Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Żuk idzie do sądu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lutego 2020 r. o 09:35 Powrót do artykułu
śmieszni jesteście ciągle odgrzewając tego kotleta. Niech robi co uważa. Wybrał go cały lublin a nie tylko obrońcy górek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten Dubiel to nie analizuje pod względem zgodności z prawem tego co idzie do uchwalenia że później sąd wytyka, że powstało to z naruszeniem uprawnień i że to łamie prawo? To za co mu płacimy my podatnicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Pan deweloper płaci tak sługa robić musi. Proszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin uber alles. Heil Zuk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może się mu uda jak z tą pracą w PZU. Przedłużali, odwoływali się i była POdwójna kasa. Jedna z Gminy Lublin a druga z PZU. Jak Ta babina co łaziła po warszafce ze świeczkami utrzyma się na stołku to ma szansę. Jak mawiał francuski klasyk dramaturg:" Sam sobieś winien Grzegorzu dyndało". A wystarczyło mieć w nosie te bilbordy z wielkimi gębami bab przyzdobione łysą glacą gościa z Ratusia i żyłoby się nam jak w Madrycie na corridzie. A tak mamy poblem i developerami i z Ratusiem. A ca 5 tys mieszkańców Lublina spęłniających kryteria Uchwały RM Lublina w sprawie najmu lokal mieszkalnego z zasobów Gminy oczekuje już 13 rok na przydział takiego lokalu. A Ratuś zamiast spełniać potrzeby mieszkaniowe swych mieszkańców ma to w nosie . Bo jakby założył klapki na oczy i jak szkapa dorożkarska patrzy na sprawy mieszkaniowe Miasta w stronę developerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja nie mogę patrzeć na tą fałszywą facjatę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie mecenasie Dubiel, po co Panu szarganie nazwiska przez wygadywanie takich bzdur. Naprawdę jest to aż niewiarygodne że chce Pan firmowac takie głupoty - wyrok uchyla uchwałę i koniec. Nie walczy Pan o prawa obecnych mieszkańców i dobrze i pan i prezydent o tym wiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za hipopotamy. Światynie wybudują ale bloków nie. A światynia napowietrzy Lublin??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile racjonalnych argumentów by nie było to "obrońcy" wąlsnego ogródka, który nie jest ich, będą siać dym. Smutne to, że nie umieją zastanowić się nad dobrem całęgo miasta tlko walczą o partykularne interesy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy z odmiennym zdaniem niż naczelny DW i "obrńcy" jest be. A ja uważam że bardzo dobrze. Zakończmy w końcu ten chory bój nie wiedomo o co. Ja osobiście nie wyobrażam sobie żeby ktoś wlazł mi w moje mieszkanie no ale niektórzy uważają że mogą wymagać i wchodzić w prywatną własnosć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może się mu uda jak z tą pracą w PZU. Przedłużali, odwoływali się i była POdwójna kasa. Jedna z Gminy Lublin a druga z PZU. Jak Ta babina co łaziła po warszafce ze świeczkami utrzyma się na stołku to ma szansę. Jak mawiał francuski klasyk dramaturg:" Sam sobieś winien Grzegorzu dyndało". A wystarczyło mieć w nosie te bilbordy z wielkimi gębami bab przyzdobione łysą glacą gościa z Ratusia i żyłoby się nam jak w Madrycie na corridzie. A tak mamy poblem i developerami i z Ratusiem. A ca 5 tys mieszkańców Lublina spęłniających kryteria Uchwały RM Lublina w sprawie najmu lokal mieszkalnego z zasobów Gminy oczekuje już 13 rok na przydział takiego lokalu. A Ratuś zamiast spełniać potrzeby mieszkaniowe swych mieszkańców ma to w nosie . Bo jakby założył klapki na oczy i jak szkapa dorożkarska patrzy na sprawy mieszkaniowe Miasta w stronę developerów.
 Tym razem będzie pozamiatane zanim jeszcze NSA odrzuci skargę dewelo-kamerdynerów. Banieczka kupowania pod wynajem wkrótce pęknie tak, jak pękają kolejne "linie oporu" w kasynie zwanym giełdą. Stawianie kolejnych akademikowych slamsów przez pato-deweloperkę straci ekonomiczny sens.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszni jesteście ciągle odgrzewając tego kotleta. Niech robi co uważa. Wybrał go cały lublin a nie tylko obrońcy górek.
 "Niech robi co uważa." Ot, ślepota. :(  Bez okularów przeczytałem: "Niech uważa, co robi." . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co że idzie. a niech idze. I bardzo dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ciewkawe skad ci cudni obrońcy chcą wziąć hajs na wywłaszczeni TBV? Oddali większość ternu i działkę pod szkołe a tu dalej źle... śmieszni mali ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde, w pierwszym momencie przeczytałem "Prezydent Żuk idzie pod sąd" i serce zabiło mocniej, ale nie..., mam nadzieję że jeszcze się doczekam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niech własciciel poczeka na wyrok NSA. Nawłoć zje wszystko i nie będzie o co się szarpać i i tak wybuduje co chce. Brawo obrońcy, brawo. Na pewno osiągniecie swoje. 75ha dalej wam za mało....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciałabym powiedzieć, że to jest kpina. Brak konsensusu. I ci śmieszni radni pis którzy uważają że teraz beda za ludźmi. Ciekawe czy jak nie mogliby zrobić elewacji byliby tak samo szczesliliw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam sie skad tyle zaciećwierzenia w tym temacie. Nie wierzę że to jest bezinteresowne ze strony ekologicznych terrorystów. TBV chciał oddać 75 ha = źle. Dorzucił jeszcze klika innych rzeczy - tewż źle a i tak za kilka lat coś tam wyrośnie... no chyba że to ci mądrzy z górek mają swojego dewelopera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie mecenasie Dubiel, po co Panu szarganie nazwiska przez wygadywanie takich bzdur. Naprawdę jest to aż niewiarygodne że chce Pan firmowac takie głupoty - wyrok uchyla uchwałę i koniec. Nie walczy Pan o prawa obecnych mieszkańców i dobrze i pan i prezydent o tym wiecie.
 Oczywiście, że tak - po prostu sytuacja na obszarze wraca do puntku sprzed nocnej zmiany, a przedtem nikt z mieszkańców jakoś nie miał kłopotów żeby zrobić remont. Ale oni konfabulują i konfabulować będą, bo dla nich jedyny powód do wstydu, to nie mieć wypchanego portfela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raz już wtopił z PANEM Czarnikiem.... czy uszanował wyrok NSA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...