Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Trolle pisowskie wyć - 3, 2, 1 - start !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się ta propozycja dewelopera podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na takim porozumieniu zyska i właściciel terenu i mieszkańcy. On będzie mógł budować mieszkania a mieszkańcy dostaną park naturalistyczny w miejscu z którego obecnie nikt nie korzysta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I zaraz lawina komentarzy na tak w referendum. Ciekawe kto wierzy w tą ogromną rzeszę ludzi komentujących każdy post o TBV :) Pozdrawiam myślących ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największą wartością obecnych górek jest możliwość nieodpłatnego wywożenia tam wszelkiego rodzaju odpadów przez mieszkańców którzy niekoniecznie chcą płacić za wywóz śmieci. Niech żyją górki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
70% zabudowa i 30% park to uczciwa propozycja, szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę, że sprawa tyczy się terenu prywatnego. Tak, te 105 ha jest własnością prywatnej firmy, która w dodatku nie jest fundacją charytatywną, więc przestańmy bredzić o 105 ha parku i zacznijmy trzeźwo oceniać sytuację. W dodatku mówimy o firmie która ma w ręku MPZP i już teraz może na części terenu budować, nie oglądając się na nikogo, nikomu za nić nie płacąc. Lata dyskusji za nami a z poligonu jak nikt nie korzystał, tak dalej nikt nie korzysta, poza nielicznymi wyjątkami. Za to co roku ktoś ten teren podpala, co roku zwożone są tam śmieci i co roku przybywa nawłoci która już na wejściu odstrasza, żeby tam chodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw wybudują park czy bloki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ilość bloków i ich wysokość zależy nie od dewelopera od rady miasta, także tutaj można być spokojnym o to, że zdrowe proporcje zostaną zachowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA GÓRKACH POSTĘPUJE NATURALNA DEGRADACJA. ZA KILKA LAT NIE BĘDZIE JUŻ KOMPLETNIE CZEGO TAM CHRONIĆ I OBROŃCY GÓREK DOBRZE O TYM WIEDZĄ A MIMO TO BARDZO CHCĄ UTRZYMANIA STATUS QUO CZYLI DALSZEJ DEGRADACJI, ŚMIETNISKA I COROCZNYCH PODPALEŃ ZAMIAST PARKU KTÓRY SŁUŻYŁBY WSZYSTKIM MIESZKAŃCOM. TO JEST CHORA I NIEZROZUMIAŁA SYTUACJA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto wspomnieć o tym, że ci co są najbardziej zagorzałymi przeciwnikami zabudowy Górek, sami już je zabudowali, bo zbudowali swoje domy niemal na SAMYM ŚRODKU GÓREK. Rzecz jasna nie zwracając przy tym zupełnie uwagi ani na rzekomo cenne zwierzęta ani na rzekomo cenną zieleń. Po prostu robią was w bambuko podszywając się pod ekologów a tak naprawdę chodzi im wyłącznie o to, żeby mieć ten teren wyłącznie dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
facebook.com/parknagorkachczechowskich/photos/pcb.722746628126160/722740601460096/?type=3&theater
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam. 20 lat temu (dokładnie) Leclerc zobowiązał się w zamian na zgodę na rozbudowę obiektu przy ul. Zana, że w drugim etapie wybuduje kino i centrum rozrywkowe i co? I nic. Także obiecanki deweloperów moszna sobie w bóty wsadzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech buduje te bloki tylko trzeba dopilnować żeby ten park faktycznie powstał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja proszę o odpowiedź Pana prezesa, jak Jego zdaniem da się wyegzekwować tą obietnicę... otóż ja odpowiem za Niego... Obietnica nie ma mocy prawnej... nie da się jej wyegzekwować... Kolejne obrzydliwe działanie pod publiczkę... Błagam, nie dajcie się mamić takimi obietnicami. Będzie tam jedna wielka budowa przez wiele lat, a na koniec kilka zasadzonych drzewek wokół bloków...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak inni ale ja tam wolę ogólnodostępny park z traktami pieszymi, ścieżkami rowerowymi, placami zabaw i boiskami zamiast zarośniętego śmietniska z którego oprócz śmieciarzy korzystają wyłącznie właściciele psów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 tysiące mieszkań po średnio 62 mkw =186 tys metrów kw , deweloper zarabia na czysto średni na metrze ok 2 tys zł to oznacza że TBV zarobi ponad 350 mln złotych !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja proszę o odpowiedź Pana prezesa, jak Jego zdaniem da się wyegzekwować tą obietnicę... otóż ja odpowiem za Niego... Obietnica nie ma mocy prawnej... nie da się jej wyegzekwować...  Kolejne obrzydliwe działanie pod publiczkę... Błagam, nie dajcie się mamić takimi obietnicami. Będzie tam jedna wielka budowa przez wiele lat, a na koniec kilka zasadzonych drzewek wokół bloków...
 Przecież jest mnóstwo możliwości zabezpieczenia interesu miasta. Spokojnie można podpisać jakąś umowę prawnie wiążącą i nakładającą karę umowną w razie nie wybudowania tego parku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co chodzi z tymi górkami? Przecież to jest zwykłe za przeproszeniem śmietnisko. Teren o charakterze nieużytku, zaśmiecony, zdewastowany, trudno dostępny, bez żadnych unikalnych walorów przyrodniczych czy rekreacyjnych. Byłem tam kilka razy w różnych porach roku i o różnych godzinach i zwykle nie było tam żywej duszy. Pomijam tu zawodu motokrosowe. Nie lepiej ten obszar zagospodarować? Powstaną trakty piesze, ścieżki rowerowe, boiska, place zabaw, zadbana zieleń, wreszcie będzie bezpiecznie. W końcu tylko drobna część tego terenu ma zostać zabudowana. Reszta to będą tereny zielone, tyle, że znacznie wyższej jakości niż obecnie. Teraz strach tam chodzić, jest tak brudno i brzydko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrobią wszystko żeby wygać, wszystko nie cofą sie przed nicznym tylko pieniądze pieniądze sie liczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idę na referendum i głosuję za parkiem - mam dość patrzenia na ten bangladesz na górkach z którego korzystają głównie pijaczki i młodzież która przychodzi tam tylko po to żeby się napić piwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 18

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...