Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szanowni "naukowcy" może odpowiedzą- skąd wziąć pieniądze na jego utrzymanie?A może sami zrobią zrzutkę i pokażą ,że można?I czy wiedzą ,jaki jest roczny koszt jego utrzymania?Oj dobrze,że to tylko "garstka przedstawicieli świata nauki Lubelszczyzny".W przeciwnym razie byłoby uzasadnienie stwierdzenia,że lubelskie uczelnie produkują bezrobotnych....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech najpierw Policja wejdzie do każdego z mieszkań i zrobi im domowy "Renament". Złodzieje, ćpuni i alkoholicy! Za co ja i reszta podatników ma utrzymywać tych nierobów którzy wolą ukraść radio z samochodu, telefon małolatowi, a matkę i najmłodsze rodzeństwo wysłać na żebry na Krakowskie? Wiem co tam się dzieję ponieważ pracuję w okolicach i codzień widzę "ciapate" dzieci zaglądające do samochodów w okolicy czy przypadkiem nie leży tam laptop, gps, czy dobre radio... jeśli takowe zjadą to wiadomo co się dzieje. Nie jestem rasista ale tym ludziom najpierw powinna się przydać resocjalizacja, a dopiero potem prawo do egzystowania w normalnym świecie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, że zamykają ten ośrodek.To,co tam się dzieje i wokoło przechodzi ludzkie pojęcie. Wzrośnie bezpieczeństwo mieszkańców Lublina, zmniejszy się ryzyko zachorowania na gruźlicę, spadnie zagrożenie przestępczością.Obok w DW jest artykuł o zamknięciu ośrodka dla dzieci słabosłyszących, może kasa z utrzymania uchodźców mogłaby pójść na utrzymanie ośrodka służącego Polakom i ich dzieciom, które potrzebują naszej pomocy!!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Szanowni "naukowcy" może odpowiedzą- skąd wziąć pieniądze na jego utrzymanie?A może sami zrobią zrzutkę i pokażą ,że można?I czy wiedzą ,jaki jest roczny koszt jego utrzymania?Oj dobrze,że to tylko "garstka przedstawicieli świata nauki Lubelszczyzny".W przeciwnym razie byłoby uzasadnienie stwierdzenia,że lubelskie uczelnie produkują bezrobotnych....!!!
Przedstawiciele świata nuki województwa lubelskiego,a nie lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po powyszych komentarzach widać polskiego zakłamanego katolika, z jego uprzeddzeniami i kołtuństwem. A na naszych rodaków i ich rodziny na zachodzie to myślicie, że inaczej patrzą niż wy na uchodxców w Polsce. Zapomieliście jak Polacy w latach osiemdziesiatych uciekali na Zachód i tez tam byli uchodźcami. Takie komentarze wywołują u mnie wstyd z powodu mijej przynależności do tego narodu z kołtunami, którzy też narkotyzują się, zabijają, biją dzieci. Wam wolno a cudzoziemcom, nie? Tfu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rybka napisał:
Po powyszych komentarzach widać polskiego zakłamanego katolika, z jego uprzeddzeniami i kołtuństwem. A na naszych rodaków i ich rodziny na zachodzie to myślicie, że inaczej patrzą niż wy na uchodxców w Polsce. Zapomieliście jak Polacy w latach osiemdziesiatych uciekali na Zachód i tez tam byli uchodźcami. Takie komentarze wywołują u mnie wstyd z powodu mijej przynależności do tego narodu z kołtunami, którzy też narkotyzują się, zabijają, biją dzieci. Wam wolno a cudzoziemcom, nie? Tfu....
tym bardziej ,że obok na Wrońskiej mieszka po prostu kwiat społeczeństwa,gdzież uchodżcom do niego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ixi napisał:
tym bardziej ,że obok na Wrońskiej mieszka po prostu kwiat społeczeństwa,gdzież uchodżcom do niego...
Jak widać, po Twoim komentarzu kołtuństwo może mieszkać wszędzie nie tylko na Wrońskiej!Nie obrażaj i dyskryminuj innych tylko ze względu na to gdzie mieszkają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielce mądre głowy - chcecie uchodźców u nas? spójrzcie na francje i co cudzoziemcy robią u nich - rozboje, podpalenia, zastraszenia. Jestem przeciw przyjmowaniu do naszego kraju czeczenów i innych dzikich ludzi, wystarczajacy cyrk jest z samymi polakami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy te uczone glowy wiedza chociaz gdzie ten osrodek sie miesci???Czy poprostu na zasadzie kolesiostwa podpiszcie sie mi bo szwagier(ka) tam pracuje.Nieraz takie samochody tam przyjezdzaja ze sami by mogli sie utrzymywac a ci co nie umieja pracowac to Lublin brudny mamy ale nie oni nie do pracy do brania i najwyrazniej im to nie smakuje co dostaja gratis bo puzniej na targowiskach ( Krańcowa, Ruska ) to sprzedaja.A w innych panstwach niestety jak chca byc to sie mosza utrzymac. I jak ktos napisał powinni im te pokoje przeswietlic i to co jakis czas bo jak narazie to panuje tam rozluznienie i nie widze by sie ktos tym zajmował!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przypominam sobie aktywności tych "naukowców" przy sprawie Juszczenki i ludobójstwa na polakach..Jak widać można mieć podwójną moralność i doskonale prosperować - liżąc właściwe d....y .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jasne...-martwicie się o uchodźców i inne szmatałajstwo,a o powodzianach z Wilkowa i okolic przed zimą nie trzeba się martwić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...