Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokuratura ujawnia zarzuty dla Piotra Kowalczyka. A on wyjechał z Polski

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 stycznia 2020 r. o 15:10 Powrót do artykułu
Już P0 śniadanku, jeszcze tylko kieliszeczek czegoś mocniejszego na rozgrzewkę i zaraz z Krzyśkiem znowu idziemy szusować na stok ! Świetnie się bawimy, bo mamy grubą kasę. P0zdrawiamy biedny plebs.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie zachowania wskazują jak potrzebna jest szybka i skuteczna reforma sądownictwa. Niwinni są skazywani na bezwzgledne więzienie a dla tych bardziej tłustych misiów jest wypoczynek za granicą. Przecież na każdym marszu krzyczą że każdy powinien być równy wobez prawa a tutaj....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie zachowania wskazują jak potrzebna jest szybka i skuteczna reforma sądownictwa. Niwinni są skazywani na bezwzgledne więzienie a dla tych bardziej tłustych misiów jest wypoczynek za granicą. Przecież na każdym marszu krzyczą że każdy powinien być równy wobez prawa a tutaj....
 O jakim sądzie Ty mówisz, skoro prokuratura jeszcze zarzutów nie postawiła? Co ma do tego sąd? Chyba, że nie rozróżniasz prokuratury i sądu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wy naprawdę sądzicie, że ktoś uwierzy że te 250 komentarzy, że pan Kowalczyk jest niewinny, a sprawa dęta pisze co chwila inna osoba?? Ja odnoszę wrażenie, że komuś się zaciął komputer/telefon... czy Wy tam naprawdę jacyś półinteligentni jesteście??
 Myslę, że mało kto to wierzy w te zarzuty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBA należy rozwiązać tak szybko, jak to możliwe, a dotychczasowe gry i zabawy za państwowe pieniądze różnych agentów Tomków osądzić, bo to, co jest obecnie, to państwowy urząd do bezprawnego nękania i zwalczania opozycji politycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zemsta polityczna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić.
  Duda z ciebie a nie hejter. No chyba że w waszej fabryce trolli tylko tacy pracują. Kowalczyk na dziś to PSL a nie PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wy naprawdę sądzicie, że ktoś uwierzy że te 250 komentarzy, że pan Kowalczyk jest niewinny, a sprawa dęta pisze co chwila inna osoba?? Ja odnoszę wrażenie, że komuś się zaciął komputer/telefon... czy Wy tam naprawdę jacyś półinteligentni jesteście??
Myslę, że mało kto to wierzy w te zarzuty
Taaa a Słowak zamiast zatrudnić firmę architektoniczną z Bratysławy o 1 mln zł tańszą to zleca temat lubelskiej firmie architektonicznej... jacy ci biznesmeni zagraniczni głupi są a milion w te czy w tamtą to dla nich nie ma znaczenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast brać QNIA, to może do Milewskiego trzeba zadzwonić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok. Wyjechał. Ale wróci?
 Za parę lat TAK....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wierzę CBA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak szkoda że nikt się nie chwali zdjęciami z nart we Włoszech ! Panie Żuk czemu nie chwali się Pan zdjęciami z wyciągu z Pańskim byłym współpracownikiem ! Lublin to małe miasto i wszyscy o wszystkich wiedzą - niestety nie ukryje Pan wyjazdu z byłym współpracownikiem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 16 z 16

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...