Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokurator uderza w marszałka województwa lubelskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 kwietnia 2018 r. o 17:52 Powrót do artykułu
Wszystkie peeselowskie inwestycje trzeba dokładnie sprawdzić, ponieważ żadna z nich nie została zrealzowana dla dobra państwa i ludzi, a wyłącznie pod nich - to urodzeni zaprzańcy są. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas najwyższy zająć się skorumpowanym fagasem.W ogole faryzejstwo PSL-u jest przerażające.Zniszczyli rolnictwo polskie do stanu sprzed II wojny . Opanowali wszelkie pozostałe instytucje związane z rolnictwem. Siedzą na wymyslanych przez siebie stołkach oczywiście kosztem biedy swoich wyborców.Czas ich z tego karnie rozliczyc i zapomniec o nich w wyborach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziesz bracie sądzony w nasim Sądzie. I już cykoria w gaciach. A jak za Twoich "rzundów" skazywano mnie zausznie , zaocznie w Gdańsku i o wyroku dowiedziałem się 5 lat z pisma Komornika to był fair i zgodnie z nasi Konstytucją? POkraki i Kmioty udają teraz, że sami byli czyści jak woda w kałuży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gonić bydło pisowskie nie może w uczciwych wyborach wygrać to stosują metody jak za Stalina. Garnek 4 : O, Straszydło 27 :1,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopoki z ZSL trzymojta koryto , bo co bendo robić nasze dzieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hi hi hi płacz i zgrzytanie zębów a u mnie nie działa szerokopasmowy a miał i co Wy na to ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie prokurator uderza tylko marszałek ZSL musi odpowiadać za swoje złe czyny i tyle :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyższy czas odsunąć od koryta, to tacy ludzie z ps l- czyt. zsl zniszczyli polskie rolnictwo indywidualne! Dorobili się majątków na biedzie sąsiadów, mają po 100 ha, i chlewnie z tys. świń. Dla nich liczy się tylko własny brzuch- czyt. interes. Banda sprzedawczyków ! Przypominam afery z Niedźwiadą- lotniskiem , a o innych nie wspomnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sieć szerokopasmowa wybudowana za prawie 400 milionów z dotacji unijnych i naszych podatków nie działa. Żadne komentarze zwolenników czy przeciwników z różnych opcji politycznych faktu tego nie zmienią. Od chwili rozpoczęcia inwestycji wiadomo było że założenia sposobu jej wykorzystania były błędne. Nie zmienia to faktu, że przy biernym udziale Właściciela, tzn. nadzorujących urzędników pozwolono na dewastację infrastruktury. Dewastacja ta systematycznie się powiększa, chociażby przez brak systematycznej obsługi, przeglądów, serwisu. W obecnej koncepcji "internet pod strzechy" do mieszkańców nigdy nie zawita. Z internetu za pośrednictwem sieci szerokopasmowej nie korzystają też żadne jednostki organizacyjne administracji publiczne, szkoły, służba zdrowia, urzędy. Potencjalny dostawca internetu dla sieci szerokopasmowej nie zrobi tego za darmo. Urząd który nie jest zobligowany przepisami do świadczenia takiej usługi, też nie ma "piniendzy". Obecnie infrastrukturę sieci szerokopasmowej w kilku przypadkach wykorzystuje głównie duży operator telekomunikacyjny w formie dzierżawy sieci światłowodowej dla swoich świadczonych odpłatnie usług. Nie jest to więc powód do chwalenia się liczbą 63 operatorów. Podsumowując, należy powiedzieć, że cały Program internetowej sieci szerokopasmowej mający zaktywizować Polskę wschodnią zakończył się fiaskiem. W przeciwieństwie do innych województw, nasi urzędnicy, na swoje szczęście nie muszą toczyć sądowych batalii z nieuczciwymi wykonawcami i dostawcami sprzętu do budowy sieci szerokopasmowej. Nie jest to jednak dla Właściciela żadnym usprawiedliwieniem 3 letniej bezczynności oraz braku troski o wielomilionowej wartości publiczne mienie w wielu przypadkach wynikające z niewiedzy i ignorancji. Proszę wierzyć, że lokalne polityczne podwórko nie ma tu żadnego znaczenia. Dla zainteresowanych tematem sieci szerokopasmowych polecam internetowe publikacje np. "Telko". Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to nic innego jak próba zdyskredytowania Marszałka. piss obawia się przegranej wiec chwyta się wszystkich metod, działania łudząco podobne do tych prowadzonych wobec Żuka. piss stosuje sztuczki żywcem zaczerpnięte z poprzedniej epoki i poprzedniego systemu a jednocześnie ludziom wciska kit ze się odżegnuje od tego co było - takie tam mydlenie oczu ludzi gorszego sortu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy wiecie lepiej - wszystko było w jak najlepszym porządku a tylko prokuratura się czepia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dajcie nam człowieka, a zarzut się dla niego znajdzie", ludzie to przestaje bawić, a zaczyna straszyć, czas najwyższy dać PiS-owi czerwoną kartkę wyborczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie prokurator uderza w marszałka - tylko marszałek popełnił występek przeciw prawu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Podzamczu w Łęcznej też jest niby ten światłowód, ale kładąc go zapomnieli o przyłączach do domów, do mieszkańców. Na dzień dzisiejszy nikt w Łęcznej i okolicach, w Aglomeracji Lubelskiej z tego internetu szerokopasmowego nie korzysta. Trudne sprawy. na dzień dzisiejszy to pieniądze (300m) sprzenieiwerzone. Ludzie musza kosztrac z ofert Oryndża, który oferuje 6mb/s, a w rzeczywistości jak dotrze do 3mb/s to już wielkie szczęście. Podejrzewam, że brak przyłączy na Podzamczu i okolicach jest wymierzony w zwykłych ludzi, i ma na celu aby dalej korzystali z łączy komercyjnych operatorów. Przykro mi sie robi gdy wiem, że obok mojego domu wkopali dwa lata temu ten światłowód, a ja musze się zmagać, z 1mb/s czy 2mb/s w Orange. Smutno mi Panie Marszałku. Nikt na Podzamczu z tej sieci nie korzysta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ilu abonentów jest w Gminie Kraśnik pola drogi zryte przez koparki a internetu ,,ani widu ani słychu,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...