Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 kwietnia 2011 r.
11:48
Edytuj ten wpis

Protest na Facebooku: Nie chcą pl. Lecha Kaczyńskiego w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 82 A A
Widok na plac poświęcony Dzieciom z Pahiatua. Po decyzji radnych będzie pl. Lecha Kaczyńskiego. (Jac
Widok na plac poświęcony Dzieciom z Pahiatua. Po decyzji radnych będzie pl. Lecha Kaczyńskiego. (Jac

Kilkaset osób przyłączyło się do internetowego protestu przeciw nazwaniu placu przy Centrum Kultury imieniem Lecha Kaczyńskiego. Coraz więcej osób odwiedza ten profil.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Profil "Nie chcemy placu im. Lecha Kaczyńskiego w Lublinie” do godz. 11 "polubiło” prawie 600 osób, a liczba ta szybko rośnie.

"To jest żałosne. Jeszcze trochę i będą chcieli żeby Lecha Kaczyńskiego ogłosili świętym”, "niby nie mówi się źle o zmarłych, ale czy to oznacza, że należy dorabiać do ich życia legendę?” – m.in. takie głosy pojawiają się w dyskusji. Ktoś proponuje, by "kolekcjonować systematycznie tabliczki z nową nazwą”.

Ale padają i głosy przeciwne: "Bawi mnie wasze zacietrzewienie osobą śp. prezydenta. Polityk jak polityk, niewiele dobrego zrobił, zrobił trochę złego. Proszę o jakieś konkretne argumenty. Dlaczego TAK BARDZO przeszkadza Wam, nazwanie czegoś tam nazwiskiem śp. prezydenta. I dlaczego uważacie, że najlepszą formą buntu przeciw temu jest 'lubienieto' na fejsbuku. Bo taka internetowa forma jest chyba najbardziej bezproduktywna i żenująca.:-) Idźcie się przywiązać pod Ratuszem, skoro tak bardzo Wam zależy”.

– Facebook jest portalem społecznościowym, można na nim zakładać wiele różnych grup, profili, wygłaszać różne poglądy i ja to szanuję. Tyle mojego komentarza – mówi Sylwester Tułajew, przewodniczący klubu PiS w lubelskiej Radzie Miasta. – Oczywiście uważam, że decyzja, która zapadła na ostatniej sesji Rady Miasta jest dobra i słuszna.

Plac obok Centrum Kultury, który ma nosić imię Lecha Kaczyńskiego teraz ma jeszcze starą nazwę: pl. Dzieci z Pahiatua. Otrzymał ją w 2006 r. Dzieci z Pahiatua to ponad 700 sierot po zesłańcach syberyjskich, które przez ZSRR i Persję dotarły do Nowej Zelandii.

Na ostatniej sesji Rada Miasta zdecydowała, że Dzieci z Pahiatua będą patronować jedynie małemu fragmentowi placu koło pomnika Matki Sybiraczki, który został zdegradowany do miana "skweru”, zaś reszta placu będzie poświęcona zmarłemu prezydentowi.

Uchwała uprawomocni się po upływie dwóch tygodni od jej publikacji w Dzienniku Urzędowym Województwa Lubelskiego. Na razie jeszcze się tam nie ukazała.



Komentarze 82

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
bartie / 12 kwietnia 2011 o 00:03
0
[quote name='dqwweq' timestamp='1302269701' post='461347']
Po ostaniach wyborach prezydenckich nie mam żadnych oporów powiedzieć, że Polska to kraj idiotów, nieuków, a wiedza przeciętnego obywatela jest jeszcze niższa niż poziom wiedzy "oczytanego" historyka od bigosu Pana Bul-Nadzeji
Dlaczego nie ma takich protestów jak Bul-Komuchruski rozdaje medale zdrajcom Polski i polskich interesów, piewcom komunizmu oraz tym o których nie można się wypowiadać.
Przeciętny pacan Polski nie używa mózgu, wiedzę pobiera z ... rynsztoka medialnego - TVN, GW.
PS Tylko 4% społeczeństwa rozumie co podają w wiadomościach - głupi nie wie, że jest głupi!
[/quote]

Widzę, że ty zaliczasz się do tych pozostałych 96 % i to jesteś w czołowych 20 % słuchających radia z torunia
i czytująch gazetę polską.
Trzeba być kompletnym kretynem, żeby nabrać się na cudowne przedwyborcze przemiany Kaczyńskiego.
Na szczęście w ostatnich wyborach ponad 50% rozszyfrowało tego krętacza.
No cóż przez najbliższe pół roku znowu będziemy oglądać tajemniczą przemianę.
I znowu ciemne 20-40% narodu to kupi... a potem się część z nich znowu ocknie po wyborach.
Tyle, że może być za poźno, bo możemy się obudzić się w kraju pomników "zamordowanego" prezydenta...
[quote name='dqwweq' timestamp='1302269701' post='461347']
Po ostaniach wyborach prezydenckich nie mam żadnych oporów powiedzieć, że Polska to kraj idiotów, nieuków, a wiedza przeciętnego obywatela jest jeszcze niższa niż poziom wiedzy "oczytanego" historyka od bigosu Pana Bul-Nadzeji
Dlaczego nie ma takich protestów jak Bul-Komuchruski rozdaje medale zdrajcom Polski i polskich interesów, piewcom komunizmu oraz tym o których nie można się wypowiadać.
Przeciętny pacan Polski nie używa mózgu,... rozwiń
Avatar
bartie / 11 kwietnia 2011 o 23:45
0
Nie wiem co według ciebie Lecha Kaczyński zrobił dla Lublina. Bo według mnie nic. A i dla Polski zrobił niewiele. Był jednym z najsłabszych prezydentów i z poparciem ok. 15% cztery miesiące póxniej odjechałby na boczny tor.
Ci wszyscy co tak opisują jego niby dokonania dla Lublina i Polski, niech przejdą do konkretów i napiszą chociaż jedno. W mojej ocenie był miernym prezydentem, nie dorastającym do pięt Kwaśniewskiemu.
Wstydziłem się za takiego prezydenta, a teraz będę się wstydził za Lublin z taką nazwą placu.
Jeszcze najbardziej obrzydliwe w tym wszystkim jest to, że pisowcy chcą tych ulic, placów, pomników by zrobić z tego manifest polityczny, a nie po to, żeby kogokolwiek upamiętnić.
A jak na jesieni dojdzie Pis do władzy, to wszystko już będzie nazwane imieniem Lecha.
Nie wiem co według ciebie Lecha Kaczyński zrobił dla Lublina. Bo według mnie nic. A i dla Polski zrobił niewiele. Był jednym z najsłabszych prezydentów i z poparciem ok. 15% cztery miesiące póxniej odjechałby na boczny tor.
Ci wszyscy co tak opisują jego niby dokonania dla Lublina i Polski, niech przejdą do konkretów i napiszą chociaż jedno. W mojej ocenie był miernym prezydentem, nie dorastającym do pięt Kwaśniewskiemu.
Wstydziłem się za takiego prezydenta, a teraz będę się wstydził za Lublin z taką nazwą placu.
Jeszcze na... rozwiń
Avatar
klemens / 9 kwietnia 2011 o 09:39
0
[quote name='Zniesmaczony' timestamp='1302258680' post='461193']
Dajcie już spokój zmarłemu. Był jaki, był. Niech ma ten plac. Przynajmniej nie był agentem SB.
[/quote]
Avatar
eli / 9 kwietnia 2011 o 09:36
0
[quote name='nabuchodonozor' timestamp='1302298400' post='461619']
prześladowanie blidy, doktor g., małpa w czerwonym, prześladowanie olejnik, obrażanie się na wszystkich naokoło (kartofle),
[/quote]
1. blida sama się zastrzeliła, 2.teraz pitera tropi korupcję - za 8,50 zł 3.jak małapa w czerwonym to wielkie halo a jak kartofle to wypada? 4. olejnik przykład anty-dziennikarstwa, brak zasad moralnych i zawodowych, tuba propagandowa peło
Avatar
Albert / 9 kwietnia 2011 o 09:12
0
[quote name='nabuchodonozor' timestamp='1302298400' post='461619']
lepszego bełkotu nie słyszałem. Odziedziczyli gospodarkę po Marku Belce. To ich sukces. 3 mln miejsc pracy - jak to wyliczyłeś, może poj3bało ci się, bo obiecali 3 mln mieszkań? Dochody polaków wzrosły o 30% - jak to wyliczyłeś, mi na pit nic nie wzrosło. Stocznie? Przypomnij sobie kto zaczął je rozwalać.
Żadnych misiaków? Pajacu, posłuchaj. Oni szukali dwa lata układu i znalezli go....we własnej partii i koalicji: Kaczmarek, Lepper....smród. Do tego: prześladowanie blidy, doktor g., małpa w czerwonym, prześladowanie olejnik, obrażanie się na wszystkich naokoło (kartofle), latanie do gruzji (polityka zagraniczna) i non stop szczucie z wykorzystaniem szarlatana z torunia.
Gorszej żenady nie widziałem. Banda idiotów i tyle w temacie....
do tego sami podali swój nie udaczny rząd do dymisji i ludzie im podziękowali.
[/quote]

Ja ten bełkot widzę i słyszę w twojej głupiej pisaninie. W ogromnym skrócie, bo szczegółowo nie zrozumiesz, palancie. 1.Rządy PiS obniżyły podatki, co wzmogło popyt wewnętrzny, bo ludzie mieli pieniądze i kupowali, co nakręcało gospodarkę. Dzieki temu Donald T. i jego poczka przez pierwsze 2 lata rządzenia nie miała problemów gosp.Gdybyś znał pajacu ekonomię na poziomie podstawowym, to zjawisko zwiększenia dochodów polega na tym także, ze możesz kupić więcej. Stąd podwyżki+obniżenie podatków+zwiększenie dochodów o 30%. Niektóre grupy zawodowe np. pileęgniarki dostały duże podwyżki. 2. Czytaj uwazniej, bo ja pisałem o 1,3 mln. nowych miejsc pracy - to są dane statystyczne 3.Za rządów PiS zaczęło być normalnie; przstępcy szli tam gdzie ich miejsce tzn. do pierdla i to niezależnie od tego w jakiej partii byli. Z PiS też - bo Kaczor nie tolerował korupcji nawet swoich (Lipec), nie mówiąc o innych. Teraz szef CBA wyleciał za to, że ujawnił aferę hazardową, której (zdaniem prokuratury nie było), chociaż sam premier twierdził spanikowany, że była. To, że była i jest korupcja to się zdarza - problem w tym jak reaguje szef. Gdybyś myślał i pomyślał, a nie bluzgał to masz jak na dloni reakcję Kaczora i Donalda T. na korupcję. Ale, ciebie nie stać na myślenie. 4. Co do in. twoich "odkryć" to poziom ich jest taki, że nie zasługują na odpowiedź. I puenta. Myśl ludziku, dodaj coś własnego, a nie powtarzj mantry peło, pytaj mądrzejszych od siebie - a wyjdziesz na ludzi. Bo na dyskusję ci nie stać.
[quote name='nabuchodonozor' timestamp='1302298400' post='461619']
lepszego bełkotu nie słyszałem. Odziedziczyli gospodarkę po Marku Belce. To ich sukces. 3 mln miejsc pracy - jak to wyliczyłeś, może poj3bało ci się, bo obiecali 3 mln mieszkań? Dochody polaków wzrosły o 30% - jak to wyliczyłeś, mi na pit nic nie wzrosło. Stocznie? Przypomnij sobie kto zaczął je rozwalać.
Żadnych misiaków? Pajacu, posłuchaj. Oni szukali dwa lata układu i znalezli go....we własnej partii i koalicji: Kaczmarek, Lepper....smró... rozwiń
Avatar
jh / 9 kwietnia 2011 o 07:47
0
kaczynski to pedal
Avatar
małgorzata / 9 kwietnia 2011 o 04:08
0
A JA CHCĘ !!! CHCĘ ŻEBY TEN PLAC BYŁ PLACEM LECHA KACZYŃSKIEGO, wiele ulic w naszym mieście nosi nazwy ludzi, którzy zrobili o wiele mniej albo nic dla Polski, dla demokracji, dla Lublina, spójrzcie na to obiektywnie bardzo proszę lublinianka z dziada pradziada
Avatar
nabuchodonozor / 8 kwietnia 2011 o 23:33
0
[quote name='albert' timestamp='1302289527' post='461550']
To nie jest śmieszne "ino" smutne. Smutne, ze tak wiele osób nie stać na myślenie i jak mantrę powtarzają wszelkie łgarstwa i oszczerstwa serwowane przez gigantów z peło. W sposób prymitywny i po sowiecku obrażają i pamięć zmarłego Prezydenta i jego brata. Czyli ludzi, którym nic nie można zarzucić, ani w sferze moralnej, ani politycznej. Oczywiście strona polityczna może i musi byc krytykowana, ale to co jest nie jest krytyką tylko chamskim zaśpiewem. Kaczor jeden i drugi nigdy nie tolerowali żadnych misiaków, chlebowskich, grasiów, a i sami na polityce się nie obłowili. Za rządów PiS przybyło 1,3 mln nowych miejsc pracy; dochody Polaków wzrosły o 30%. Peło rozwala wszystko do szczętu (stocznie, szkolnictwo wszystkich szczebli, itp;) ; za to jedną rzecz mają dobrą, więcej znakomitą. Propagandę mianowicie. Wmówili młodym z dużych miast, jaki to Kaczor jest straszny. W sejmie pracują dwie komisje ds. Blidy i nacisków; i co znaleźli po 3,5 roku. g...o. Taka jest prawda. Ale, do zakutych łbów - nie trafi.
[/quote]
lepszego bełkotu nie słyszałem. Odziedziczyli gospodarkę po Marku Belce. To ich sukces. 3 mln miejsc pracy - jak to wyliczyłeś, może poj3bało ci się, bo obiecali 3 mln mieszkań? Dochody polaków wzrosły o 30% - jak to wyliczyłeś, mi na pit nic nie wzrosło. Stocznie? Przypomnij sobie kto zaczął je rozwalać.
Żadnych misiaków? Pajacu, posłuchaj. Oni szukali dwa lata układu i znalezli go....we własnej partii i koalicji: Kaczmarek, Lepper....smród. Do tego: prześladowanie blidy, doktor g., małpa w czerwonym, prześladowanie olejnik, obrażanie się na wszystkich naokoło (kartofle), latanie do gruzji (polityka zagraniczna) i non stop szczucie z wykorzystaniem szarlatana z torunia.
Gorszej żenady nie widziałem. Banda idiotów i tyle w temacie....
do tego sami podali swój nie udaczny rząd do dymisji i ludzie im podziękowali.
[quote name='albert' timestamp='1302289527' post='461550']
To nie jest śmieszne "ino" smutne. Smutne, ze tak wiele osób nie stać na myślenie i jak mantrę powtarzają wszelkie łgarstwa i oszczerstwa serwowane przez gigantów z peło. W sposób prymitywny i po sowiecku obrażają i pamięć zmarłego Prezydenta i jego brata. Czyli ludzi, którym nic nie można zarzucić, ani w sferze moralnej, ani politycznej. Oczywiście strona polityczna może i musi byc krytykowana, ale to co jest nie jest krytyką tylko chamskim z... rozwiń
Avatar
albert / 8 kwietnia 2011 o 21:05
0
To nie jest śmieszne "ino" smutne. Smutne, ze tak wiele osób nie stać na myślenie i jak mantrę powtarzają wszelkie łgarstwa i oszczerstwa serwowane przez gigantów z peło. W sposób prymitywny i po sowiecku obrażają i pamięć zmarłego Prezydenta i jego brata. Czyli ludzi, którym nic nie można zarzucić, ani w sferze moralnej, ani politycznej. Oczywiście strona polityczna może i musi byc krytykowana, ale to co jest nie jest krytyką tylko chamskim zaśpiewem. Kaczor jeden i drugi nigdy nie tolerowali żadnych misiaków, chlebowskich, grasiów, a i sami na polityce się nie obłowili. Za rządów PiS przybyło 1,3 mln nowych miejsc pracy; dochody Polaków wzrosły o 30%. Peło rozwala wszystko do szczętu (stocznie, szkolnictwo wszystkich szczebli, itp;) ; za to jedną rzecz mają dobrą, więcej znakomitą. Propagandę mianowicie. Wmówili młodym z dużych miast, jaki to Kaczor jest straszny. W sejmie pracują dwie komisje ds. Blidy i nacisków; i co znaleźli po 3,5 roku. g...o. Taka jest prawda. Ale, do zakutych łbów - nie trafi.
To nie jest śmieszne "ino" smutne. Smutne, ze tak wiele osób nie stać na myślenie i jak mantrę powtarzają wszelkie łgarstwa i oszczerstwa serwowane przez gigantów z peło. W sposób prymitywny i po sowiecku obrażają i pamięć zmarłego Prezydenta i jego brata. Czyli ludzi, którym nic nie można zarzucić, ani w sferze moralnej, ani politycznej. Oczywiście strona polityczna może i musi byc krytykowana, ale to co jest nie jest krytyką tylko chamskim zaśpiewem. Kaczor jeden i drugi nigdy nie tolerowali żadnych misiaków, chlebowskich, grasi... rozwiń
Avatar
sowa / 8 kwietnia 2011 o 20:38
0
a ja cieszę sie z tego cyrku
poczytam sobie komentarze tu i na gazecie i śmiej się jak po filmach Bareji

dzięku jarek za pie...enie tych głupot - przynajmniej jest wesoło
Avatar
bartie / 12 kwietnia 2011 o 00:03
0
[quote name='dqwweq' timestamp='1302269701' post='461347']
Po ostaniach wyborach prezydenckich nie mam żadnych oporów powiedzieć, że Polska to kraj idiotów, nieuków, a wiedza przeciętnego obywatela jest jeszcze niższa niż poziom wiedzy "oczytanego" historyka od bigosu Pana Bul-Nadzeji
Dlaczego nie ma takich protestów jak Bul-Komuchruski rozdaje medale zdrajcom Polski i polskich interesów, piewcom komunizmu oraz tym o których nie można się wypowiadać.
Przeciętny pacan Polski nie używa mózgu, wiedzę pobiera z ... rynsztoka medialnego - TVN, GW.
PS Tylko 4% społeczeństwa rozumie co podają w wiadomościach - głupi nie wie, że jest głupi!
[/quote]

Widzę, że ty zaliczasz się do tych pozostałych 96 % i to jesteś w czołowych 20 % słuchających radia z torunia
i czytująch gazetę polską.
Trzeba być kompletnym kretynem, żeby nabrać się na cudowne przedwyborcze przemiany Kaczyńskiego.
Na szczęście w ostatnich wyborach ponad 50% rozszyfrowało tego krętacza.
No cóż przez najbliższe pół roku znowu będziemy oglądać tajemniczą przemianę.
I znowu ciemne 20-40% narodu to kupi... a potem się część z nich znowu ocknie po wyborach.
Tyle, że może być za poźno, bo możemy się obudzić się w kraju pomników "zamordowanego" prezydenta...
[quote name='dqwweq' timestamp='1302269701' post='461347']
Po ostaniach wyborach prezydenckich nie mam żadnych oporów powiedzieć, że Polska to kraj idiotów, nieuków, a wiedza przeciętnego obywatela jest jeszcze niższa niż poziom wiedzy "oczytanego" historyka od bigosu Pana Bul-Nadzeji
Dlaczego nie ma takich protestów jak Bul-Komuchruski rozdaje medale zdrajcom Polski i polskich interesów, piewcom komunizmu oraz tym o których nie można się wypowiadać.
Przeciętny pacan Polski nie używa mózgu,... rozwiń
Avatar
bartie / 11 kwietnia 2011 o 23:45
0
Nie wiem co według ciebie Lecha Kaczyński zrobił dla Lublina. Bo według mnie nic. A i dla Polski zrobił niewiele. Był jednym z najsłabszych prezydentów i z poparciem ok. 15% cztery miesiące póxniej odjechałby na boczny tor.
Ci wszyscy co tak opisują jego niby dokonania dla Lublina i Polski, niech przejdą do konkretów i napiszą chociaż jedno. W mojej ocenie był miernym prezydentem, nie dorastającym do pięt Kwaśniewskiemu.
Wstydziłem się za takiego prezydenta, a teraz będę się wstydził za Lublin z taką nazwą placu.
Jeszcze najbardziej obrzydliwe w tym wszystkim jest to, że pisowcy chcą tych ulic, placów, pomników by zrobić z tego manifest polityczny, a nie po to, żeby kogokolwiek upamiętnić.
A jak na jesieni dojdzie Pis do władzy, to wszystko już będzie nazwane imieniem Lecha.
Nie wiem co według ciebie Lecha Kaczyński zrobił dla Lublina. Bo według mnie nic. A i dla Polski zrobił niewiele. Był jednym z najsłabszych prezydentów i z poparciem ok. 15% cztery miesiące póxniej odjechałby na boczny tor.
Ci wszyscy co tak opisują jego niby dokonania dla Lublina i Polski, niech przejdą do konkretów i napiszą chociaż jedno. W mojej ocenie był miernym prezydentem, nie dorastającym do pięt Kwaśniewskiemu.
Wstydziłem się za takiego prezydenta, a teraz będę się wstydził za Lublin z taką nazwą placu.
Jeszcze na... rozwiń
Avatar
klemens / 9 kwietnia 2011 o 09:39
0
[quote name='Zniesmaczony' timestamp='1302258680' post='461193']
Dajcie już spokój zmarłemu. Był jaki, był. Niech ma ten plac. Przynajmniej nie był agentem SB.
[/quote]
Avatar
eli / 9 kwietnia 2011 o 09:36
0
[quote name='nabuchodonozor' timestamp='1302298400' post='461619']
prześladowanie blidy, doktor g., małpa w czerwonym, prześladowanie olejnik, obrażanie się na wszystkich naokoło (kartofle),
[/quote]
1. blida sama się zastrzeliła, 2.teraz pitera tropi korupcję - za 8,50 zł 3.jak małapa w czerwonym to wielkie halo a jak kartofle to wypada? 4. olejnik przykład anty-dziennikarstwa, brak zasad moralnych i zawodowych, tuba propagandowa peło
Avatar
Albert / 9 kwietnia 2011 o 09:12
0
[quote name='nabuchodonozor' timestamp='1302298400' post='461619']
lepszego bełkotu nie słyszałem. Odziedziczyli gospodarkę po Marku Belce. To ich sukces. 3 mln miejsc pracy - jak to wyliczyłeś, może poj3bało ci się, bo obiecali 3 mln mieszkań? Dochody polaków wzrosły o 30% - jak to wyliczyłeś, mi na pit nic nie wzrosło. Stocznie? Przypomnij sobie kto zaczął je rozwalać.
Żadnych misiaków? Pajacu, posłuchaj. Oni szukali dwa lata układu i znalezli go....we własnej partii i koalicji: Kaczmarek, Lepper....smród. Do tego: prześladowanie blidy, doktor g., małpa w czerwonym, prześladowanie olejnik, obrażanie się na wszystkich naokoło (kartofle), latanie do gruzji (polityka zagraniczna) i non stop szczucie z wykorzystaniem szarlatana z torunia.
Gorszej żenady nie widziałem. Banda idiotów i tyle w temacie....
do tego sami podali swój nie udaczny rząd do dymisji i ludzie im podziękowali.
[/quote]

Ja ten bełkot widzę i słyszę w twojej głupiej pisaninie. W ogromnym skrócie, bo szczegółowo nie zrozumiesz, palancie. 1.Rządy PiS obniżyły podatki, co wzmogło popyt wewnętrzny, bo ludzie mieli pieniądze i kupowali, co nakręcało gospodarkę. Dzieki temu Donald T. i jego poczka przez pierwsze 2 lata rządzenia nie miała problemów gosp.Gdybyś znał pajacu ekonomię na poziomie podstawowym, to zjawisko zwiększenia dochodów polega na tym także, ze możesz kupić więcej. Stąd podwyżki+obniżenie podatków+zwiększenie dochodów o 30%. Niektóre grupy zawodowe np. pileęgniarki dostały duże podwyżki. 2. Czytaj uwazniej, bo ja pisałem o 1,3 mln. nowych miejsc pracy - to są dane statystyczne 3.Za rządów PiS zaczęło być normalnie; przstępcy szli tam gdzie ich miejsce tzn. do pierdla i to niezależnie od tego w jakiej partii byli. Z PiS też - bo Kaczor nie tolerował korupcji nawet swoich (Lipec), nie mówiąc o innych. Teraz szef CBA wyleciał za to, że ujawnił aferę hazardową, której (zdaniem prokuratury nie było), chociaż sam premier twierdził spanikowany, że była. To, że była i jest korupcja to się zdarza - problem w tym jak reaguje szef. Gdybyś myślał i pomyślał, a nie bluzgał to masz jak na dloni reakcję Kaczora i Donalda T. na korupcję. Ale, ciebie nie stać na myślenie. 4. Co do in. twoich "odkryć" to poziom ich jest taki, że nie zasługują na odpowiedź. I puenta. Myśl ludziku, dodaj coś własnego, a nie powtarzj mantry peło, pytaj mądrzejszych od siebie - a wyjdziesz na ludzi. Bo na dyskusję ci nie stać.
[quote name='nabuchodonozor' timestamp='1302298400' post='461619']
lepszego bełkotu nie słyszałem. Odziedziczyli gospodarkę po Marku Belce. To ich sukces. 3 mln miejsc pracy - jak to wyliczyłeś, może poj3bało ci się, bo obiecali 3 mln mieszkań? Dochody polaków wzrosły o 30% - jak to wyliczyłeś, mi na pit nic nie wzrosło. Stocznie? Przypomnij sobie kto zaczął je rozwalać.
Żadnych misiaków? Pajacu, posłuchaj. Oni szukali dwa lata układu i znalezli go....we własnej partii i koalicji: Kaczmarek, Lepper....smró... rozwiń
Avatar
jh / 9 kwietnia 2011 o 07:47
0
kaczynski to pedal
Avatar
małgorzata / 9 kwietnia 2011 o 04:08
0
A JA CHCĘ !!! CHCĘ ŻEBY TEN PLAC BYŁ PLACEM LECHA KACZYŃSKIEGO, wiele ulic w naszym mieście nosi nazwy ludzi, którzy zrobili o wiele mniej albo nic dla Polski, dla demokracji, dla Lublina, spójrzcie na to obiektywnie bardzo proszę lublinianka z dziada pradziada
Avatar
nabuchodonozor / 8 kwietnia 2011 o 23:33
0
[quote name='albert' timestamp='1302289527' post='461550']
To nie jest śmieszne "ino" smutne. Smutne, ze tak wiele osób nie stać na myślenie i jak mantrę powtarzają wszelkie łgarstwa i oszczerstwa serwowane przez gigantów z peło. W sposób prymitywny i po sowiecku obrażają i pamięć zmarłego Prezydenta i jego brata. Czyli ludzi, którym nic nie można zarzucić, ani w sferze moralnej, ani politycznej. Oczywiście strona polityczna może i musi byc krytykowana, ale to co jest nie jest krytyką tylko chamskim zaśpiewem. Kaczor jeden i drugi nigdy nie tolerowali żadnych misiaków, chlebowskich, grasiów, a i sami na polityce się nie obłowili. Za rządów PiS przybyło 1,3 mln nowych miejsc pracy; dochody Polaków wzrosły o 30%. Peło rozwala wszystko do szczętu (stocznie, szkolnictwo wszystkich szczebli, itp;) ; za to jedną rzecz mają dobrą, więcej znakomitą. Propagandę mianowicie. Wmówili młodym z dużych miast, jaki to Kaczor jest straszny. W sejmie pracują dwie komisje ds. Blidy i nacisków; i co znaleźli po 3,5 roku. g...o. Taka jest prawda. Ale, do zakutych łbów - nie trafi.
[/quote]
lepszego bełkotu nie słyszałem. Odziedziczyli gospodarkę po Marku Belce. To ich sukces. 3 mln miejsc pracy - jak to wyliczyłeś, może poj3bało ci się, bo obiecali 3 mln mieszkań? Dochody polaków wzrosły o 30% - jak to wyliczyłeś, mi na pit nic nie wzrosło. Stocznie? Przypomnij sobie kto zaczął je rozwalać.
Żadnych misiaków? Pajacu, posłuchaj. Oni szukali dwa lata układu i znalezli go....we własnej partii i koalicji: Kaczmarek, Lepper....smród. Do tego: prześladowanie blidy, doktor g., małpa w czerwonym, prześladowanie olejnik, obrażanie się na wszystkich naokoło (kartofle), latanie do gruzji (polityka zagraniczna) i non stop szczucie z wykorzystaniem szarlatana z torunia.
Gorszej żenady nie widziałem. Banda idiotów i tyle w temacie....
do tego sami podali swój nie udaczny rząd do dymisji i ludzie im podziękowali.
[quote name='albert' timestamp='1302289527' post='461550']
To nie jest śmieszne "ino" smutne. Smutne, ze tak wiele osób nie stać na myślenie i jak mantrę powtarzają wszelkie łgarstwa i oszczerstwa serwowane przez gigantów z peło. W sposób prymitywny i po sowiecku obrażają i pamięć zmarłego Prezydenta i jego brata. Czyli ludzi, którym nic nie można zarzucić, ani w sferze moralnej, ani politycznej. Oczywiście strona polityczna może i musi byc krytykowana, ale to co jest nie jest krytyką tylko chamskim z... rozwiń
Avatar
albert / 8 kwietnia 2011 o 21:05
0
To nie jest śmieszne "ino" smutne. Smutne, ze tak wiele osób nie stać na myślenie i jak mantrę powtarzają wszelkie łgarstwa i oszczerstwa serwowane przez gigantów z peło. W sposób prymitywny i po sowiecku obrażają i pamięć zmarłego Prezydenta i jego brata. Czyli ludzi, którym nic nie można zarzucić, ani w sferze moralnej, ani politycznej. Oczywiście strona polityczna może i musi byc krytykowana, ale to co jest nie jest krytyką tylko chamskim zaśpiewem. Kaczor jeden i drugi nigdy nie tolerowali żadnych misiaków, chlebowskich, grasiów, a i sami na polityce się nie obłowili. Za rządów PiS przybyło 1,3 mln nowych miejsc pracy; dochody Polaków wzrosły o 30%. Peło rozwala wszystko do szczętu (stocznie, szkolnictwo wszystkich szczebli, itp;) ; za to jedną rzecz mają dobrą, więcej znakomitą. Propagandę mianowicie. Wmówili młodym z dużych miast, jaki to Kaczor jest straszny. W sejmie pracują dwie komisje ds. Blidy i nacisków; i co znaleźli po 3,5 roku. g...o. Taka jest prawda. Ale, do zakutych łbów - nie trafi.
To nie jest śmieszne "ino" smutne. Smutne, ze tak wiele osób nie stać na myślenie i jak mantrę powtarzają wszelkie łgarstwa i oszczerstwa serwowane przez gigantów z peło. W sposób prymitywny i po sowiecku obrażają i pamięć zmarłego Prezydenta i jego brata. Czyli ludzi, którym nic nie można zarzucić, ani w sferze moralnej, ani politycznej. Oczywiście strona polityczna może i musi byc krytykowana, ale to co jest nie jest krytyką tylko chamskim zaśpiewem. Kaczor jeden i drugi nigdy nie tolerowali żadnych misiaków, chlebowskich, grasi... rozwiń
Avatar
sowa / 8 kwietnia 2011 o 20:38
0
a ja cieszę sie z tego cyrku
poczytam sobie komentarze tu i na gazecie i śmiej się jak po filmach Bareji

dzięku jarek za pie...enie tych głupot - przynajmniej jest wesoło
Zobacz wszystkie komentarze 82

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 0

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód/

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 0 5

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 13 2

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 1

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 5 10

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 7

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 2 17

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 7

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 27 9

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!