Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale po co bloki? Przecież miasto się wyludnia. Czechów nie ma parku, a to jest idealne miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat o interesy miasta Prezydent Żuk dba jak nikt inny, takze jestem spokojny,że wywalczy dla miasta to co bedzie tylko mógł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat o interesy miasta Prezydent Żuk dba jak nikt inny, takze jestem spokojny,że wywalczy dla miasta to co bedzie tylko mógł
    Trzeba tez pamietać o tym, zę to jednak inwestor i nie ma co tak naciskać, bo wtedy nie sa to negocjacje i taki inwestor  niezadowolony to wieśźć szybko sie rozniesie ,ze  z Lublinem nie da się współpracować i będziemy mieli mniej inwestorów a nie o to przecież nam chodzi, każdy wie jak potrzebni są inwestorzy, także łatwo oceniać i pisać co kto powinien uzyskać, ale trzeba czasami też pójść na rękę inwestorowi, to taka moja dygresja oczywiście nt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie mówi wszystko krzaki i śmieci, mozliwe,że to akurat jest szansa na uporządkowanie tego miejsca, czy ktoś tamtędy spaceruje między tymi kupami (za [przeproszeniem) i górą śmieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kilkadziesiąt zdjęć górek przewija się w prasie i na każdym większe lub mniejsze ilości śmieci w tle - przypadek? niestety nie, to szara rzeczywistość górek czechowskich pora zrobić z tym porządek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze piękniejsze tereny i górki były tam gdzie obecnie są dzielnice lsm i czuby, a tu kupa śmieci, błota a może nawet niewybuchy po poligonie i nagle wszyscy chcą tu spacerować a nigdy nie widziałem tam spacerowiczów ale jak nakazuje historia trzeba być słusznie czy nie na nie, głupszego narodu ze świeczką nie znajdziesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś się nie dziwie ze zabuduja blokami i nie ma co sie łudzić ze będą przestrzegane takie rzeczy jaki linia zabudowy, ludzie zbuduja domki jednorodzinne , bo niby w planach nie bedzie wysokiej zabudowy a za chwile deweloperzy walna np 8 pietrowe bloczyska jak to sie dzieje w całym miescie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat o interesy miasta Prezydent Żuk dba jak nikt inny, takze jestem spokojny,że wywalczy dla miasta to co bedzie tylko mógł
    Obecny prezydent jest znany z tego, że buduje, jego poprzednicy, jak Pruszkoski był znany z tego, że dużo podróżował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech nowy właściciel pokryje koszt przebudowy skrzyżowania Solidarności/Sikorskiego to można się zastanowić :) za frajer nie oddawać pod żadnym pozorem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na odległośc pachnie afera korupcyjną.... Kiedyś Wasilewski wynegocjował przebudowę skrzyzowania Ducha/Solidarności w zamaian za mozliwosc wybudowania galerii handlowej. Teraz Żuk chce im zmienić plan w zamian za nic.... No przecież to kwadratowe jaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten teren to sralnia dla psow i nic wiecej budowac,budowac i jeszcze raz budowac.500 zl ludzie dostana bedzie duzo dzieci potrzeba duzo mieszkan jestem za gdzie te dzieci maja mieszkac pod mostem a tu teren ok dla dzieci super brawo pan prezydent ktory wie ze 500 zl to wielki bodziec dla rodzenia dzieci pan prezydent w ten sposob wspiera pomoc polskim rodzinom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będą etapami zabudowywać górki najpierw kawałek poźniej następny kawałek tak działa deweloper a za kilkanście lat nie bedzie górek czechowskich bo będą same ogrodzone osiedla , panie zuk przegra pan w nastepnych wyborach jak pan pozwoli na zabudowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na odległośc pachnie afera korupcyjną.... Kiedyś Wasilewski wynegocjował przebudowę skrzyzowania Ducha/Solidarności w zamaian za mozliwosc wybudowania galerii handlowej. Teraz Żuk chce im zmienić plan w zamian za nic.... No przecież to kwadratowe jaja.
  jakie za nic? bzdury piszesz kolego i to okrutne, uwierz mi, że deweloper nic tu za darmo nie otrzyma, myślę że można się spodziewać powrotu tematu pokrycia kosztów przebudowy owego skrzyżowania ewentualnie wpłaty pieniędzy do budżetu miasta które potem pójdą na inwestycje drogowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk ma łeb na karku. Nic za darmo nie odda, za dobrze zna się na ekonomii. Można się spodziewać wymiernych korzyści dla samego budżetu miasta jeśli developer ostatecznie dostanie zielone światło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to się robi lody w Polsce. Najpierw za śmieszne pieniądze kupuje ziemię bezwartościową, bo przeznaczoną na park, a potem "przekonuje"  Prezydencika i jego popleczników w Radzie żeby zmienili plan zagospodarowania co skutkuje wzrostem wartości ziemi o 1000%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki cenny przyrodniczo teren.Chodzi wam o te "grzyby"kupy pozostawione po libacjach.Protestują chyba ci którzy mieli ochotę na te tereny ale nie maja tyle kasy.Jeżeli podejrzewamy korupcję to najlepiej nic nie róbmy jak to było za czasów prezydentów z PIS.A najlepiej wybudujmy kolejny kościół a teren oddajmy za złotówke kurii oni już zrobia z tego biznes i korupcji nawet nikt nie miauknie pod grożbą ekskomuniki.Albo zaorać i zrobić skansen tak jak ta cała wieś wschodnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki cenny przyrodniczo teren.Chodzi wam o te "grzyby"kupy pozostawione po libacjach.Protestują chyba ci którzy mieli ochotę na te tereny ale nie maja tyle kasy.Jeżeli podejrzewamy korupcję to najlepiej nic nie róbmy jak to było za czasów prezydentów z PIS.A najlepiej wybudujmy kolejny kościół a teren oddajmy za złotówke kurii oni już zrobia z tego biznes i korupcji nawet nikt nie miauknie pod grożbą ekskomuniki.Albo zaorać i zrobić skansen tak jak ta cała wieś wschodnia.
  +1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To największy spośród dotychczasowych przekrętów lubelskich. Ziobro przejmuje prokuraturę w piątek 4.marca, więc natychmiast winien sie tym zająć. Tu chodzi o inwestycje rzędu 2-3 miliardy złotych (na tych 40 ha). Zapłacili za ziemię 12 mln - a terza sama wartość tej ziemi licząc lekko po 500 zł m2 pod osiedla wynosi; 400 000 m2 C 500 = 200 000 000 - tak, 200 mln zł !!! Jest czym się dzielić....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakich wszystkich?. Ja jestem też mieszkańcem Lublina i się zgadzam. Szczekaj za siebie.
trol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co wy za bzdury wypisujecie? Teren poligonu należał do Wojska Polskiego i został sprzedany przez Agencję Mienia Wojskowego. Więc jeśli już szukacie "przekrętu", "wałka" to nie szukajcie go w ratuszu, gabinecie prezydenta lub u urzędników mu podległych tylko u tych którzy faktycznie ten teren sprzedawali kilkanaście lat temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...