Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale dlaczego ci, którzy zadecydowali o nazwie, nie zapytali zwykłych ludzi co o tym sądzą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przeciw nadaniu nazwy i mam to tego prawo, śp. Prezydent nie był dla wszystkich Polaków, tylko dla jednej opcji, mi by najwyżej powiedział "spieprzaj dziadu", albo "ta małpa w czerwonym", albo wręcz odmawiał prawa bycia Polakiem, choć od pokoleń jestem stąd, a nie jak Jego obie rodziny od ruskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bobo napisał:
ale argument!Ja też nie byłem agentem-chcę mieć swój plac.
Logika. Był Prezydentem RP. Nie był agentem. Wystarczy ? A szanowny internauta był Prezydentem RP ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja ci przypomnę że prześladowanie bezdomnego rozpoczęło się od ścigania "z urzędu" na co Kaczyński akurat nie miał wpływu. Wiem że możesz tego nie zrozumieć, poproś kolegów z fejsbóka żeby ci wytłumaczyli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śniło mi się, że mam psisię. Rano wstaję a tu jaje. Otwieram lodówkę, a tu Smoleńsk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Typ przez ktoregozginelo razem 96 osob ! i teraz daje sie mu place i inne pomniki. Jato bym juz gadal z Watykanem zeby beatyfikowac.
Lecz się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co niektórzy wolą kupować benzynę za 5,20 i cukier po 6 zł ze swej marnej pensji, oby tylko nie słyszeć o ludziach którzy coś dla zwykłych ludzi zrobili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się jak najbardziej na ten Plac i nową nazwę.. Śp Prof Lech Kaczyński wiele przysłużył się Polsce i Nam Polakom.. Nie wiem czy kiedyś będzie nam dane aby jeszcze raz mieć tak ludzkiego prezydenta. Nie rozumiem oburzenia mieszkańców (a pewnie to tylko młodzi ludzie podjudzani przez osoby znaczące są aktywni na facebook w takim celu), przecież to nic złego aby plac nosił taką nazwę.. Pozdrawiam wszystkich za i tych przeciw również
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Judasz Iskariota napisał:
co niektórzy wolą kupować benzynę za 5,20 i cukier po 6 zł ze swej marnej pensji, oby tylko nie słyszeć o ludziach którzy coś dla zwykłych ludzi zrobili
Zamiast podpier***ać jak typowy pislamista napisz proszę co były prezydent zrobił dla "zwykłych" ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cześć i chwała Lechowi Kaczyńskiemu na zawsze, szacunek Wielki POLAKU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze, niech bedzie i 100 ulic placow itp. co mnie to obchodzi tak na prawde jak dana ulica/plec sie nazywa, moze sie nazywac sraki i kartofli, wszystko jedno, sa na swiecie wazniejsze sprawy ktorymi trzeba sie zajac, a nie zakladanie profilu na fb i masturbacja przy nim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Judasz Iskariota napisał:
co niektórzy wolą kupować benzynę za 5,20 i cukier po 6 zł ze swej marnej pensji, oby tylko nie słyszeć o ludziach którzy coś dla zwykłych ludzi zrobili
Proszę wymień te zasługi dla zwykłych ludzi. Może ja nie jestem zwykłym człowiekiem,gdyż ich szczególnie nie dostrzegam,nie odczuwam...(chyba jestem niezwykły... ,albo tępa strzała... )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobra lokalizacja duża ilość lokali rozrywkowych w okolicy spowoduje, że juz młodzież będzie wiedziała co zrobić w nocy z tabliczkami z nazwą tego placu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studentka napisał:
Zgadzam się jak najbardziej na ten Plac i nową nazwę.. Śp Prof Lech Kaczyński wiele przysłużył się Polsce i Nam Polakom.. Nie wiem czy kiedyś będzie nam dane aby jeszcze raz mieć tak ludzkiego prezydenta. Nie rozumiem oburzenia mieszkańców (a pewnie to tylko młodzi ludzie podjudzani przez osoby znaczące są aktywni na facebook w takim celu), przecież to nic złego aby plac nosił taką nazwę.. Pozdrawiam wszystkich za i tych przeciw również
Kolejne slogany. Abstrahując od tego czy plac ma być tego czy innego imienia, chciałbym się dowiedzieć czym przysłużył się były prezydent Polsce i Polakom? I dlaczego osoby popierające "PIS" odmawiają osobom o innych przekonaniach "bycie polakami". Według zasady, kto nie z nami ten przeciwko nam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wymieńcie czym takim konkretnie się lesiu awiator zasłużył dla Polski. Mija 5-ta rocznica śmierci Papieża, a tematem na tapecie jest mało znaczący polityk, który zginął w katastrofie komunikacyjnej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czytam i czytam i widzę, że ta dyskusja i tak nie ma najmniejszego sensu. PiS-owcy mają klapki na oczach i nic nie da im się przetłumaczyć. Ktoś dobrze napisał, proszę przytoczyć co takiego WIELKIEGO zrobił dla nas śp. Lech Kaczyński. Może jestem i młodym człowiekiem ale nie przypominam sobie żadnej takiej rzeczy. A urzędnicy to nie mają większych problemów tylko zmienianie nazw placów ? Lepiej zastanówcie się co zrobić dla nas, ludzi, w tym zasranym kraju bez przyszłości, w którym politycy nie robią NIC dla społeczeństwa, a tylko napychają swoje kieszenie. Państwo katolicko-policyjne. Kiedy w końcu Kościół przestanie mieszać się do polityki ? W du*** mam tan kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naród skłócony na dobre.Cel kościelno -solidaruchowy osiągnięty......!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego radni nie pomyśleli o tym, żeby nadać temu placowi imię naszego Arcybiskupa Józefa Życińskiego, wspaniałego człowieka, który zrobił wiele dla Koscioła i Lubelszczyzny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja popieram, z kolei nie chcę aby chlubiono solidarność i jego przywódcę ponieważ przez nich żyję bardzo biednie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech Katyński Santo Subito!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...