Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy CSK uderzają w nowego szefa. Ostre zarzuty

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 maja 2019 r. o 18:41 Powrót do artykułu
Czyj on szwagier?, bo tego nie wiem. Wiem natomiast, że jest bez pojęcia o kulturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pilnie potrzebna kasa? Weź pożyczkę przez internet, rozłóż nawet na 48 rat, a spłacać możesz dopiero od 2 miesiąca. Więcej szczegółów tutaj: ***s://link.do/O0Nje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piSSowska kultura musi być. Kiedy występ towarzysza pietrzaka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CSK to była wielka duma Lublina i wielki sukces tych którzy go tworzyli. PIS działa tak, jak umie i zgodnie ze swoim DNA. Przychodzą i psują. Im sie wydaje, że potrafią, ze nie potrzebują zewnętrznych ekspertów. Efekty są takie, jak w Janowie, czyli ruina, albo nowe drogi czy samochody elektryczne. Wszystko w Excellu, wszystko będzie. Będzie, tzn. w przyszłości, bo na razie nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na taczkę i do Bystrzycy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CSK to była wielka duma Lublina i wielki sukces tych którzy go tworzyli. PIS działa tak, jak umie i zgodnie ze swoim DNA. Przychodzą i psują.  Im sie wydaje, że potrafią, ze nie potrzebują zewnętrznych ekspertów.  Efekty są takie, jak w Janowie, czyli ruina, albo nowe drogi czy samochody elektryczne. Wszystko w Excellu, wszystko będzie. Będzie, tzn. w przyszłości, bo na razie nie ma.
 Jaka wielka duma człowieku?  Raptem parę znanych eventów i tyle. Reszte milionów wywalone w błoto na pseudoartystów i ich głupoty. Nie jestem zwolennikiem pisu nie uważam, że centrum będzie działało lepiej, nie mniej jednak może nie będą wywalać kasy na głupoty 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To katecheta jest teraz menedżerem kultury, co za czasy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2335,60 zł Ja emeryt bydlaku,bełkoczący ty to dwie rzeczy ! Ja bydlaku zapracowałem na budowach w Polsce ! Tylko w Polsce 51 lat ! Kanalio zbydlęcona, którego bolszewicka ideologia zawiodła do Kima ty masz bydlaku krew na ryju za zniszczenie Polski !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS to banda niekompetentnych, malutkich, zakompleksionych ludzi. To co się dzieje w urzędzie marszałkowskim i podległych jednostkach woła o pomstę do nieba. PIS rozwali województwo tak jak rozwalił stadninę koni w Janowie. To tylko kwestia czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy "fizyczni" mają prawo stawiać warunki pracodawcy?? Nie pasuje robota droga wolna !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od GOKSiR w Niedrzwicy Dużej (wtedy wójtem był p. Antoń, który dzisiaj jest starostą z PiS) do CSK (tu też z przypadku się nie wziął). Po wypowiedziach widzę, że kultura osobista ta sama co w Niedrzwicy jak walczył ze strażakami, buta i chamstwo. W UG Niedrzwica sam byłem świadkiem jego zachowania, wchodzenie i mówienie "szczęść boże" a te seksistowskie odzywki też miały miejsce. Poza tym w Niedrzwicy głośno było o jego kochankach (jak się o niego zabijały), jego traktowaniu byłej żony, paradowaniu z matką do kościoła w dniu wyborów samorządowych. Ciekawe czy w PiS nie ma już innych ludzi, że trzeba się tak nisko schylać??? A może tam to standard???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100% prawdy w zarzutach o seksizm itp. Znam z autopsii, bo miałam nie-przyjemność pracować z tym typem w jednej instytucji, gdzie również zajmował prestiżowe stanowisko. Klepanie po pleckach, głaskanie, dotykanie niby mimochodem, a najchętniej jak prowadził rozmowę służbową przez telefon komórkowy. Wtedy trudno było zareagować gwałtownie, żeby nie zniszczyć mu służbowego sprzętu, a nie warto było się odzywać, bo gadał przez telefon. Merytorycznie też "zero". Na szczęście top szefostwo szybko się zorientowało z kim ma do czynienia i pogoniło gnoja. A teraz znowu wypływa dzięki znajomościom - na nic więcej go nie stać. A co do toczącej się sprawy - życzę pracownikom, żeby ktoś potraktował ich sprawę serio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie do końca wierzę w prawdziwość tych zarzutów....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buta PISiorów nie zna granic. Niekompetencja i ignorancja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lewaki atakują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszący zapomnieli że za poprzedniej władzy , jednych zwalniali a druich nagradzali za donosy i zatrudniali na dodatkowe godz aby wygrać wybory samorządowe . Daleko n ie trzeba szukac takich patriotów , to znajomi a przedw zna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonimowy paszkwilek. Ciekawe czy choć jedna rzecz z tego listu miała w ogóle miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już w tym momencie z lektury artykułu i komentarzy mamy w portfolio 3 miejsca tego typa, gdzie "błysnął". Były jeszcze Puławy - totalna kompromitacja, zwolnienie i ucieczka w biegu. Za to samo, drodzy Państwo, za to samo... Dla takich jak on nadal powinny istnieć galery...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nie zna? Zafundował społeczeństwu z naszych podatków darmowy koncert Janka Pietrzaka - głupka tj. barda PISu. PIS wykończy CSK jak stadninę w janowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czego mozna.się spodziewać po pisowskiej szmacie???? Zaznaczam że wg czołowej maciory vel pisiury Pawłowicz Kryski nazwanie czegoś szmata nie jest obraźliwe. Tak więc nazywam szmatę, szmatą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...