Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protest w IV LO: \"Nie łączcie nas z gimnazjum\"

Utworzony przez Anonim, 2 lutego 2011 r. o 22:04 Powrót do artykułu
Nie oddamy naszej najukochańszej Czwórki! <3 w żadnej szkole nie czułam się tak dobrze jak tu.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie macie pojęcia jak jest w gimnazjum u nas a jest bardzo dobrze i dobry poziom nauczania.Dużo uczniów z naszego gim. chodzi do waszej szkoły zaprzeczacie sami sobie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pewnie. My mamy swój honor i na czwórkę nie wypisujemy. Poza tym w gimnazjum jest fajnie, kto chce się uczyć to ma do tego stworzone świetne możliwości. Popatrzcie na nasze wyniki - mówią wiele o tym, jak się tu uczy. A że nie każdy jest miłośnikiem nauki - cóż, to potem nie idzie do liceum a do zawodówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani uczniowie 4 LO, błagam, nie róbcie z siebie elity, wyższej sfery i burżuazji, bo doskonale wiemy, że nia nie jesteście robicie z naszego gimnazjum miejsce dla kryminalistów, meneli i ludzi z marginesu społecznego. nie macie prawa porównywac ŻADNEGO LO z ŻADNYM gimnazjum - to jest obowiązkiem i każdy musi doń uczęszczać, czy mu się to podoba, czy też nie. szkoła ponadgimnazjalna nie jest obowiązkowa więc idą tam ludzie, którym zależy na wykształceniu, ludzie, którzy powinni wykazywać choć trochę dojrzałości. poza tym nie każdy uczeń z 19 to niewychowany smarkacz, z wyrokiem na koncie i brakiem jakiegolwiek szacunku do drugiego człowieka - takowych w naszej szkole potrafię ci wyliczyć na palcach raptem jednej ręki i na tym poziomie edukacji mają prawą istnieć takie przypadki. rozumiem wasze obawy, które są jak najbardziej uzasadnione, ale nie róbcie z nas slumsu i marginesu, bo, bądź co bądź, my także jesteśmy jedną z lepszych szkół w mieście. zatem proszę nie mianujcie się elitą lubelskich szkoł, bo skoro nasza obecność w przeciągu tylu lat nikomu nie wadziła (a wręcz dawała możliwość lajtowego zapalenia fajeczki na przerwie) to czemu teraz nagle odzywa się w was ta nienawiść ? a skoro jesteście tak strasznie ambitni, wykształceni, oh i ah to moje pytanie brzmi : czemu nie wybraliście zamoya, staszica, unii ? wystarczy odrobina szacunku do drugiego człowieka i wszystko może być łatwiejsze, prawda ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czwórkę kończyłem, zanim powstało gimnazjum (matura '97). Już wtedy były problemy z "miejscowymi" uczniami pobliskiej podstawówki (pamiętam jak dziś, jak koledze z klasy jeden z gówniarzy przystawił szkło z rozbitej butelki do drzwi auta i poprosił o "wsparcie finansowe", pogoniliśmy wspólnie smarkacza... zwiewał do budynku obok naszego liceum). Ale nie to się liczy (bo ze względu na rejonizację zawsze wśród spokojnych mieszkańców Czwartku znajdzie się w "19" element z Lubartowskiej i nie szkołę za to winić trzeba). Problemem jest połączenie IV z 19 dla bardzo wątpliwego cięcia kosztów. Jakoś trudno mi sobie wyobrazić na tyle zdolnego managera (dyrektora), który poradziłby sobie tak z wyzwaniami stawianymi przez szkołę obligatoryjną i zrejonizowaną (gimnazjum) jak i taką, uczęszczanie do której jest fakultatywne i niezależne od kryterium miejsca zamieszkania. To dwa odmienne światy, które reforma systemu edukacji świadomie rozdzieliła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolwetka co porownujesz to co się dzieje w szkole nr 19 teraz a co 13 lat temu tak to jest jak ktoś żyje czasami które były już dawno. Zawsze jakosć obie szkoły nie miały ze soba nic wspolnego i nikt na te gimnazjum nie narzekał i teraz nagle jak sprawa tyczy sie obu szkół i powinscie tworzyć jeden zgrany team bo teraz sprawa jest wazna dla obu stron to każdy musi wylać swoje gorzkie żale do GIM 19 Lub 4 LO.Zamist zgodnie ze sobą wspópracować. Wielu absolwentów z Gim 19 uczeszcza/uczeszczała też po tym gim. do 4 LO. I co uczeszczaliscie i jestescie absolwentami tam przez 3 lata i najezdzacie na wlasna sql na forum ? Przeciez ta sql musiala was cos nauczyc skoro wiekszosc z was uczeszcza/uczeszczala do 4 LO i jakoś przez okres 3 lat jak żescie nic nie marudzili.Jak by wam sie tak nie podobało to moglibyscie zmienic gimnazjum 19 na inna sql w innym miejscu ale tego nie zrobiscilie. W mojej opini obie sql maja coraz wyzszy poziom i cieszą się dobra opinia jako gimnazjum i liceum. W obu panuje niesamowita niepowtrzalna atmosfera i maja bardzo wykwalifikowane grono pedagogiczne PS: W kazdej w kazdej sql znajdziemy rodzynków którzy nie potrafia sie zachowywać więc czy ktoś pali przed gim 19 czy nie i ma inne kłopoty z innymi sprawami to nie jest zasługa sql
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
* Wysokie wyniki egzaminów gimnazjalnych – miejsce wśród 6 najlepszych lubelskich gimnazjów; * W roku 2008/2009 – III miejsce wśród gimnazjów Lublina pod względem ilości laureatów konkursów kuratoryjnych i ogólnopolskich; * Stypendyści: Prezydenta Miasta Lublina, Marszałka Województwa Lubelskiego oraz Ministerstwa Edukacji Hiszpanii; * Tytuł „Szkoły z klasą” i „Szkoły bez przemocy”; * Certyfikaty z języków obcych nauczanych w szkole; * Liczne sukcesy sportowe: indywidualne mistrzostwo Lublina w tenisie stołowym chłopców; wicemistrzostwo Lublina w piłce siatkowej dziewcząt i w piłce siatkowej chłopców; I miejsce drużynowe w karate Shotokan; * Międzynarodowa wymiana młodzieży ze szkołami w Niemczech i Hiszpanii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem absolwentem gimnazjum nr 19 i złego słowa o tej szkole powiedzieć nie mogę. Z roku na rok poziom wzrasta,świadczą o tym wyniki egzaminów jak i liczba laureatów konkursów przedmiotowych. Jak mi wiadomo w tym roku jest bardzo wielu uczniów,którzy niebawem będą pisać etap wojewódzki,tak więc nie chciałbym,żeby mówiono o tym gimnazjum,że jest to totalne dno i najlepiej omijać budynek w promieniu kilometra bo zapewne ukradną ci wszystko co masz. Brednie. Bardzo wielu uczniów uczy się w IV LO-tak więc musieli mieć powyżej 120 punktów aby mogli uczyć się u "Sempołowskiej",poza tym wielu uczy się również w Zamoyu,Unii,Staszicu,Koperniku,V LO,Biskupiaku a jak wiemy są to najlepsze szkoły w mieście oraz zajmujące wysokie miejsca w rankingach ogólnopolskich. Poza tym w każdym innym gimnazjum są "elementy"-tak więc nawet w najlepszych szkołach takie osoby mogą się pojawić. Mam tylko tyle do powiedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...