Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy Telbud Lublin: Zapłaćcie nam za pracę!

Utworzony przez Kazia, 17 lutego 2011 r. o 06:54 Powrót do artykułu
A jak jest w wypłatami w Neptunie?? też takie problemy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRZEBA SZTURMOWAC TEN CALY TELBUD BO INACZEJ NIE ODDADZA KASY REWOLUCJE CZAS ZACZAC NIECH SOBIE NIE MYSLI KUREK CZY INNY ZE POPADL NA FRAJEROW JAKBY ZATRUDNIALI LUDZI TAK JAK SIE NALEZY TO PRZYNAJMNIEJ BY WIEDZIELI Z KIM MAJA DOCZYNIENIA NIKT NIEZNA NICZYJKEJ PRZESZLOSCI I NIEWIE DO CZEGO KTO JEST ZDOLNY TUTAJ CHODZI O PIENADZE I NIE MALE WIEC ZADEN NIE ODPUSCI BO KAZDY ZAPRACOWAL NA NIE I TO W JAKICH WARUNKACH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurki to zasrańce mi też nie zapłacili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie na jutro trzeba przygotować 2 ksero umowy o pracę, jak nic nie wyjdzie z naszych ustaleń z kurkiem to jedziemy od razu do sądu pracy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma koguć spi....ł i ucik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Wy chcecie od Kurków??!! To są porządni ludzie! nie martwcie się pieniążki Wam oddadza , bo mają troche ziemi do sprzedania. a Ten młodszy to pół Starościc kupił i pałac wybudował, ale też ma TROCHE do oddania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro niechcą wypłacić kasy za styczeń dlaczego jednocześnie nic niewspominają o lutym jestem jednym z ich pracowników .Każdy ma trudną sytuacje ale to Oni założyli firme dlaczego przy zatrudnianiu ludzi nie mówili że budowa bloku przy ul.Willowej to tylko praca sezonowa a Oni zwiną żagle .Skoro twierdzą że zależni są od inwestora to dlaczego za d*** nie wezmą Interbudu to on jest inwestorem a Kurek wykonawcą. Mydlą ludziom oczy i robią wode z muzgu, nikt niejest palcem robiony a to niejest 18 wiek na to żeby mieć parobów. Jak dla mnie Kurek to menda i wrzód na zdrowym organiżmie narodu {100} ludzi których zatrudniał.Mam nadzieje że potwierdzicie moje zdanie .A firma krzak nieżle się na nas dorobiła .ja jestem tego zdania żeby im tej kasy co są nam winni do końca życia wystarczyło a ich dzieci i ewentualnie wnuki też zaznali smak biedy tak jak my teraz. A te mendy powinni zniknąć z rynu gospodarczego i powinni zarejestrowac się jako bezrobotni i zaznzli jak wygląda życie bez pracy jak nie, masz co do gara włożyć .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzis dobra akcja była... syn edka murarza na dzwigu siedzial... milicja, straż, pogotowie i tv... oglądajcie panorame lubelską... oddajcie nasze 60pro stycznia i za cały luty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ten prezesik bredzi. Aby wygrać jakikolwiek przetarg firma musi zapewnić przez pół roku wypłatę swoim pracownikom w razie właśnie takich przerw. Inwestora nie obchodzi że firma nie ma za co zapłacić pracownikom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO ICO KUREK OGLĄDAŁEŚ WIADOMOŚCI TV LUBLIN CO SIĘ DZIEJE NA TWOJEJ BUDOWIE CZY NA TA WIOCHE JAK ŚWIDNIK NIE DOCHODZI TELEWIZJA FRAJERZE MASZ NA SUMIENIU 100 LUDZI + ICH RODZINY TO JEST OKOŁO 300-400 W TYM DZIECI PRACOWNIKÓW GDZIE TY DUPKU MASZ SUMIENIE O ILE MASZ GO WOGULE MASZ RODZINE POSTAW SIĘ NA MIEJSCU TYCH LUDZI JAK TY NIE BOISZ SIĘ CHODZIC PO ULICY POWINIEN KTOŚ UJEBAĆ CI TEN GŁUPI ŁEB TY CIOŁKU SŁUCHASZ TEGO ŚLEPEGO ŚMIGOLA A ON JEST GŁUPIM deb***EM, ODDAJ NAM NASZE PIENIĄDZE TY ZŁODZIEJU WEŻ ZA FRAKI WALCZAKA BO RAZEM Z NIM KIESZENIE NASZYMI PIENIĘDZMI SOBIE WYPCHALIŚCIE POWINIENEŚ SKOŃCZYĆ JAK CZUCZESKU ŻEBYS TY Z GŁODU ZDECHŁ A TWOJA RODZINA ŻEBY CHODZIŁA DO CARITASU PO JAŁMUŻNE JESTES ŚMIECIEM I TAK DŁUGIM GÓWNEM TAK JAK JESTEŚ WYSOKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro Kurek twierdzi że niema kasy dla ludzi na wypłaty bo mu inwestor nie zapłacił jest wszystko naswitlone w mediach [gazeta;telewizja;pip] dlaczego za d*** nie wezmie go skarbówka skoro jest to przestęstwem gospodarczym wszyscy urzędasy o tym wiedzą i słyszeli to dlaczego ręka ręke myje Kurek powinien za to siedzieć skoro ma swój dobytek skąd wziął na to kase to my robole robimy na to żeby taka szmata mogła się dorobić. TY ŚMIECIU ZŁODZIEJU jak ci niewstyd pokazać się na ulicy śmiejesz się z NAS deb***u jesteś zerem frajerm i niemów żę nie czytasz tych wiadomosci na blogu co o tobie myślą ludzie. Dupku oddaj NAM KASE BO NIE MAMY NA CHLEB a urzędasy niech przestana cię bronic ty CIOTO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panowie trzeba nadal się upominać o kasę niema co odpuszczać inter bud zapłacił kasę telbudowi wiec maja pieniądze MUSZA oddać wezmę dzieci i zonę i niech się kurek im tłumaczy dlaczego tatuś niedostali wypłaty bo te 40% na opląt nie starczylo a co jeść ja nie odpuszcze tych pieniedzy teraz emocje troche opadly MAM NADZIEJE ZE NIKT SIE NIE POGODZIL Z TA MYŚLĄ ZE NIGDY NIE ODZYSKA TEJ KASY BO MUSZA ODDAC WIELKA SENSACJA MUSIAŁA BYC ABY TELEWIZJA PRZYJECHALA NA BUDOWE BZRDZO DOBRZE ZE OPINIA PUBLICZNA COS WKONCU WIDZI ALE CO TRZEBA ZROBIC ZEBY JESZCE KUREK LEZAL I ROBIL POD SIEBIE PANOWIE NIE ZOSTAWIAJMY TAK TEGO DO PUKI NIE ODDADZĄ KASY NIE BEDA MIELI SPOKOJU ONI TELBUD MAJA PIENIADZE ALE NIECHCA DAC NIECHCA DAC ONI MUSZA TO ODDAC TRZEBA ICH GNĘBIĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy pan Walczak nie zawyżał cen materiałów;) To chyba jest działanie na szkodę własnej firmy;) coś Tu śmierdzi-) oj chyba ma wypchane kieszenie piniędzmi Interbud-u, niktnicniewie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyjaśnijcie mi taka rzecz mozna byc zajebiście zdesperowanym tak jak Grzesiek czy wszyscy mamy pójść w jego ślady włazić na dżwig żeby odebrać nasze wypracowane pieniądze ile można mydlić ludziom oczy Kurek ma w du*** nas i to że jest nam dłużny pieniądze ile trzeba czasu na to żeby je odebrać przecięż nas to nie obchodzi a on DUPEK tłumaczy że firma rozjebala się w 1 dzień KUREK TY Sku***SYNU Z LODZIEJU je***Y ODDAJ NAM KASE CWELU zanim wszyscy wejdziemy na dżwig
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koledzy czy idziemy za czynem Grześka wszyscy na dżwig..? Proponuje w poniedziałek taka akcje.. Co wy nato..?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janek napisał:
Firma Telbud jest powiązana z firmą Neptun, chyba nawet ci sami właściciele.
Tak oczywiście Telbud-Neptun jak również Delfin ( robią kanalizacje w Łęcznej i też mają duże problrmy - będzie to samo co na Willowej) to firmy WALCZAKA - może KTOŚ sie tym zainteresuje jak funkcjonują te firmy - ŚMIERDZI JAK CHOLERA!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...