Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protest w Lublinie: Uczniowie dla praw kobiet!

Utworzony przez Wiech, 28 października 2020 r. o 16:47 Powrót do artykułu
Jaki protest w obronie praw kobiet? Ściema. Wystarczy spojrzeć na napisy. Kolejny antyrządowy i antypisowski atak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po kiego było te szkoły zamykać, jak wszyscy się w tłumach bełtają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te dzieciaki to chyba z nudów łażą po ulicach. Taka się moda zrobiła wśród ciasnoty umysłowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wysryw pisdzielców tutaj. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo młodzież świadoma swojej wartości i swoich praw! Nie słuchajcie tych PiSdowatych PiSdzielców! Walczcie o wolny wybór!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki protest w obronie praw kobiet? Ściema. Wystarczy spojrzeć na napisy. Kolejny antyrządowy i antypisowski atak.
 Ciekawe kto im te prawa odbiera? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swiatłe lewaczki prowadzą dzieci na proaborcyjne marsze ? Czy będzie zdziwienie jak  ojrodzieci zafundują im im później szybką eutanazję... ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo !! Dość dyktatury starego tetryka !! Pokażmy im że żyjemy w wolnym kraju !! Nie będzie ksiądz pedofil i stary dziad nas hodował pod swoje dyktando za miskę ryżu !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomnik Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego został zdewastowany. Pod symbolem widnieje "wysprejowany" numer telefonu "Aborcji bez Granic" - inicjatywy, której celem jest "wsparcie kobiet, zamierzających dokonać aborcji". Nieco wyżej zawisła flaga LGBT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomnik Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego został zdewastowany. Pod symbolem widnieje "wysprejowany" numer telefonu "Aborcji bez Granic" - inicjatywy, której celem jest "wsparcie kobiet, zamierzających dokonać aborcji". Nieco wyżej zawisła flaga LGBT.
   Bardziej razi znak Polski Walczącej u potomka żydów z Odessy w klapie podczas orędzia do narodu... a to ponoć viceministrant.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomnik Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego został zdewastowany. Pod symbolem widnieje "wysprejowany" numer telefonu "Aborcji bez Granic" - inicjatywy, której celem jest "wsparcie kobiet, zamierzających dokonać aborcji". Nieco wyżej zawisła flaga LGBT.
 A ty sądzisz że wtedy nie robili skrobanek i nie było w ich szeregach osób LGBT? Ja nie dostrzegam zbeszczeszczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z ciekawości bo się pogubiłem, może ktoś czyta te komentarze i byłby na tyle poczciwy. Jaki jest oficjalny udział konfederacji w tej zabawie, że na nią też nawalają ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apelują aby nie używać wulgaryzmów a niosą hasła, że inni ludzie to wirus, hasła na j... i w.... Niestety prawdopodobnie roznoszą prawdziwego wirusa z manifestacji po domach i sklepach. Organizatorzy tego spędu powinni zapłacić za to po 30 tysiaków kary z sanepidu, a kara powinna być nakładana każdego dnia. Ta ich mowa nienawiści przeraża. Z drugiej strony szkoda mi tych uczennic z protestu, że nawet nie wiedzą w czym uczestniczą, myślą, że walczą o macicę. Coraz częściej widać, że nie chodzi o aborcję na życzenie, tylko o zdobycie władzy siłą, bez wyborów. Szokuje, że te dziewczynki wyciągnięte ze zdalnego nauczania na ulice, mając po 15, 16 lat martwią się, że w przyszłości nie będą miały gdzie dokonać aborcji, uznając za oczywiste, że taki "zabieg" będą chciały mieć. Jedna dziewczynka z protestu mówiła tak na antenie TVN24: - "Po aborcję będę musiała jechać do Niemiec!" Ona już teraz wie, że będzie miała aborcję tak samo jak zabieg dentystyczny, tylko nie chce jej się jechać po to gdzieś daleko. Nie wiem co się stało z tym młodym, bardzo młodym pokoleniem. Życie drugiego człowieka ma za nic, liczy się tylko własna macica, kompletnie nie liczy się drugi człowiek. Tylko ja, ja ja, moja macica, mój brzuch. Napady na wierzących w tym na kobiety, wulgarne hasła na j... i w..., pobici ludzie, roznoszenie koronawirusa z manifestacji po domach i sklepach. Szokuje, że za zabijaniem i zarażaniem jest tylu pracodawców,którzy ułatwiają walkę o aborcję swoimi pracownikom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Obejmując urząd Prezydenta Miasta, uroczyście ślubuję, że dochowam wierności prawu, a powierzony mi urząd sprawować będę tylko dla dobra publicznego i pomyślności mieszkańców Lublina. Tak mi dopomóż Bóg”. Reszta niech będzie milczeniem — szczególnie w czasach pandemii i związanych z nią ograniczeń w organizowaniu zgromadzeń, marszów i pikiet!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poznań. Obrońca kościoła dźgnięty nożem przez przedstawiciela skrajnej lewicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swiatłe lewaczki prowadzą dzieci na proaborcyjne marsze ? Czy będzie zdziwienie jak  ojrodzieci zafundują im im później szybką eutanazję... ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z ciekawości bo się pogubiłem, może ktoś czyta te komentarze i byłby na tyle poczciwy. Jaki jest oficjalny udział konfederacji w tej zabawie, że na nią też nawalają ?
 Wszyscy posłowie konfy podpisali się jednogłośnie pod wnioskiem do TK, więc jak by nie patrzeć, przyczynili się do całej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zachęcanie uczniów przez część nauczycieli do udziału w wydarzeniach ulicznych jest postawą skrajnie nieodpowiedzialną" - powiedział minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek. Zapowiedział wyciągnięcie konsekwencji wobec tych osób, które narażają dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wołomin: Podbiegła do nas grupa około pięciu osób (z protestu)  i krzyknęli: „obrońcy krzyża”. Wyciągnęli pałki teleskopowe i zaczęli nas bić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poznań. Obrońca kościoła dźgnięty nożem przez przedstawiciela skrajnej lewicy.
  Ciekawe że poza poznańskim radiem nikt nic o tym nie wie. Nawet policja. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...