Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 lutego 2011 r.
19:23
Edytuj ten wpis

Pracownicy Telbud Lublin: Zapłaćcie nam za pracę!

0 56 A A
Robotnicy pracujący dla Telbudu przyszli wczoraj całą grupą do Okręgowej Inspekcji Pracy w Lublinie.
Robotnicy pracujący dla Telbudu przyszli wczoraj całą grupą do Okręgowej Inspekcji Pracy w Lublinie.

Nie mamy za co żyć, bo nie dostaliśmy wypłaty za styczeń – poskarżyli się nam pracownicy firmy budowlanej Telbud Lublin. Grupą poszli wczoraj do inspekcji pracy. Mają dość proszenia o swoje pieniądze.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Pomóżcie nam, sami jesteśmy bezradni – zaalarmowali nas wczoraj robotnicy pracujący w firmie Telbud w Lublinie. – Już od listopada ubiegłego roku zaczęły się kilkudniowe opóźnienia w wypłacie pensji. A za styczeń w ogóle nie dostaliśmy wynagrodzenia. Szefowie nie pokazali się na terenie budowy, nikt nam nie powiedział, kiedy dostaniemy pieniądze. Nie dojeżdżamy do pracy, bo nie mamy za co. Nie mamy na życie.

Robotnicy pracujący dla Telbudu przyszli wczoraj całą grupą do Okręgowej Inspekcji Pracy w Lublinie. Poskarżyli się na nieterminową wypłatę wynagrodzenia i na zaniedbania w zakresie BHP na budowie.

– Niezwłocznie przeprowadzimy tam kontrolę – zapowiada Krzysztof Sudoł, z-ca okręgowego inspektora pracy w Lublinie. – Sprawdzimy terminowość wypłaty wynagrodzeń i warunki pracy.

Telbud zatrudnia ok. 100 pracowników, m.in. cieśli, murarzy, zbrojarzy. Z informacji, które otrzymaliśmy wynika, że nikt nie dostał pensji. Firma prowadzi w tej chwilę budowę w Lublinie.

– Branża budowlana jest bardzo trudna. Jako wykonawca jesteśmy zależni od inwestora. Jeśli ten nam nie płaci, my nie mamy na wypłatę dla pracowników – tłumaczy Sławomir Kurek, prezes Telbudu. – Nie chcemy nikogo oszukać, zapłacimy, jak dostaniemy pieniądze. Ale nie może być też tak, że my spóźniamy się jeden dzień, a pracownicy robią strajk.

– Jeden dzień spóźnienia jest już podstawą do skargi. A tu nie chodzi o jeden dzień, ale o więcej. Pracownicy powinni dostać pensje najpóźniej do 10 lutego, takie są przepisy kodeksu pracy – odpowiada inspektor Sudoł.

– Owszem, branża budowlana jest trudna, ale nie wyobrażam sobie, żeby nie zapłacić ludziom pensji. Ja płacę w terminie – mówi Henryk Polak, szef lubelskiej firmy budowlanej Henpol.

Pracodawcy, który nie wypłaca w terminie pensji, grozi mandat od 1000 do 2000 zł. Sprawa może też trafić do sądu.

Nie płacą na potęgę

Problem zaległych pensji dramatycznie narasta. W 2010 roku aż 1026 osób poskarżyło się lubelskim inspektorom na brak wynagrodzenia za pracę. Kwota zaległych wynagrodzeń przekroczyła w naszym regionie aż 9 milionów złotych (rok wcześniej 2 mln zł). Niesolidnych pracodawców ukarano grzywnami na łączną kwotę 228 850 zł. W 23 przypadkach skierowano do prokuratury zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. – Ubiegły rok był pod tym względem rekordowy. Niestety, w tym roku też wpływa do nas wiele skarg na niesolidnych płatników pensji. Problem jest coraz większy – przyznają inspektorzy pracy.

Komentarze 56

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Zośka / 3 marca 2011 o 15:03
0
[quote name='janek' timestamp='1297929238' post='438339']
Firma Telbud jest powiązana z firmą Neptun, chyba nawet ci sami właściciele.
[/quote]
Tak oczywiście Telbud-Neptun jak również Delfin ( robią kanalizacje w Łęcznej i też mają duże problrmy - będzie to samo co na Willowej) to firmy WALCZAKA - może KTOŚ sie tym zainteresuje jak funkcjonują te firmy - ŚMIERDZI JAK CHOLERA!!!!!!!!!!!
Avatar
Boss / 3 marca 2011 o 08:00
0
Koledzy czy idziemy za czynem Grześka wszyscy na dżwig..? Proponuje w poniedziałek taka akcje.. Co wy nato..?
Avatar
wielbiciel teludu / 2 marca 2011 o 18:59
0
wyjaśnijcie mi taka rzecz mozna byc zajebiście zdesperowanym tak jak Grzesiek czy wszyscy mamy pójść w jego ślady włazić na dżwig żeby odebrać nasze wypracowane pieniądze ile można mydlić ludziom oczy Kurek ma w du*** nas i to że jest nam dłużny pieniądze ile trzeba czasu na to żeby je odebrać przecięż nas to nie obchodzi a on DUPEK tłumaczy że firma rozjebala się w 1 dzień KUREK TY Sku***SYNU Z LODZIEJU je***Y ODDAJ NAM KASE CWELU zanim wszyscy wejdziemy na dżwig
Avatar
niktnicniewie / 2 marca 2011 o 06:09
0
Ciekawe czy pan Walczak nie zawyżał cen materiałów;) To chyba jest działanie na szkodę własnej firmy;) coś Tu śmierdzi-) oj chyba ma wypchane kieszenie piniędzmi Interbud-u, niktnicniewie
Avatar
daffi / 1 marca 2011 o 21:50
0
panowie trzeba nadal się upominać o kasę niema co odpuszczać
inter bud zapłacił kasę telbudowi wiec maja pieniądze MUSZA oddać wezmę dzieci i zonę i niech się kurek im tłumaczy dlaczego tatuś niedostali wypłaty bo te 40% na opląt nie starczylo a co jeść ja nie odpuszcze tych pieniedzy teraz emocje troche opadly MAM NADZIEJE ZE NIKT SIE NIE POGODZIL Z TA MYŚLĄ ZE NIGDY NIE ODZYSKA TEJ KASY BO MUSZA ODDAC WIELKA SENSACJA MUSIAŁA BYC ABY TELEWIZJA PRZYJECHALA NA BUDOWE BZRDZO DOBRZE ZE OPINIA PUBLICZNA COS WKONCU WIDZI ALE CO TRZEBA ZROBIC ZEBY JESZCE KUREK LEZAL I ROBIL POD SIEBIE PANOWIE NIE ZOSTAWIAJMY TAK TEGO DO PUKI NIE ODDADZĄ KASY NIE BEDA MIELI SPOKOJU ONI TELBUD MAJA PIENIADZE ALE NIECHCA DAC NIECHCA DAC ONI MUSZA TO ODDAC TRZEBA ICH GNĘBIĆ
panowie trzeba nadal się upominać o kasę niema co odpuszczać
inter bud zapłacił kasę telbudowi wiec maja pieniądze MUSZA oddać wezmę dzieci i zonę i niech się kurek im tłumaczy dlaczego tatuś niedostali wypłaty bo te 40% na opląt nie starczylo a co jeść ja nie odpuszcze tych pieniedzy teraz emocje troche opadly MAM NADZIEJE ZE NIKT SIE NIE POGODZIL Z TA MYŚLĄ ZE NIGDY NIE ODZYSKA TEJ KASY BO MUSZA ODDAC WIELKA SENSACJA MUSIAŁA BYC ABY TELEWIZJA PRZYJECHALA NA BUDOWE BZRDZO DOBRZE ZE OPINIA PUBLICZNA COS WKONCU WIDZI ALE CO TRZEBA ZROB... rozwiń
Avatar
colin / 1 marca 2011 o 08:59
0
skoro Kurek twierdzi że niema kasy dla ludzi na wypłaty bo mu inwestor nie zapłacił jest wszystko naswitlone w mediach [gazeta;telewizja;pip] dlaczego za d*** nie wezmie go skarbówka skoro jest to przestęstwem gospodarczym wszyscy urzędasy o tym wiedzą i słyszeli to dlaczego ręka ręke myje Kurek powinien za to siedzieć skoro ma swój dobytek skąd wziął na to kase to my robole robimy na to żeby taka szmata mogła się dorobić. TY ŚMIECIU ZŁODZIEJU jak ci niewstyd pokazać się na ulicy śmiejesz się z NAS deb***u jesteś zerem frajerm i niemów żę nie czytasz tych wiadomosci na blogu co o tobie myślą ludzie. Dupku oddaj NAM KASE BO NIE MAMY NA CHLEB a urzędasy niech przestana cię bronic ty CIOTO
skoro Kurek twierdzi że niema kasy dla ludzi na wypłaty bo mu inwestor nie zapłacił jest wszystko naswitlone w mediach [gazeta;telewizja;pip] dlaczego za d*** nie wezmie go skarbówka skoro jest to przestęstwem gospodarczym wszyscy urzędasy o tym wiedzą i słyszeli to dlaczego ręka ręke myje Kurek powinien za to siedzieć skoro ma swój dobytek skąd wziął na to kase to my robole robimy na to żeby taka szmata mogła się dorobić. TY ŚMIECIU ZŁODZIEJU jak ci niewstyd pokazać się na ulicy śmiejesz się z NAS deb***u jesteś zerem frajerm i niemów żę n... rozwiń
Avatar
franek / 28 lutego 2011 o 19:11
0
NO ICO KUREK OGLĄDAŁEŚ WIADOMOŚCI TV LUBLIN CO SIĘ DZIEJE NA TWOJEJ BUDOWIE CZY NA TA WIOCHE JAK ŚWIDNIK NIE DOCHODZI TELEWIZJA FRAJERZE MASZ NA SUMIENIU 100 LUDZI + ICH RODZINY TO JEST OKOŁO 300-400 W TYM DZIECI PRACOWNIKÓW GDZIE TY DUPKU MASZ SUMIENIE O ILE MASZ GO WOGULE MASZ RODZINE POSTAW SIĘ NA MIEJSCU TYCH LUDZI JAK TY NIE BOISZ SIĘ CHODZIC PO ULICY POWINIEN KTOŚ UJEBAĆ CI TEN GŁUPI ŁEB TY CIOŁKU SŁUCHASZ TEGO ŚLEPEGO ŚMIGOLA A ON JEST GŁUPIM deb***EM, ODDAJ NAM NASZE PIENIĄDZE TY ZŁODZIEJU WEŻ ZA FRAKI WALCZAKA BO RAZEM Z NIM KIESZENIE NASZYMI PIENIĘDZMI SOBIE WYPCHALIŚCIE POWINIENEŚ SKOŃCZYĆ JAK CZUCZESKU ŻEBYS TY Z GŁODU ZDECHŁ A TWOJA RODZINA ŻEBY CHODZIŁA DO CARITASU PO JAŁMUŻNE JESTES ŚMIECIEM I TAK DŁUGIM GÓWNEM TAK JAK JESTEŚ WYSOKI
NO ICO KUREK OGLĄDAŁEŚ WIADOMOŚCI TV LUBLIN CO SIĘ DZIEJE NA TWOJEJ BUDOWIE CZY NA TA WIOCHE JAK ŚWIDNIK NIE DOCHODZI TELEWIZJA FRAJERZE MASZ NA SUMIENIU 100 LUDZI + ICH RODZINY TO JEST OKOŁO 300-400 W TYM DZIECI PRACOWNIKÓW GDZIE TY DUPKU MASZ SUMIENIE O ILE MASZ GO WOGULE MASZ RODZINE POSTAW SIĘ NA MIEJSCU TYCH LUDZI JAK TY NIE BOISZ SIĘ CHODZIC PO ULICY POWINIEN KTOŚ UJEBAĆ CI TEN GŁUPI ŁEB TY CIOŁKU SŁUCHASZ TEGO ŚLEPEGO ŚMIGOLA A ON JEST GŁUPIM deb***EM, ODDAJ NAM NASZE PIENIĄDZE TY ZŁODZIEJU WEŻ ZA FRAKI WALCZAKA BO RAZEM Z NIM KIESZEN... rozwiń
Avatar
Gość / 28 lutego 2011 o 17:49
0
Co ten prezesik bredzi. Aby wygrać jakikolwiek przetarg firma musi zapewnić przez pół roku wypłatę swoim pracownikom w razie właśnie takich przerw. Inwestora nie obchodzi że firma nie ma za co zapłacić pracownikom.
Avatar
baczny looker / 28 lutego 2011 o 16:59
0
dzis dobra akcja była... syn edka murarza na dzwigu siedzial... milicja, straż, pogotowie i tv... oglądajcie panorame lubelską... oddajcie nasze 60pro stycznia i za cały luty!!!
Avatar
franek / 28 lutego 2011 o 16:54
0
skoro niechcą wypłacić kasy za styczeń dlaczego jednocześnie nic niewspominają o lutym jestem jednym z ich pracowników .Każdy ma trudną sytuacje ale to Oni założyli firme dlaczego przy zatrudnianiu ludzi nie mówili że budowa bloku przy ul.Willowej to tylko praca sezonowa a Oni zwiną żagle .Skoro twierdzą że zależni są od inwestora to dlaczego za d*** nie wezmą Interbudu to on jest inwestorem a Kurek wykonawcą. Mydlą ludziom oczy i robią wode z muzgu, nikt niejest palcem robiony a to niejest 18 wiek na to żeby mieć parobów. Jak dla mnie Kurek to menda i wrzód na zdrowym organiżmie narodu {100} ludzi których zatrudniał.Mam nadzieje że potwierdzicie moje zdanie .A firma krzak nieżle się na nas dorobiła .ja jestem tego zdania żeby im tej kasy co są nam winni do końca życia wystarczyło a ich dzieci i ewentualnie wnuki też zaznali smak biedy tak jak my teraz. A te mendy powinni zniknąć z rynu gospodarczego i powinni zarejestrowac się jako bezrobotni i zaznzli jak wygląda życie bez pracy jak nie, masz co do gara włożyć .
skoro niechcą wypłacić kasy za styczeń dlaczego jednocześnie nic niewspominają o lutym jestem jednym z ich pracowników .Każdy ma trudną sytuacje ale to Oni założyli firme dlaczego przy zatrudnianiu ludzi nie mówili że budowa bloku przy ul.Willowej to tylko praca sezonowa a Oni zwiną żagle .Skoro twierdzą że zależni są od inwestora to dlaczego za d*** nie wezmą Interbudu to on jest inwestorem a Kurek wykonawcą. Mydlą ludziom oczy i robią wode z muzgu, nikt niejest palcem robiony a to niejest 18 wiek na to żeby mieć parobów. Jak dla mnie Kurek... rozwiń
Avatar
Zośka / 3 marca 2011 o 15:03
0
[quote name='janek' timestamp='1297929238' post='438339']
Firma Telbud jest powiązana z firmą Neptun, chyba nawet ci sami właściciele.
[/quote]
Tak oczywiście Telbud-Neptun jak również Delfin ( robią kanalizacje w Łęcznej i też mają duże problrmy - będzie to samo co na Willowej) to firmy WALCZAKA - może KTOŚ sie tym zainteresuje jak funkcjonują te firmy - ŚMIERDZI JAK CHOLERA!!!!!!!!!!!
Avatar
Boss / 3 marca 2011 o 08:00
0
Koledzy czy idziemy za czynem Grześka wszyscy na dżwig..? Proponuje w poniedziałek taka akcje.. Co wy nato..?
Avatar
wielbiciel teludu / 2 marca 2011 o 18:59
0
wyjaśnijcie mi taka rzecz mozna byc zajebiście zdesperowanym tak jak Grzesiek czy wszyscy mamy pójść w jego ślady włazić na dżwig żeby odebrać nasze wypracowane pieniądze ile można mydlić ludziom oczy Kurek ma w du*** nas i to że jest nam dłużny pieniądze ile trzeba czasu na to żeby je odebrać przecięż nas to nie obchodzi a on DUPEK tłumaczy że firma rozjebala się w 1 dzień KUREK TY Sku***SYNU Z LODZIEJU je***Y ODDAJ NAM KASE CWELU zanim wszyscy wejdziemy na dżwig
Avatar
niktnicniewie / 2 marca 2011 o 06:09
0
Ciekawe czy pan Walczak nie zawyżał cen materiałów;) To chyba jest działanie na szkodę własnej firmy;) coś Tu śmierdzi-) oj chyba ma wypchane kieszenie piniędzmi Interbud-u, niktnicniewie
Avatar
daffi / 1 marca 2011 o 21:50
0
panowie trzeba nadal się upominać o kasę niema co odpuszczać
inter bud zapłacił kasę telbudowi wiec maja pieniądze MUSZA oddać wezmę dzieci i zonę i niech się kurek im tłumaczy dlaczego tatuś niedostali wypłaty bo te 40% na opląt nie starczylo a co jeść ja nie odpuszcze tych pieniedzy teraz emocje troche opadly MAM NADZIEJE ZE NIKT SIE NIE POGODZIL Z TA MYŚLĄ ZE NIGDY NIE ODZYSKA TEJ KASY BO MUSZA ODDAC WIELKA SENSACJA MUSIAŁA BYC ABY TELEWIZJA PRZYJECHALA NA BUDOWE BZRDZO DOBRZE ZE OPINIA PUBLICZNA COS WKONCU WIDZI ALE CO TRZEBA ZROBIC ZEBY JESZCE KUREK LEZAL I ROBIL POD SIEBIE PANOWIE NIE ZOSTAWIAJMY TAK TEGO DO PUKI NIE ODDADZĄ KASY NIE BEDA MIELI SPOKOJU ONI TELBUD MAJA PIENIADZE ALE NIECHCA DAC NIECHCA DAC ONI MUSZA TO ODDAC TRZEBA ICH GNĘBIĆ
panowie trzeba nadal się upominać o kasę niema co odpuszczać
inter bud zapłacił kasę telbudowi wiec maja pieniądze MUSZA oddać wezmę dzieci i zonę i niech się kurek im tłumaczy dlaczego tatuś niedostali wypłaty bo te 40% na opląt nie starczylo a co jeść ja nie odpuszcze tych pieniedzy teraz emocje troche opadly MAM NADZIEJE ZE NIKT SIE NIE POGODZIL Z TA MYŚLĄ ZE NIGDY NIE ODZYSKA TEJ KASY BO MUSZA ODDAC WIELKA SENSACJA MUSIAŁA BYC ABY TELEWIZJA PRZYJECHALA NA BUDOWE BZRDZO DOBRZE ZE OPINIA PUBLICZNA COS WKONCU WIDZI ALE CO TRZEBA ZROB... rozwiń
Avatar
colin / 1 marca 2011 o 08:59
0
skoro Kurek twierdzi że niema kasy dla ludzi na wypłaty bo mu inwestor nie zapłacił jest wszystko naswitlone w mediach [gazeta;telewizja;pip] dlaczego za d*** nie wezmie go skarbówka skoro jest to przestęstwem gospodarczym wszyscy urzędasy o tym wiedzą i słyszeli to dlaczego ręka ręke myje Kurek powinien za to siedzieć skoro ma swój dobytek skąd wziął na to kase to my robole robimy na to żeby taka szmata mogła się dorobić. TY ŚMIECIU ZŁODZIEJU jak ci niewstyd pokazać się na ulicy śmiejesz się z NAS deb***u jesteś zerem frajerm i niemów żę nie czytasz tych wiadomosci na blogu co o tobie myślą ludzie. Dupku oddaj NAM KASE BO NIE MAMY NA CHLEB a urzędasy niech przestana cię bronic ty CIOTO
skoro Kurek twierdzi że niema kasy dla ludzi na wypłaty bo mu inwestor nie zapłacił jest wszystko naswitlone w mediach [gazeta;telewizja;pip] dlaczego za d*** nie wezmie go skarbówka skoro jest to przestęstwem gospodarczym wszyscy urzędasy o tym wiedzą i słyszeli to dlaczego ręka ręke myje Kurek powinien za to siedzieć skoro ma swój dobytek skąd wziął na to kase to my robole robimy na to żeby taka szmata mogła się dorobić. TY ŚMIECIU ZŁODZIEJU jak ci niewstyd pokazać się na ulicy śmiejesz się z NAS deb***u jesteś zerem frajerm i niemów żę n... rozwiń
Avatar
franek / 28 lutego 2011 o 19:11
0
NO ICO KUREK OGLĄDAŁEŚ WIADOMOŚCI TV LUBLIN CO SIĘ DZIEJE NA TWOJEJ BUDOWIE CZY NA TA WIOCHE JAK ŚWIDNIK NIE DOCHODZI TELEWIZJA FRAJERZE MASZ NA SUMIENIU 100 LUDZI + ICH RODZINY TO JEST OKOŁO 300-400 W TYM DZIECI PRACOWNIKÓW GDZIE TY DUPKU MASZ SUMIENIE O ILE MASZ GO WOGULE MASZ RODZINE POSTAW SIĘ NA MIEJSCU TYCH LUDZI JAK TY NIE BOISZ SIĘ CHODZIC PO ULICY POWINIEN KTOŚ UJEBAĆ CI TEN GŁUPI ŁEB TY CIOŁKU SŁUCHASZ TEGO ŚLEPEGO ŚMIGOLA A ON JEST GŁUPIM deb***EM, ODDAJ NAM NASZE PIENIĄDZE TY ZŁODZIEJU WEŻ ZA FRAKI WALCZAKA BO RAZEM Z NIM KIESZENIE NASZYMI PIENIĘDZMI SOBIE WYPCHALIŚCIE POWINIENEŚ SKOŃCZYĆ JAK CZUCZESKU ŻEBYS TY Z GŁODU ZDECHŁ A TWOJA RODZINA ŻEBY CHODZIŁA DO CARITASU PO JAŁMUŻNE JESTES ŚMIECIEM I TAK DŁUGIM GÓWNEM TAK JAK JESTEŚ WYSOKI
NO ICO KUREK OGLĄDAŁEŚ WIADOMOŚCI TV LUBLIN CO SIĘ DZIEJE NA TWOJEJ BUDOWIE CZY NA TA WIOCHE JAK ŚWIDNIK NIE DOCHODZI TELEWIZJA FRAJERZE MASZ NA SUMIENIU 100 LUDZI + ICH RODZINY TO JEST OKOŁO 300-400 W TYM DZIECI PRACOWNIKÓW GDZIE TY DUPKU MASZ SUMIENIE O ILE MASZ GO WOGULE MASZ RODZINE POSTAW SIĘ NA MIEJSCU TYCH LUDZI JAK TY NIE BOISZ SIĘ CHODZIC PO ULICY POWINIEN KTOŚ UJEBAĆ CI TEN GŁUPI ŁEB TY CIOŁKU SŁUCHASZ TEGO ŚLEPEGO ŚMIGOLA A ON JEST GŁUPIM deb***EM, ODDAJ NAM NASZE PIENIĄDZE TY ZŁODZIEJU WEŻ ZA FRAKI WALCZAKA BO RAZEM Z NIM KIESZEN... rozwiń
Avatar
Gość / 28 lutego 2011 o 17:49
0
Co ten prezesik bredzi. Aby wygrać jakikolwiek przetarg firma musi zapewnić przez pół roku wypłatę swoim pracownikom w razie właśnie takich przerw. Inwestora nie obchodzi że firma nie ma za co zapłacić pracownikom.
Avatar
baczny looker / 28 lutego 2011 o 16:59
0
dzis dobra akcja była... syn edka murarza na dzwigu siedzial... milicja, straż, pogotowie i tv... oglądajcie panorame lubelską... oddajcie nasze 60pro stycznia i za cały luty!!!
Avatar
franek / 28 lutego 2011 o 16:54
0
skoro niechcą wypłacić kasy za styczeń dlaczego jednocześnie nic niewspominają o lutym jestem jednym z ich pracowników .Każdy ma trudną sytuacje ale to Oni założyli firme dlaczego przy zatrudnianiu ludzi nie mówili że budowa bloku przy ul.Willowej to tylko praca sezonowa a Oni zwiną żagle .Skoro twierdzą że zależni są od inwestora to dlaczego za d*** nie wezmą Interbudu to on jest inwestorem a Kurek wykonawcą. Mydlą ludziom oczy i robią wode z muzgu, nikt niejest palcem robiony a to niejest 18 wiek na to żeby mieć parobów. Jak dla mnie Kurek to menda i wrzód na zdrowym organiżmie narodu {100} ludzi których zatrudniał.Mam nadzieje że potwierdzicie moje zdanie .A firma krzak nieżle się na nas dorobiła .ja jestem tego zdania żeby im tej kasy co są nam winni do końca życia wystarczyło a ich dzieci i ewentualnie wnuki też zaznali smak biedy tak jak my teraz. A te mendy powinni zniknąć z rynu gospodarczego i powinni zarejestrowac się jako bezrobotni i zaznzli jak wygląda życie bez pracy jak nie, masz co do gara włożyć .
skoro niechcą wypłacić kasy za styczeń dlaczego jednocześnie nic niewspominają o lutym jestem jednym z ich pracowników .Każdy ma trudną sytuacje ale to Oni założyli firme dlaczego przy zatrudnianiu ludzi nie mówili że budowa bloku przy ul.Willowej to tylko praca sezonowa a Oni zwiną żagle .Skoro twierdzą że zależni są od inwestora to dlaczego za d*** nie wezmą Interbudu to on jest inwestorem a Kurek wykonawcą. Mydlą ludziom oczy i robią wode z muzgu, nikt niejest palcem robiony a to niejest 18 wiek na to żeby mieć parobów. Jak dla mnie Kurek... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 56

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 0

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 3 2

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 1 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 10 7

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 6

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce
wizualizacje
galeria

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce 11 3

43 apartamenty, parking podziemny, lokale usługowe i przede wszystkim przepiękny widok z okien – tak najkrócej opisać można „Apartamenty Bazyliańska 1”. Inwestycja na Zielonym Rynku otrzymała już pozytywną opinię służb konserwatorskich

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami?

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami? 0 0

Rodzinne ogródki działkowe są charakterystycznym elementem miejskiej przestrzeni w Polsce. Przez kilka dekad korzystali z nich pracownicy dużych zakładów oraz lokatorzy spółdzielni mieszkaniowych. W ogrodach uprawiano warzywa i owoce dla swoich rodzin, gdy sklepowe półki były puste. Obecnie coraz więcej ogrodów jest użytkowanych przez młodych ludzi, którzy stawiają nową, typowo rekreacyjną architekturę ogrodową. Co zrobić z odpadami z rozbiórki altany?

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu
Magazyn
galeria

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu 0 0

Dziś rocznica urodzin księdza Ignacego Kłopotowskiego. Był związany z Lublinem ponad 20 lat. Pomagał wykluczonym. Mając ich sporo pod opieką, był specjalistą crowdfundingu i nie był mu obcy fundraising. Z konieczności propagował i stosował idee zero waste. Twórca konsorcjum wydawniczego, publicysta wykorzystujący mechanizmy marketingu i public relations. Co w tym niezwykłego? Błogosławiony ksiądz Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu.

Turniej Purpurowej Róży

Turniej Purpurowej Róży 0 0

Waleczni wojownicy z Magicznych Ogrodów ogłaszają turniej, który ma rozstrzygnąć, która armia jest najsprawniejsza! Czy to zaszczytne miano przypadnie wojownikom dowodzonym przez Thoroda Raptora, czy może Bestiom Araga?

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt
21 lipca 2018, 20:00

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fani rolek i wrotek ponownie wyjadą w nocy na ulice miasta. Kolejną edycję NightSkating Lublin zaplanowano na sobotę. Tym razem przejażdżka będzie połączona z akcją charytatywną.

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka
22 lipca 2018, 12:00

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka 1 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 22 lipca o godz. 12 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski 2018 w grze planszowej Neuroshima Hex. Chętni mogą zapisywać się do udziału od godz. 11.30 na miejscu.

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście 38 4

Milionowym klientem pochwalił się dzisiaj kompleks pływacki Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich. Pani Anna, która miała to szczęście, dostała rodzinny karnet do Aqua Lublin.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!