Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Lublina zakazał Marszu Równości

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 października 2018 r. o 12:19 Powrót do artykułu
prawidłowo!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już wiem na kogo NIE głosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydencie, nie zyskasz głosów PiSotalibów. Oni chcą ci uciąć głowę. Właśnie straciłeś setki głosów ludzi którzy by na ciebie głosowali. Oj, będzie druga tura i Tułajew w ratuszu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak Lublin to zaścianek. Takie marsze odbyły się w: Rzeszowie, Częstochowie czy Toruniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyna słuszna decuzja. Sprawa nabrała wymiaru politycznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo !!!! Zwyciężyła normalność!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straciłeś mój głos Panie Żuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pełni rozumiem decyzję podjętą przez prezydenta. Zdrowie mieszkańców najważniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem takie marsze są tlyko po to aby sprowokować drugą stronę. Nie mam nic przeciwko równości lgbt itp, serio. Ale po co taki marsz? Po co ta manifestacja, w jakim celu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądra decyzja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygrał Taliban, jak na Podlasiu, Polska C
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj Żuk stracił mój głos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie prezydencie ma Pan mój i mojej rodziny głosy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!!! Jak się cieszę!!! Brawo brawo!!! Stop promocji no wiecie czego... Brawo!!! Murem za Żukiem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarowno zagorzali zwolennicy takich marszow / demonstracji jak i ich zagorzali przeciwnicy / kontrmanifestanci maja nierowno pod sufitem; jedni promuja i obnosza sie ze swoimi fantazjami i zboczeniami a do tego to teaz takie modna a drudzy - katoliccy fanatycy (ich osobliwe przekonania i wiara granicza z gherezja) gorliwie sie modla o kare niebios dla tych "satanistow". Zenujacy ludzie o ciasnych i nieracjonalnych mozgownicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że marsze onr-u włodzieży weszpolskiej, narodowców i innej faszystowskiej chołoty będą też zakazane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuk mieka faja przestraszyl sie katoli i naro-zwyroli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy z równym zapałem odwoła Marsz "Trzech Króli" bo nie spodoba się grupie osób i zaczną tworzyć kontrmanifestacje. To że coś nam się nie podoba wcale nie znaczy, że inni nie mają do tego prawa. Przez pokazywanie postawy "JA i tylko JA' i wszystko w co wierzę jest jedyne słuszne powstało wiele ustrojów totalitarnych. Czy naprawdę musimy ziać nienawiścią?? Dla zasady nadmienię , że nie wywodzę się ze środowiska marszowego i mój głos jest głosem człowiekahe he "normalnego" a mimo to nie mam nic do organizatorów. Chcą sobie pomarznąć, chcą głos zedrzeć ich sprawa. ALE nie nasza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz najazd gejowskich dywizji z połowy Europy pan prezydent ma jak w banku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to już napewno zagłosuję na Żuka. Naturalnym wyborem powinien być Tułajew ale niestety jestem zupełnie rozczarowany tą kandydaturą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...