Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
" wolne sondy, kąstytócja !!! "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tu wierzyc juz nie tylko w sprawiedliwosc, ale i w zdrowy rozsadek osob szumnie nazywanych "sedziami"? Jakie swiadectwo wstawia sobie taka osoba, uznajac, ze oszusci, ktorzy oszukali ludzi na kilkanascie mln zlotych nie beda mataczyc? Albo ze po prostu nie wyjada do Brazylii czy Izraela? Wiem, brzmi to gornolotnie i nie dopuszcza hipotezy, ze podejrzani w jakis sposob wplyneli na sad, zeby wydal takie, a nie inne decyzje? Mozna sie tylko domyslac, czy to korporacyjno-zawodowa solidarnosc czy tez inne wzgledy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej sprawie jest tak wiele ofiar. To naprawdę smutne, że coś takiego jest w ogóle możliwe w naszym kraju. Wszystkie osoby zaangażowane w tę sprawę powinny zostać pociągnięte do odpowiedzialności. Jestem naprawdę przerażony, jak coś takiego jest w ogóle możliwe. Myślę, że wszystkie ofiary powinny się zebrać, utworzyć grupę i wraz ze swoimi prawnikami doprowadzić do wymiany. Mogłoby to przynieść korzyści wszystkim ofiarom. Czy ktoś ma pomysł, jak coś takiego można by zorganizować? Moja rodzina jest również jedną z ofiar i chcielibyśmy połączyć siły z innymi ofiarami, aby wywrzeć większy nacisk w celu odzyskania tego, co zostało nam bezprawnie odebrane i co przez lata przysparzało nam wielu problemów. Skontaktuj się z nami, jeśli znasz kogoś lub sam jesteś dotknięty tym problemem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...