Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Problemy z budową systemu sterowania ruchem ulicznym

Utworzony przez Krzysztof, 26 stycznia 2015 r. o 08:36 Powrót do artykułu
Gratuluję obiektywizmu autorowi tego artykułu. Prawda zawsze leży po obydwu stronach. Jak jednak widać autor tego artykulu ewidentnie pokazuje jej tylko część. Ciekaw jestem tylko kto zapłaci za dotychczas poniesione koszty tej inwestycji. Może w końcu należałoby się wziąć za Zarząd Dróg i Mostów, bo to głównie dzięki ich opieszałości mamy to co mamy. Łatwo sie wydaje nie swoje pieniadze prawda? Pora napisać w końcu prawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inteligentny to może byc mały wnusio a nawet piesek, natomiast system sterowania ruchem może byc co najwyżej adaptacyjny bo na dzień dzisiejszy żadne komputery ani systemy inteligencji nie posiadają,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam oficjalne pytanie do władz Miasta Lublin. Kto ze strony miasta nadzorował tą inwestycję? I teraz w obliczu takich kłopotów jakie poniesie kosekwencje? Grozi nam utrata ogromnych pieniędzy i jak zwykle podatnik wyrówna różnice. Po prostu nie wybuduje się jakiegoś przejśćia, drogi czy szkoły. Jak to wogóle jest możliwe. Firma po koniec okresu prac (chyba już nawet wydłużonego) miała zrealizowane 5% kontraktu!!! I nikt nie zareagował wcześniej jak było powiedzmy 3 % zrealizowane a był np. półmetek? Co tam w ratuszu dzieci pracują? W normalnej prywatnej firmie jakiej pracuje co tydzień rozmawiamy jakie są postępy prac żeby kontrolować sytuacje i nie dopuścić do takiego gniota. Jak sobie Żuk nie potrafi dobrać kompetentnych podwładnych żeby to wszystko ogarniać, to niech ich wymieni, a ludzi od kieliszka trzyma przy kieliszku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inteligentny to może byc mały wnusio a nawet piesek, natomiast system sterowania ruchem może byc co najwyżej adaptacyjny bo na dzień dzisiejszy żadne komputery ani systemy inteligencji nie posiadają,
proponuje zapoznać się z terminem "sztuczna inteligencja"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma Żuk do hiszpańskiej firmy która nazywając rzeczy po imieniu dała du..? no i co z tego, że tylko 5% prac było zrealizowanych? może wcześniej wciąż była realna szansa by jeszcze zdążyli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje zapoznać się z terminem "sztuczna inteligencja"
  Artificial Intelligence, termin ukuty dość dawno temu, pierwsze próby realizacji AI odbywały się w języku LISP lecz jak dotąd mamy trochę algorytmów adaptacyjnych, znanych obecnie przede wszystkim z gier komputerowych. Sztucznej Inteligencji ciągle nie skonstruowano. Jeśli masz wiarygodne informację o zastosowaniu AI w dziedzinie sterowania ruchem ulicznym to prosimy uprzejmie o przykłady i źródła. Termin AI jest obecnie często używany w celach marketingowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam oficjalne pytanie do władz Miasta Lublin. Kto ze strony miasta nadzorował tą inwestycję? I teraz w obliczu takich kłopotów jakie poniesie kosekwencje? Grozi nam utrata ogromnych pieniędzy i jak zwykle podatnik wyrówna różnice. Po prostu nie wybuduje się jakiegoś przejśćia, drogi czy szkoły. Jak to wogóle jest możliwe. Firma po koniec okresu prac (chyba już nawet wydłużonego) miała zrealizowane 5% kontraktu!!! I nikt nie zareagował wcześniej jak było powiedzmy 3 % zrealizowane a był np. półmetek? Co tam w ratuszu dzieci pracują? W normalnej prywatnej firmie jakiej pracuje co tydzień rozmawiamy jakie są postępy prac żeby kontrolować sytuacje i nie dopuścić do takiego gniota. Jak sobie Żuk nie potrafi dobrać kompetentnych podwładnych żeby to wszystko ogarniać, to niech ich wymieni, a ludzi od kieliszka trzyma przy kieliszku.
Siedzą gnioty przy korycie i nie mogą nic ogarnąć, zamiast nadzorować to czekają jak ludzie im wskażą , co , gdzie i jak???Bo sami nie błyszczą umysłem (  dzieci pracują , nie obrażajmy dzieci) to już lata świetlne ta sprawa się ślimaczy, i końca nie widać, ale jest za to temat w mediach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma Żuk do hiszpańskiej firmy która nazywając rzeczy po imieniu dała du..? no i co z tego, że tylko 5% prac było zrealizowanych? może wcześniej wciąż była realna szansa by jeszcze zdążyli
Realna to jest szansa , wydmuchać szympansa.Ci co organizuja przetargi , są umaczani bo ,wygrywają nie sprawdzone firmy i niby najtańsze , teraz okazuje   się że tak nie musi być.Kto tyłek podciera szkłem to w końcu go pokaleczy, i wychodzi na tym żle , bo teraz trzeba jeszcze na NFZ wydać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...