Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Lublina za zabudową części górek czechowskich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 czerwca 2019 r. o 11:13 Powrót do artykułu
Wizja parku zapowiada się spektakularnie, jestem na tak dla zmian dla rozwoju mojego ukochanego Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Park jest super inicjatywą, powstaną nowe mieszkania? Wspaniale, przecież nowe miejsca do mieszkania to rozwój!! jestem na tak!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zalonym chaszczom i miescu obleganym przez meneli . Zdecydowanie jestem za parkiem z prawdziwego zdarzenia, dostępnym dla wszystkich i przede wszystkim bezpiecznym .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Lublin się rozwija a nie stoi w miejscu ! Jest szansa na zagospodarowanie ,zostanie 70% terenów zielonych trzeba korzystać i w końcu zrobić porządek z tym bałaganem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K0nieczna jest ochrona przed hejtem wylewanym anonimowo na tych, którzy budują bogactwo władców Dewelo-grodu! Niedopuszczalne jest, aby anonimowo albo nawet pod imieniem własnym można było krytykować P0sunięcia zmierzające do umocnienia roli Siły Przewodniej tego miasta. Niechaj zarząd Dziennika Dewelowschodniego P0dejmie odważną decyzję o wykasowaniu całego forum, bo jest tam pełno dewelo-hejtu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwróćcie uwagę na "liczbę wyświetleń" tego wątku (270 tysięcy sic!) - 99% z tej liczby to kliknięcia w łapki w wykonaniu szalejącej wówczas ze zmiennych IP/vpn agencji vip d/s smarowania rozDziobywaczy GCz. ST0P dewelo-hejtowi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw nowy naczelny DW blokuje artykuł o Piotrze Kowalczyku, a potem wypuszcza kłamliwy i zmanipulowany artykuł o Górkach Czechowskich (jak było naprawdę można przeczytać tu: jawnylublin.pl/wrocmy-do-rzetelnej-debaty-ws-gorek-czechowskich). Następnie pojawiają się kolejne kłamstwa na temat hejtu. Nieprawdą jest to, że inne media blokują możliwość komentowania, bo np. na Kurierze Lubelskim, Gazecie Wyborczej i innych portalach komentować można. Chodzi o to, żeby przestały pojawiać się krytyczne komentarze wobec układu ratuszowo-dewelopersko-żużlowego który sprawuje władzę w Lublinie. Apeluję do wszystkich, aby rozmawiali ze swoimi znajomymi i przekazywali tę informację komu się da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 81 z 81

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...