Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy Telbud Lublin: Zapłaćcie nam za pracę!

Utworzony przez Kazia, 17 lutego 2011 r. o 06:54 Powrót do artykułu
hamy je***e oddajcie ludziom wyplaty!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hamy je***e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AA napisał:
A co na tym zdjęciu robi fima Neptun?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurek to swinia i oszust razem z tym slepym (smigolem) oddajcie zlodzieje nasze pieniadze!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łoddajta piniundze DZIADY bo nas macie za nic a teraz sami wyszliście na dziady i nieuki 80% ludzi bez ubezpieczenia na czarno CZYSTA KASA PANIE URZĘDNIKU SKARBOWY ONI OKRADAJĄ nas wszystkich i kto ma zarabiać na emerytury jak tu jest takie hhallo to ze pracuje się na budowie nie znaczy ze człowiek jest zwierzakiem bez wykształcenia niema sie gdzie umyc warunki sanitarne żadne zero ubrania zero ODDAJCIE PIENIĄDZE ZA STYCZEŃ I POŁOWĘ LUTEGO BO KTO WAS PÓŹNIEJ ZNAJDZIE DZIADY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIENIADZE MUSZA BYC WYPŁACONE BO SPOTKA ICH SUROWA KARA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tel-Bud to banda złodzieji! Jak powiedziałem(mirkowi smigolowi)że chce umowę o prace po 2 miesiącach pracy w tej pseudo firmie , to mi powiedział "ja z ciebie rezygnuje ".Oddajcie mi pieniądze które mi się należą!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale teraz każdy powinien być zadowolony bo nasz za.......sty prezes obiecał 40% za styczeń. A o lutym możemy zapomnieć. Ciekawe co na to Rue i reszta jego żołnierzy, już nie wspomnę o Władku. Ale przecież oni mogą robić za darmo bo mają rodziny a my nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TELBUD ZGINIE TELBUD SPŁONIE SLEPY ZDRAJCA KUREK GNOJEK!!!KUR**** DAWAC SARE SKUR ********
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oddaj kasę jakie 40% ku... czy czterdzieści procent dostana kierowniki i i cala ta banda ciepłych stołków dawać cala kasę złodzieje oddacie w zębach posprzedajecie co sie da. na h** wam te samochody nie popluszcze ni huhu człowiek zapier..... w błocie po kolana nawet buta nie kupił ku... ja na dojazdy wydałem te 40%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
INSPEKTORKU piszesz tu o statystykach ze nie płaca kasy i ze z roku na rok coraz więcej sie to zdarza zrub cos ku...wa zróbcie coś dla ludzi dajcie cos od siebie a nie tylko bierzecie byly takie firmy w lublinie gdzie pracowałem ze inspekcja pracy czy BHP biora kasę z budowy i nic nie widza ZE ZLE SIE DZIEJE CO Z TEGO ZE PISZECIE W PRASIE JAK WY NIC Z TYM NIE ZROBICIE BO WY SIE WSZYSCY ZNACIE ZE WSZYSTKIMI PREZESAMI WSZYSTKICH FIRM TAKA JEST PRAWDA W POLSCE NIEMA SPRAWIEDLIWOSCI DLA TYCH NA PEWNYCH STANOWISKACH SPRAWIEDLIWOSC TRZEBA SAMEMU... nie tak dawno czlowiek z lublina wzial sprawiedliwosc w swoje rece i jednego oszusta mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w poniedzialek ma byc ta wyplata i 40% maja nam wyplacic az sie boje bo tam w poniedzialek bedzie sajgon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a gdzie jest nasza reszta??????????? pieniedzy???????????? oddawajcie nasze pieniadze złodzieje na które kazden ciezko pracował. telbud banda oszustów i zlodzieji na czele z tym kurkiem i slepym(smigolem)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy w ku...we je...ne dziady TELBUDOSKIE przez pułtora miesiaca na to zeby dostac sie do ROBOTY na paliwo poszło ponad 600 zl a te zjeby maja tylko 40 % wypłacic to nawet nie pokryje wkladu w to dziadostwo nie popuszcze ni huja nie popuszcze ma byc cała kasa dla pracowników a nie wyplacita po pare groszy krew sie gotuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to gdzie maja placic te zajebiste procenty na budowie bo slyszalem ze na metalurgicznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie wiadomo gdzie maja placic czy na budowie czy tam na metalurgicznej wszystko sie okaze w poniedzialek. ale co z tego jak tylko 40%z wyplaty jeb**e dziady to nawet sie nie zwroci za dojazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
walce na gdańsk do przywódcy solidarności, przecież z polska miała być drugą japonią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu nie siej tu polityki, jak nie jesteś w temacie to się nie wpieprzaj!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK KTOS BD WIEDZIAL COS WIECEJ NIECH DA ZNAC GDZIE BD PLACIC PANOWIE NIE DAJEMY SIE ODZYSKAMY TE PIENIADZE JAK NIE TAK TO SILA ROZKURW***** CWELI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ta inspekcja pracy ku*** robi jak w kazdej firmie praca na czarno i jeszcze nie płacą na czas-same ku*** i złodzieje,biednym zabrać a bogatym oddać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inspekcja wpada bierze w kieszen i wszystko wporzadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...