niego.
Tęczowych snów życzę.
Dlaczego uważasz że dyskusja na forum jest bezcelowa ?
Do tego jest właśnie przeznaczone forum, żeby dyskutować, wymieniać się poglądami, a nawet i spierać, bywa że nawet dość ostro czasami.
Tak samo mnie obchodzi twoja opinia, jak ciebie moja. Jesteś tylko zbiorem liter na ekranie i jakimś tam nickiem. Chociaż wiadomo że za tymi literami kryje się człowiek i jak trzeba to do każdego można dotrzeć. Nikt nie jest anonimowy na forum. Czasami nawet mądry i inteligentny, tak jak ty, chociaż mający całkowicie odmienne poglądy od moich... rozwiń
Avatar
Gość / 11 stycznia 2013 o 00:04
0
Mam nadzieję, ze spotkamy sie kiedyś na żywo i porozmawiajmy o tym. Bo takie pisanie na forum jest naprawdę bezcelowe. To, ze zaglądam na forum nie znaczy ze mnie obchodzi Twoja opinia. Po prostu nie pozwalam ludziom na głupie komentarze do czegoś z czym nie maja racji.
podoba Ci sie Marek, ze tak poruszasz ciągle jego temat apropo jego seksualności ? ;p To już nie Twoja sprawa skąd wiem, że jest heteroseksualny. musisz niestety dla Ciebie z tym żyć. Ze nie udało Ci sie tym razem swoich mądrości w internecie zostawić bez komentarza osoby o przeciwnych poglądach.
Mam nadzieję, ze spotkamy sie kiedyś na żywo i porozmawiajmy o tym. Bo takie pisanie na forum jest naprawdę bezcelowe. To, ze zaglądam na forum nie znaczy ze mnie obchodzi Twoja opinia. Po prostu nie pozwalam ludziom na głupie komentarze do czegoś z czym nie maja racji.
podoba Ci sie Marek, ze tak poruszasz ciągle jego temat apropo jego seksualności ? ;p To już nie Twoja sprawa skąd wiem, że jest heteroseksualny. musisz niestety dla Ciebie z tym żyć. Ze nie udało Ci sie tym razem swoich mądrości w internecie zostawić bez komentarza os... rozwiń
Avatar
Marek / 29 marca 2013 o 22:51
0
Pan Marek to fajny gość
Avatar
Gość / 14 stycznia 2013 o 18:38
0
Halo ! To gdzie i kiedy ?!
Czyżby zabrakło odwagi ?
Czy ta propozycja była nieszczera...
Avatar
Gość / 14 stycznia 2013 o 09:45
0
To gdzie i kiedy ?
Avatar
Gość / 14 stycznia 2013 o 04:21
0
Rok 2012 był w Polsce rokiem księdza Piotra Skargi...

"Rzecze kto, ksiądz się wdawa w politykę.

Wdawa się i wdawać się winien, nie w rządy jej,

ale aby jej grzechy nie gubiły i wykorzenione z niej były,

a dusze ludzkie w niej nie ginęły."

ks. Piotr Skarga
Avatar
Gość / 13 stycznia 2013 o 01:19
0
To perskie oczko po pierwszym zdaniu zrozumiałem. Alkoholu nie było, ale było małe palonko, tak.
Ok, rozumiem, zwolennicy tej partii wolą sobie dać w płuco, to zrozumiałe.
Nie rozumiem tylko o jakiej mowie nienawiści teraz piszesz ?!
Czy mogłabyś jaśniej napisać o co ci chodzi ?
Co masz na myśli pisząc >normalni ludzie< ?
Czy uważasz że jeśli mam żonę i dzieci i jestem Katolikiem to jestem nienormalny ?
Czy uważasz że jeśli ktoś jest np. pederastą albo transwestytą to jest normalny ?

Zapraszasz mnie na rozmowę ? Napisz zatem gdzie i kiedy miałoby to być ewentualnie?!
...w biurze poselskim ?
To perskie oczko po pierwszym zdaniu zrozumiałem. Alkoholu nie było, ale było małe palonko, tak.
Ok, rozumiem, zwolennicy tej partii wolą sobie dać w płuco, to zrozumiałe.
Nie rozumiem tylko o jakiej mowie nienawiści teraz piszesz ?!
Czy mogłabyś jaśniej napisać o co ci chodzi ?
Co masz na myśli pisząc >normalni ludzie< ?
Czy uważasz że jeśli mam żonę i dzieci i jestem Katolikiem to jestem nienormalny ?
Czy uważasz że jeśli ktoś jest np. pederastą albo transwestytą to jest normalny ?

rozwiń
Avatar
Gość / 12 stycznia 2013 o 11:30
0
Niestety muszę Cię zasmucic ale nic nie pilam. wiec nie zarzucaj mi pisania pod wpływem alkoholu bo w tym momencie nie masz racji. A co do Marka to nie będę mu radzić żeby sie wypisał z partii bo to byłby błąd. Ma rację, że jest w Ruchu Palikota. A to, że ludzie odchodzą z partii to chyba normalne. Odchodzą z każdej partii i przechodzą do innej(zasmuce Cię, do RP rowniez).
Taka mowa nienawiści w internecie jest śmieszna. Bo nigdy nie jest brana pod uwage przez normalnych ludzi. Także jak masz na tyle odwagi, zapraszam porozmawiać na żywo. I ze mną i Jak bardzo chcesz z Markiem. I już sobie nie dodawaj nic apropo mojej znajomości z Markiem.
pozdrawiam.
Niestety muszę Cię zasmucic ale nic nie pilam. wiec nie zarzucaj mi pisania pod wpływem alkoholu bo w tym momencie nie masz racji. A co do Marka to nie będę mu radzić żeby sie wypisał z partii bo to byłby błąd. Ma rację, że jest w Ruchu Palikota. A to, że ludzie odchodzą z partii to chyba normalne. Odchodzą z każdej partii i przechodzą do innej(zasmuce Cię, do RP rowniez).
Taka mowa nienawiści w internecie jest śmieszna. Bo nigdy nie jest brana pod uwage przez normalnych ludzi. Także jak masz na tyle odwagi, zapraszam porozmawiać na ż... rozwiń
Avatar
Gość / 12 stycznia 2013 o 00:20
0
...i jeszcze raz.
Avatar
Gość / 11 stycznia 2013 o 17:23
0
Podbijam !
Avatar
Gość / 11 stycznia 2013 o 00:33
0
Dlaczego uważasz że dyskusja na forum jest bezcelowa ?
Do tego jest właśnie przeznaczone forum, żeby dyskutować, wymieniać się poglądami, a nawet i spierać, bywa że nawet dość ostro czasami.
Tak samo mnie obchodzi twoja opinia, jak ciebie moja. Jesteś tylko zbiorem liter na ekranie i jakimś tam nickiem. Chociaż wiadomo że za tymi literami kryje się człowiek i jak trzeba to do każdego można dotrzeć. Nikt nie jest anonimowy na forum. Czasami nawet mądry i inteligentny, tak jak ty, chociaż mający całkowicie odmienne poglądy od moich.
Nie wiem czy Marek jest ładny czy brzydki. Jestem facetem i znam się raczej na kobietkach. Także niewiele obchodzi mnie jego wygląd, z wyjątkiem tego jak wyglada na zdjęciu, pisałem już o tym w swoim wcześniejszym poście, co i dlaczego.
Tak myślę sobie, że troszeczkę za dużo wypiłaś (kobietko ), wnioskuję to po twoim stylu w jakim teraz piszesz. Twoje wcześniejsze posty były bardziej poprawne stylistycznie itd....
Stąd też zapewne twoja znajomość preferencji seksualnych Marka.
Oczywiście mogę się mylić w tej swojej amatorskiej "psychoanalizie" twojego portretu psychologicznego, ale jak to piszesz będę musiał z tym życ i pozostać w niewiedzy. (...a może jesteś Markiem, kto wie...)
Nie sądzę żebyś to co napisałem potwierdziła, ale mniejsza z tym.
Cieszę się że moje posty wciąż są komentowane przez ciebie. Szkoda tylko że brakuje w twoich postach merytorycznych argumentów, widocznie ich brak z twojej strony.
Jeśli masz jakikolwiek wpływ na Marka (a myślę że masz i to dość duży), a widzę że się o niego martwisz, to poradź mu żeby jak najszybciej się "katapultował" z tej partii, ta partia to trup. Zobacz co robią inni posłowie w sejmie, nie maja żadnych sentymentów. Przechodzą z jednej partii do drugiej, tak jak dzisiaj jeden przeszedł do PSL.
Niech szybko działa, bo czas nagli, im szybciej podejmie taki podobny krok tym lepiej dla niego.
Tęczowych snów życzę.
Dlaczego uważasz że dyskusja na forum jest bezcelowa ?
Do tego jest właśnie przeznaczone forum, żeby dyskutować, wymieniać się poglądami, a nawet i spierać, bywa że nawet dość ostro czasami.
Tak samo mnie obchodzi twoja opinia, jak ciebie moja. Jesteś tylko zbiorem liter na ekranie i jakimś tam nickiem. Chociaż wiadomo że za tymi literami kryje się człowiek i jak trzeba to do każdego można dotrzeć. Nikt nie jest anonimowy na forum. Czasami nawet mądry i inteligentny, tak jak ty, chociaż mający całkowicie odmienne poglądy od moich... rozwiń
Avatar
Gość / 11 stycznia 2013 o 00:04
0
Mam nadzieję, ze spotkamy sie kiedyś na żywo i porozmawiajmy o tym. Bo takie pisanie na forum jest naprawdę bezcelowe. To, ze zaglądam na forum nie znaczy ze mnie obchodzi Twoja opinia. Po prostu nie pozwalam ludziom na głupie komentarze do czegoś z czym nie maja racji.
podoba Ci sie Marek, ze tak poruszasz ciągle jego temat apropo jego seksualności ? ;p To już nie Twoja sprawa skąd wiem, że jest heteroseksualny. musisz niestety dla Ciebie z tym żyć. Ze nie udało Ci sie tym razem swoich mądrości w internecie zostawić bez komentarza osoby o przeciwnych poglądach.
Mam nadzieję, ze spotkamy sie kiedyś na żywo i porozmawiajmy o tym. Bo takie pisanie na forum jest naprawdę bezcelowe. To, ze zaglądam na forum nie znaczy ze mnie obchodzi Twoja opinia. Po prostu nie pozwalam ludziom na głupie komentarze do czegoś z czym nie maja racji.
podoba Ci sie Marek, ze tak poruszasz ciągle jego temat apropo jego seksualności ? ;p To już nie Twoja sprawa skąd wiem, że jest heteroseksualny. musisz niestety dla Ciebie z tym żyć. Ze nie udało Ci sie tym razem swoich mądrości w internecie zostawić bez komentarza os... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 62

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 0 0

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 2

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce
wizualizacje
galeria

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce 9 3

43 apartamenty, parking podziemny, lokale usługowe i przede wszystkim przepiękny widok z okien – tak najkrócej opisać można „Apartamenty Bazyliańska 1”. Inwestycja na Zielonym Rynku otrzymała już pozytywną opinię służb konserwatorskich

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami?

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami? 0 0

Rodzinne ogródki działkowe są charakterystycznym elementem miejskiej przestrzeni w Polsce. Przez kilka dekad korzystali z nich pracownicy dużych zakładów oraz lokatorzy spółdzielni mieszkaniowych. W ogrodach uprawiano warzywa i owoce dla swoich rodzin, gdy sklepowe półki były puste. Obecnie coraz więcej ogrodów jest użytkowanych przez młodych ludzi, którzy stawiają nową, typowo rekreacyjną architekturę ogrodową. Co zrobić z odpadami z rozbiórki altany?

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu
Magazyn
galeria

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu 0 0

Dziś rocznica urodzin księdza Ignacego Kłopotowskiego. Był związany z Lublinem ponad 20 lat. Pomagał wykluczonym. Mając ich sporo pod opieką, był specjalistą crowdfundingu i nie był mu obcy fundraising. Z konieczności propagował i stosował idee zero waste. Twórca konsorcjum wydawniczego, publicysta wykorzystujący mechanizmy marketingu i public relations. Co w tym niezwykłego? Błogosławiony ksiądz Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu.

Turniej Purpurowej Róży

Turniej Purpurowej Róży 0 0

Waleczni wojownicy z Magicznych Ogrodów ogłaszają turniej, który ma rozstrzygnąć, która armia jest najsprawniejsza! Czy to zaszczytne miano przypadnie wojownikom dowodzonym przez Thoroda Raptora, czy może Bestiom Araga?

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt
21 lipca 2018, 20:00

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fani rolek i wrotek ponownie wyjadą w nocy na ulice miasta. Kolejną edycję NightSkating Lublin zaplanowano na sobotę. Tym razem przejażdżka będzie połączona z akcją charytatywną.

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka
22 lipca 2018, 12:00

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka 1 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 22 lipca o godz. 12 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski 2018 w grze planszowej Neuroshima Hex. Chętni mogą zapisywać się do udziału od godz. 11.30 na miejscu.

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście 31 2

Milionowym klientem pochwalił się dzisiaj kompleks pływacki Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich. Pani Anna, która miała to szczęście, dostała rodzinny karnet do Aqua Lublin.

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy 0 1

W niedzielę zaczyna się Akcja św. Krzysztofa – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W ubiegłym roku dzięki przekazanym pieniądzom udało się spełnić prośby polskich misjonarzy w 30 krajach świata.

Pokazy fontanny na placu Litewskim w Lublinie: Nowe widowisko "Anioły lubelskie"

Pokazy fontanny na placu Litewskim w Lublinie: Nowe widowisko "Anioły lubelskie" 6 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek 20 lipca po raz pierwszy pokazane zostanie w fontannie na pl. Litewskim nowe widowisko „Anioły lubelskie”. W lipcu zobaczymy je w sumie sześć razy, bo Ratusz zmienił harmonogram pokazów.

Chwila nieuwagi i takie efekty. Dachowanie audi [zdjęcia]
galeria

Chwila nieuwagi i takie efekty. Dachowanie audi [zdjęcia] 0 3

Do zdarzenia doszło w piątek po godz. 8 w Janowicach (pow. świdnicki).

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Brązowy medal Joanny Bemowskiej z AZS UMCS
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Brązowy medal Joanny Bemowskiej z AZS UMCS 2 0

Świetny początek 94 PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce dla AZS UMCS. Joanna Bemowska wywalczyła brązowy medal w chodzie sportowym na 5 km.

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację 49 7

Cztery lata więzienia i przymusowa terapia odwykowa. To kara dla 26-latka z okolic Puław, który ugodził nożem własną matkę. Wcześniej latami znęcał się nad rodziną.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!