Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rząd dzielnie walczy (szkoda że nieskutecznie.....) z problemami które sam stworzył... gospodarka odgórnie sterowana pełną gęba... Tylko patrzeć jak wprowadzą kartki bo dywersanci imperialistyczni czyli spekulanci prywaciarze będą szkodzić zdrowemu ciału społeczeństwa.... a służby ORMO będą "pilnować sklepów"... czyli powtórka z historii... "komuno wróć"... jpd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysły rodem z Rosji. Putin chodził po moskiewskich sklepach i rugał tamtejszych sprzedawców, że ceny są mają za wysokie. Wyobrażacie sobie coś takiego na Zachodzie? Wyobrażacie sobie, żeby prezydent USA chodził po sklepach i upominał sprzedawców? Nie, bo żeby coś takiego robić trzeba mieć ruską mentalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powołają inspekcje robotniczo-chłopskie z pis-orkami zamiast sierżantów i będzie jak za Jaruzelskiego, a co nie stać ich po tych 70% podwyżkach pensji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dotyczy to tylko sklepików prowadzonych przez pissowców i ich wyznawców? Można prosić o listę takich miejsc, abym mógł pilnować czy słuchają się swojego guru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo, że dla geszefciarzy każdy pretekst jest dobry, żeby wywindować ceny - wystarczy popatrzeć na to, co wyrabiały dewelo-buraczki, kiedy media P0dgrzewały atmosferę na rynku kurników. Najlepsza rada to po prostu nie kupować od tych, co lubią sobie grać na nastrojach spekulacyjnych. Tak - wiem, że generalnie nie można zrezygnować z jedzenia :-D, ale czasem wystarczy tylko poszukać tańszego substytutu - i tak większość żarcia to nafaszerowane chemią g00vno, więc po co przepłacać za "markę"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sklepik prywatnego przedsiębiorcy, zatrudniający 3 osoby, płacić trzeba gotówką. Kiełbasa po 47 zł/kg. Ok. 150 m. dalej sklep Społem, większy asortyment, większa powierzchnia, ta sama kiełbasa, z tego samego źródła po 22,50 zł/kg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani "Monisiu"! Od czasu do czasu czytam zamieszczane przez Szanowną Panią posty i pozwolę sobie zauważyć, iż powyżej wspomniany substytut użyła Pani bezskutecznie w odniesieniu do własnego mózgu! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim Horban został członkiem RM rekomendował swoim pacjentom amantadynę przy grypie typu A (dzisiejszy covid). Po wyborze zmienił zdanie. Tylko dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może p..... ny komuchu przypilnujesz swojej żony, żeby Ci nie uciekła z kasą do Izraela?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monika ma rację lepiej w dyskontach pupic niby- jedzenia naszpikowane chemia i przetworzone - po latach jedzenia tego wysyp nowotworów w Pl modrego dobrze posłuchać . Lepiej zagraniczne niz droższe zPl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...