Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokuratura ujawnia zarzuty dla Piotra Kowalczyka. A on wyjechał z Polski

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 stycznia 2020 r. o 15:10 Powrót do artykułu
Ale propaganda, nie mają nic na niego ale obrzucaja błotem... Chory kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać po oczach jaki zrelaksowany. Człowiek przeszedł piekło tylko dlatego że nie jest w pisie. To jest terror
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennikarz mógł fotkę relaksu oskarżonego na nartach zapodać - jak Ryska zmierzającego na leżanki na Maderze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł artykułu obrzydliwy. Populizm i działanie na zlecenie władzy są tu oczywiste. Jesteście wstydem dla każdego dziennikarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prokuratura tupie nóżkami - a oni na apres ski i balanga ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobre że wyjechał, ja też wyjadę z tego kraju gdzie przedsiębiorców się jak bandytów traktuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wątpię aby cokolwiek mu udowodnili ale i tak swoje osiągną - obrzucą człowieka błotem i zepsują nerwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
białe szaleństwo, błękit nieba, apres ski, baby! - i proszę nam nie przeszkadzać z jakimiś tam zarzutami !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się zestresował że na ferie zimowe musiał podjechać, kpina z papierowych sądów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecnie PiS przepycha w sejmie ustawę kagańcowa i musi przykryc swoje rozmontowywanie kraju sztucznymi aferami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za prawdziwej wolnej przedwojennej Polski, to taki facet wypoczywałby... ale za kratami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zemsta PiS!!!! Już wam się argumenty kończą to każdy ruch sledzicie? A może mandatu nie zapłacił, za to też go posadzcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich głupot to dawno nie czytałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... wy mi tu o jakiś zarzutach smucicie, a ja mam ważniejsze sprawy! Które narty mam przetestować w trym sezonie? Jaki kolor kurtki w tym sezonie jest na topie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwracanie kota ogonem. Jak się nie ma argumentów to się próbuje oczernic na wszystkie sposoby. Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja. Co ma piernik do wiatraka?! Niewinny człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arcybiskup Jędraszewsk i Prezydent Andrzej Duda to najodważniejsi Ludzie w Polsce, mówią dosadnie i bez ogródek co dzieje się w Polsce, co robi kasta i opozycja, jak chcą zmienić Polskę i Polaków żeby byli bezmyślną masą bez własnej historii i tradycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać po komentarzach kto zleca hejt- DUduś i inne wybitne osopistosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmesta pis, jestem pewna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie macie o czym pisać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 16

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...