Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nic mu nie zrobicie , za krótkie macie ręce w tej prokuraturze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VII komisatriat to porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wrócą do starej nazwy "Milicja Obywatelska"? Mundurów przecież nie zmienili, ani personaliów przede wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym dokręcaniem śruby to jest wszędzie jednakowo. Wydział Wewnętrzny powinien mieć co najmniej jednego obserwatora na jedną jednostkę, łatwiej by było mieć to pod kontrolą nad atmosferą jak również mobbingiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie tylko podinsp. Kuczma przykręcał śrubę podwładnym, ale też donosił przełożonym na kolegów dlatego tak wysoko awansował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno coś napisać na ten temat. Słuchajcie znalazłem tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) http://lokalizato.pl    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to czytam to rozum kieruje do czasów sprzed 89 roku ...... skandal ! jesli go skażą to głowy powinny polecieć aż do samej góry bo jak widać nikt ich nie kontroluje - najciemniej pod latarnią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czasy się zmieniają a pan zawsze w komisjach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie różne żeczy o ludziach często jak się póżniej okazuje nie prawdę bo to news bo to poczytne . Jestem ciekaw czy ten czesław co to pisał napisze na pierwszej stronie że nie miał racji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli on stosował mobbing jako metodę zarządania personelem to mam nadzieję że go jasny szlag trafi bo ta zaraza morderczego kierowania podwładnymi to piekło dla osoby poddanej tej nieludzkiej torturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam nadzieję, że kiedyś BSW i prokuratura pokusi się o to by ustalić kto i i z jakich powodów oplówa niekoiecznie Kuczmarę ale każdego innego. Takie czasy,że w policji znalazło się wielu popaprańców skrzywdzonych przez życie i uważają że sianie jadu to jedyna metoda. Tak!!! Chcę sprawnej policji! po to by spokojnie wyjść wieczorem na mmiasto, by idąc ulicą czuć się spokojnie i bezpiecznie. Kto z was tego nie chce?! Słucham? Kto? A jak wymaga to tylko w naszym interesie. A takieu gnojkowi, policyjnej mendzie której nie stać na otwartość mogę tylko jedno. Plunąć w twarz. Nie dziwię się ścierwojadom, że pąpują temat. Idzie sobota na schabowego trzeba zarobić. Niedobrze się robi jak patrzę na kunszt dziennikarski w "dzienniku" Tylko z dobre wychowanie powstrzymuje mnie przed stwierdzeniem że chce mi się żygać jak czytam te rewelację.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam nadzieję, że kiedyś BSW i prokuratura pokusi się o to by ustalić kto i i z jakich powodów oplówa niekoiecznie Kuczmarę ale każdego innego. Takie czasy,że w policji znalazło się wielu popaprańców skrzywdzonych przez życie i uważają że sianie jadu to jedyna metoda. Tak!!! Chcę sprawnej policji! po to by spokojnie wyjść wieczorem na mmiasto, by idąc ulicą czuć się spokojnie i bezpiecznie. Kto z was tego nie chce?! Słucham? Kto? A jak wymaga to tylko w naszym interesie. A takieu gnojkowi, policyjnej mendzie której nie stać na otwartość mogę tylko jedno. Plunąć w twarz. Nie dziwię się ścierwojadom, że pąpują temat. Idzie sobota na schabowego trzeba zarobić. Niedobrze się robi jak patrzę na kunszt dziennikarski w "dzienniku" Tylko z dobre wychowanie powstrzymuje mnie przed stwierdzeniem że chce mi się żygać jak czytam te rewelację.
a ja mam nadzieję, że BSW zajmie się kiedyś "lewymi" rencistami policyjnymi i strażackimi,a co do publicznego opluwania to w pełni się zgadzam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temu Panu powinni już podziękować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie różne żeczy o ludziach często jak się póżniej okazuje nie prawdę bo to news bo to poczytne . Jestem ciekaw czy ten czesław co to pisał napisze na pierwszej stronie że nie miał racji
Julianie o czym ty marzysz? czesław (świadomie z małej litery) już nie pamięta co i o czym pisał. To zas...ńce, którzy uzurpują sobie prawo być tubą i wyrocznią społeczeństwa. Chleją, ćpają a jedyny ich argument to fakt, że mają pióro w ręku. Żenada a nie dziennikarstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuczmara "przykręca śrubę" aby pokazać przełożonym jaki jest dobry.Tak naprawdę ten gość zawsze dobierał sobie zastępców, którzy odwalali za niego robote, bo byli bardziej kompetentni. Ten arogant zawsze panoszył się jak pan i władca, a jego "kulturalne" zachowanie wobec podwładnych to już legenda. Może teraz go spuszczą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt sie nie zastanowil, ze to moze prowokacja? A moze bardzo komus zalezy na tym aby czlowieka usunac z Policji? Metoda "na narkotyki" bardzo jest popularna w Fed.Rosyjskiej, Bialorusi i Ukrainie...Czytajcie miedzy wierszami...Moze BSW poszuka u podstaw???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dobry strzał.... był
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...