Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Popieram strajk pielęgniarek. Wallczcie i nie dawajcie się zastraszyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli te Panie są na zwolnieniach to dlaczego nie siedzą w domu i się nie kurują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2.500 zasadniczej nocne i świąteczne dyżury i żem balowe to ile to daje?a jeszcze dodatek stazowy.a czy Panie pielęgniarki to nie mają mężów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli tu chodzi o ciężar pracy to najlepiej zatrudnić dodatkowy personel, panie pielęgniarki będą odciążone. A ile ludzi pracuje na dwa etaty i pewnie za dużo mniej niż pielęgniarki. Praca w tego typu zawodach powinna być pasją, rozumiem, że to jest trudne, ale częsty grymas na twarzy i burczenie zamiast odpowiedzi nie przystoi. Do pracy idzie się zostawiając wszystko i żyjąc i reagując na bieżąco. Też mam doczynienia z pracą z ludźmi, często spotykam się ze śmiercią i jak każdy mam gorsze dni, ale kiedy się to wybrało to trzeba się z tym mierzyć. Każdy wiedział z czym się wiąże praca na oddziałach. Panie mówią że tu się nie siedzi mimo takiego zdania innych, to co idąc do pracy myślały że je posądza. Jak komuś się nie opłaca i nie daje rady to tak jak większość naszego społeczeństwa niech zmienia pracę i przekwalifikowanie i tyle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu pielęgniarki strajku o swoje, a nie pieniądza męża. Kwota 2,5 tys. zasadniczo to marne wynagrodzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak jest pełna obsada na oddziałach to może zwolnić strajkujących nierobów? to chyba logiczne. no nie ? a poza tym kogo ma na utrzymaniu ta pani 50 + ?. Dorosłe dzieci czy wnuki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ja mam 1100 brutto na miesiąc i jak mam żyć, jestem chora i musze leki kupić. Jestescie egoistkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze kochane!! Trzymajcie się, wspieram! Mam nadzieję że wszystkie dostaniecie podwyżkę rzędu conajmniej takiego, o jaki walczycie. Wiem jak ta praca wygląda, chociaż zajmuje się inna branżą. Należy się jak nikomu innemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A absolwentom wydziałów medycznych tzw. rezydentom daje się lekką rączką grube tysiące i za co. Obecnie w Polsce liczy się papierek a nie uczciwa i fachowa praca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor, Rektor, a na Kraśnickiej - Urzędy Marszałkowskie (PO/PSL) mówią że w miarę dobrze zarabiacie 5100 zł brutto czyli 3800 zł netto + dodatki, a większa część pielęgniarek ma wykształcenie średnie więc o co chodzi - może rozgraniczyć wykształcenie pielęgniarek na te z wyższym i średnim i na te w rejestracjach i kńciapach i np. na OIOMie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze im mało. Za pół roku znowu rozbujaja protest. Najbardziej zachlanna grupa zawodowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ostatnio miałem wątpliwą przyjemność spotkać panie z oddziału intensywnej terapii kardiochirurgi .Panie są opryskliwe ,nie zaineresowane pracą chorych pozostawiają bez opieki wstyd drogie Panie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szarpałbym te pielęgniarki jak Reksio szynkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez względu ile będą zarabiały o tak nie zmienią swojego podejścia do pacjenta. Mało gdzie można spotkać fajną Panią pielęgniarkę. Reszta zachowuje się Tak, jakby ktoś zmusił je do tego zawodu. Nie daj Boże przerwac "ciężka" pracę w nocy tzn. przerwac sen. Ja rozumie że jest to ciężka i trudna praca. Praca z ludźmi chorymi, cierpiącymi i często upierdliwymi, ale jeśli nie ma się do niej predyspozycji to żadne pieniądze nie zmusza co niektórych do właściwego zachowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodatków mają drugie tyle ale o nich to się już nie chwalą. Praca ciężka ale zarabiać tyle co lekarze to nie bardzo możliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie głupoty. Skąd macie takie dane?Zasadnicza brutto to 3150 to na rękę daje 2261 plus to sławne zembalowe razem z dyżurami ok 600 (to jest wg was drugie tyle?) Denerwujące jest to że wypowiadają się "znawcy tematu" którzy nie mają pojęcia o tych sprawach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówią że ty zarabiasz 5000 bo taka jest średnia krajowa więc o co Tobie chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja chciałbym mieć pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WPROWADZIĆ 3-ZMIANOWY SYSTEM PRACY, PO 8 GODZIN DLA WSZYSTKICH PRACUJĄCY W SŁUŻBIE ZDROWIA. PROBLEMY PRZEPRACOWANIA ZGINĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogie Panie z PSK1 i PSK4 nie jesteście same i macie pełne poparcie w tym społeczne - pozdrawiam ciepło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...