Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezes lubelskiego hospicjum i nowy samochód. To prezent od WOŚP

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 stycznia 2017 r. o 07:44 Powrót do artykułu
To w końcu prezes ma samochód czy Hospicjum? Prezes nim będzie jeździł czy pani Małgosia do pacjentów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już Ty się o to nie martw, kto ma ten samochód. Uwierz mi, że samochód będzie wykorzystywany w należyty sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kurski zabrał wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co śmierdziuchy-pisuarki, można? A wy, pseudo-katolicy i kibole-wyklęci? Co zrobiliście???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paskudy wszystko zanegują, a pozytywnie nastawieni do świata ludzie widzą ile dobrego przynosi Orkiestra Owsiaka. I żeby nawet ten Owsiak zarabiał na tej działalności to i tak będę wspierać zawsze, bo nawet jedno życie uratowane przy pomocy sprzętu, pomoc w działaniu dla takiego hospicjum pod postacią auta, które pewnie wiele ułatwi i inne korzyści są tego warte po stokroć..... Wstydźcie się paskudy, które tylko jadem potraficie pluć, bo zaślepia was nienawiść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak ludzie o wielkich sercach pokazali malutkim ludzikom,że nie da się ich podzielić i wsparli Orkiestrę. Brawo WOŚP. Jeszcze przyjdą normalne czasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO PREZENT od SPOŁECZEŃSTWA , BO TO SPOŁECZEŃSTWO DAŁO PIENIĄDZE - poprzez ZBIÓRKI , wpłaty i licytacje oraz od WOLONTARIUSZY - tzn LUDZI, którzy BEZ WYNAGRODZENIA PRACUJĄ dla Orkiestry!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem pisuarem ale na Jurasa nie dawałem i nie dam on przelewa z puchy na wlasne spółki filantrop za cudzą kase i do tej pory to jest sposób na życie nic nie różni się od Kijowskigo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już hejtują ci co zrobili lepiej i więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jego koledzy po fachu drą mordy z ambon,że pieniądze przeznaczane są na aborcje i eutanazję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opamiętajcie sie bo rozbiory znów bedą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nie jestem pisuarem ale na Jurasa nie dawałem i nie dam on przelewa z puchy na wlasne spółki filantrop za cudzą kase i do tej pory to jest sposób na życie nic nie różni się od Kijowskigo.-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------kiedy czytam takie brednie jak te w/w to zastanawia mnie jedno czy jest to zwykłe bydle z obory czy trol pislamu czy chłopczyk w sukience ??? bo nie wyobrażam sobie kogoś kto mógł by taki fałsz kłamstwo i obłudę bełkotać publicznie ! Śmierdząca świnio ja mam 68 lat i daję na Jurka bo to nie tylko Szlachetny Człowiek ale ktoś Wielki bo poruszyć serca milionom potrafi tylko ktoś wielki. Obym w życiu takiego typa ze świniarni nie spotkał bo będę myślał, że jestem obok niego w jego miejscu gdzie on się dobrze czuje ! A fe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się sprzedać temu grzesznikowi Owsikowi, za garść srebrników! Wstyd! Jakby ktoś inny nie mógł kupić samochodu dla Hospicjum!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrudnijcie się w hospicjum to może wam pozwolą pojeździc tym samochodem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Tak się sprzedać temu grzesznikowi Owsikowi, za garść srebrników! Wstyd! Jakby ktoś inny nie mógł kupić samochodu dla Hospicjum!
Racja. Np. biskup lubelski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Tak się sprzedać temu grzesznikowi Owsikowi, za garść srebrników! Wstyd! Jakby ktoś inny nie mógł kupić samochodu dla Hospicjum!
Ja też jestem oburzona! Dlaczego księża i biskupi jeżdżąc takimi furami i mieszkając w wielkich chatach nie mogli się zrzucić na samochód dla Hospicjum wiele lat temu?! Tylko Polacy musieli pod przewodnictwem wspaniałego człowieka się zrzucić na ten samochód i wszystkie sprzęty ratujące życie dzieciom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOŚĆ napisał:
Już Ty się o to nie martw, kto ma ten samochód. Uwierz mi, że samochód będzie wykorzystywany w należyty sposób.
Martwię się o rzetelność dziennikarską, nie o samochód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kemor napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nie jestem pisuarem ale na Jurasa nie dawałem i nie dam on przelewa z puchy na wlasne spółki filantrop za cudzą kase i do tej pory to jest sposób na życie nic nie różni się od Kijowskigo.-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------kiedy czytam takie brednie jak te w/w to zastanawia mnie jedno czy jest to zwykłe bydle z obory czy trol pislamu czy chłopczyk w sukience ??? bo nie wyobrażam sobie kogoś kto mógł by taki fałsz kłamstwo i obłudę bełkotać publicznie ! Śmierdząca świnio ja mam 68 lat i daję na Jurka bo to nie tylko Szlachetny Człowiek ale ktoś Wielki bo poruszyć serca milionom potrafi tylko ktoś wielki. Obym w życiu takiego typa ze świniarni nie spotkał bo będę myślał, że jestem obok niego w jego miejscu gdzie on się dobrze czuje ! A fe
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Zachowujesz się jak prostak zwykły komuch kto ma inne zdanie odrazu epitety i chamstwo masz te 68 lat a jesteś Stary beton którego nikt nie przekona i nie zreformuje zwykły zmanipulować starzec do Stalina też się modlą i ty fanatyku oddaj cześć swojemu guru zalatujesz mi ubekiem z dodatkiem kodeiny którzy już nic nie znaczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dramat ze sa ludzie jak to cos co napisało o filantropie ujawnij sie debilna maso bo nawet cie hejterem nie mozna nazwac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dramat ze sa ludzie jak to cos co napisało o filantropie ujawnij sie debilna maso bo nawet cie hejterem nie mozna nazwac
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
___________________
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jedź na Woodstock weź kapiel w błocie to trochę ochłoniesz i poczujesz swój klimat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...