Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy wojewody lubelskiego przyszli do pracy ubrani na czarno. Dlaczego?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 maja 2018 r. o 20:47 Powrót do artykułu
Ja bym pozwalniał - do przerzucania papierków z kupki na kupkę i picia kawki za te pieniądze znajdą się chętni. PS. Czego urzędnicy zawsze zapominają w kontekście żądań w kwestiach płacowych, że mają 13-pensję za nie przepracowany miesiąc, nagrody roczne, dodatki na urlop i bonusy na święta 2x w roku :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to przyjdź, zatrudnij się, albo przynajmniej popatrz. Zobaczysz jak to się "przerzuca papiery z kupki na kupkę" za te pieniądze. Odechce ci się po pierwszym dniu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym pozwalniał - do przerzucania papierków z kupki na kupkę i picia kawki za te pieniądze znajdą się chętni. PS. Czego urzędnicy zawsze zapominają w kontekście żądań w kwestiach płacowych, że mają 13-pensję za nie przepracowany miesiąc, nagrody roczne, dodatki na urlop i bonusy na święta 2x w roku :)
 Lepiej narobić bachorów brać 500+, zamiast poszukać uczciwej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będę wykonywała taką pracę za darmo. Dla ludzi i Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zróbcie porządek z pasożytami w urzędach! Mówie o pociotach i paniusiach w szpiluniach, co to zarabiaja krocie i w godzinach pracy chodzą robić paznokcie albo zakupy w ciuchlandzie. To samo panowie w gajerkach poatrzący spode łba na tych obranych w koszule w kratę, którzy są od roboty. Bo tak - ktoś z urzedników przychodzi do pracy, aby ktos musiał przyjść do roboty bo samo się nie zrobi. Zacznijcie płacic za to, co pracownik ROBI - za efekty i jakość pracy, a nie za samo przebywanie 8 h w miejscu pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozgonić tę bandę darmozjadów! Urząd wojewody, wraz z jego dworem, jest obywatelom tak potrzebny jak qooorwie dziecko! Dość trwonienia pieniędzy podatników!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ludzie są głupi... widać to po komentarzach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego ale ten czarmy protest mi bardziej kojarzy sie z kampanią #MeToo 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do Niemiec. Tu brakuje rąk do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewodo zacznij szybciej liczyć i mniej lansuj się w telewizji. Trzeba było kupić sobie dobry kalkulator w USA żeby szybciej policzyć ten budżet na tzw. podwyżki! 1. Pracownicy nie będą czekać do 2019 r., poczekamy max do końca sierpnia tego roku. Potem się pożegnamy a mediom, NIK i RIO pozostawiamy nasze wspomnienia z pracy w LUW. 2. Pracowników nie interesują tzw. podwyżki rzędu 100-500 zł, konkretnie oczekujemy i żądamy wyrównania wynagrodzeń po 1000 zł miesięcznie (umówmy się że ta kwota zawiera jedynie wyrównanie 100 zł rocznie za 10 lat zamrożenia wynagrodzeń i braku indeksacji wynagrodzeń o inflację, nie zawiera żadnej podwyżki. O podwyżkach porozmawiamy po wyrównaniu płac). 3. Jak Ci Wojewodo brakuje kasy na wyrównanie płac to wystarczy nie przedłużyć umowy albo zwolnić np. 100 Misiewiczów ze 180 czy 200 zatrudnionych w LUW od 2016 r., z 15-20 Misiewiczów z biura wojewody, z 7-8 zbędnych Misiewiczów pseudodoradców - pomagam policzyć. Apropos skąd się wzięła kasa na ich zatrudnienie? Bo Szydło raczej nie dała? Czyżby z oszczędności na stałych pracownikach zatrudnionych przed kiepską zmianą? Do roboty, liczydła lub kalkulatory w dłoń. A Was w hejterzy nienawidzący urzędników mamy głęboko w d...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2,100 to mniej niż unijny staż? Wolnego. Staż unijny to przecież 997zł i kilka groszy. Więc jak tej pani wyszło mniej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla poprzedniej ekipy to się pracowało dla idei?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
200 czasem 250 zł bonusu świątecznego to kuuuuupa forsy. Samochód można kupić. 13 pensja przy zarobkach jak w Etiopii to też luksus nie byle jaki. Wprost śpimy na kasie. Tylko, że my nie będziemy palić opon i rzucać kamieniami jak górnicy więc można nas olać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest dwa urzędy dublujące się:wojewódzki i marszałkowski.Jeden zlikwidować i pracownicy będą się ubierać na różowo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest dwa urzędy ......
  Jest dwa urzędy????? Ty być Kali? Umieć gotować chcieć pracować. Cofnij się do podstawówki de*bilu albo chociaż kup słownik. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do łopaty na autostradę wszystkich to pobrudza sobie ubrania na czarno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem kolegą Jarka, teraz jestem kolegą Agaty. W razie jakiejś zmiany, to będę kolegą kogoś nowego. Także ja się nie martwię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolnić 3/4 kierowników i dyrektorów i połowę pracowników. I będzie kasa dla pozostałych i będzie cacy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przenieść UW do Zamościa. Większość stamtąd dojeżdża to oszczędzą na podróżach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaorać urzędy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...