Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protestował na sesji Rady Miasta, został ukarany. Zrzutka na mandat dla bębniarza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lipca 2019 r. o 12:04 Powrót do artykułu
Za robote niech sie wezmie... Walic w beben to kazdy jeden umie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po łapkach widać że ludzie z urzędu miejskiego pracują oraz ich kolesie z Deweloper 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jak któryś z tzw. "Obrońców Górek" przejedzie po pijaku człowieka na pasach, też napiszecie o zbiórce na adwokata? To jest przykre jak redaktor Wiejak ciągnie Dziennik Wschodni na samo dno. Radzę wam się obudzić, nim jeszcze nie jest za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to w niedziele mamy sie modlić z rodzina i po mszy robić kolejnego bachora dla 500 plus czy zapieprzać w pracy. Komuś chyba sie dni pracy po***iły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SM = Siepacze Mamony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O dewelo-targowicy w TV: lublin.tvp.pl/41898436/w-celowniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dewelo-władza na wojnie z mieszkańcami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal. Rozwiązać straż miejską. Na sesji ograniczali dostęp tylko do galerii. Pierszy raz!!. Zamykali okna w upal bo ulica reagowala żywiołowo. Stali przy kazdych drzwiach. Władza ktora sie boi obywateli jest żalosna.  Moze trzeba byli od razu ZOMO
 Dewelo-zomo pilnowało niedzielnego handelku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki", "dewelo-targowica". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż Miejska do likwidacji jak na interwencję do pijanych drących japy pod blokiem to nie przyjadą ale protestującym to mandat wlepiają Banda nierobów na usługach Żuka. 
No chyba, że akurat ktoś rozrabia w PObliżu rezydencji dewelopera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karać należy wszystkich, którym nie podoba się dewelo-rozwój.
 Kto podnosi rękę na dewelo-rozwój, temu tą rękę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To i tak dobrze, że tylko grzywna. Znając realia u panujące w Lublinie mógłby by być tajemnicze porwanie, szpadle i las. No bo kto to podnosi rękę na naszego Prezydenta... Oczywiscie nasz prezydent nie miałby nic z tym wspólnego, a deweloper to deweloper w białym kołnierzyku, nie jakiś tam gangster.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górkotrolle w natarciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skyscrapercity.com/showpost.php?p=160235290&postcount=2248
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrzutka.pl/5rfa5e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze zrzutke na górki zróbcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żebrak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to jest, aż smieszne kilkukrotnie upominani o cisze i zaprzestanie walenia w te bębny a teraz pokrzywdzony bo dostał mandat. Tak wygląda właśnie myślenie tej całej grupy zwiącej się obrońcami gorek. Następnym razem wlanijcie się najpierw w łeb. A teraz DW jeszcze promuje nielegalną zbiórkę na mandat...jeszcze na chodowlę jedwabników mu się zrzućcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może niech wiejak zapłaci za swojego  żołnierza a nie kolejny artykul do nabijania klików
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szymek, cza było nie robić dymu to by nie cza było płacić mandacików
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...