Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przebudują rondo przy Gali i wymienią most na ul. Fabrycznej. Będą utrudnienia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 lipca 2018 r. o 08:10 Powrót do artykułu
> Planowana jest też sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu Fabrycznej z Bronowicką, zaś stary most będzie zastąpiony nowym. Wincy świateł!!!!11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu buspasy nie są potrzebne ... zablokują całą DMM od Lidla do Fabrycznej ... Czekam na reakcję dyżurnych zwolenników buspasów kreujących PR dla głupich decyzji ratusza w tym temacie ("ci niedobrzy drobni posiadacze samochodów osobowych" "pasażerowie i rowerzyści mówią wam ręce precz od buspasów" "samochody to cebulactwo i wschodnie prowincjonalne zacofanie" "buspasy = postęp i elektryfikacja" "bez buspasów nie będzie € i Unii Europejskiej" .... - na dzisiaj tyle podpowiedzi. Powodzenia w pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby się dobrze w słuchać w głosy takich jak ty, to by się okazało, że buspasy nigdzie nie są potrzebne. Tylko potem słychać narzekania, że komunikacja miejska jest niewydolna i autobusy stoją w korkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROBLEM W TYM ZE FIRMA Z LUBARTOWA TO ZENADA TAKŻE INWESTYCJA BEDZIE GRUBO SPOZNIONA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram buspasy na trasach o dużym ruchu komunikacji zbiorowej, a takim jest ten odcinek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co te światła na Bronowickiej? Z Bronowickiej wyjeżdża mało pojazdòw i można swobodnie wyjechać jak jest czerwone na skrzyżowaniu z Łęczyńską. Czy trzeba wyrzucać pieniądze? Czas jeszcze na opamietanie i skorygowanue projektu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to z felina już tylko obwodnica sie da dojechać do miasta. Jeszcze witosa powinni zamknąć i mamy enklawe lublin, nikt tu nie dojedzie i nie wyjedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Światła w bronowicką są po to że już deweloperka zaustrzyla sobię zęby na tereny pod nowe bloczki a tam jest tego dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby się dobrze w słuchać w głosy takich jak ty, to by się okazało, że buspasy nigdzie nie są potrzebne. Tylko potem słychać narzekania, że komunikacja miejska jest niewydolna i autobusy stoją w korkach. popieram buspasy na trasach o dużym ruchu komunikacji zbiorowej, a takim jest ten odcinek
CZY ktoś kto to pisze mieszka tam i używa konunikacji zbiorowej i własnego samochodu ? - czy tam są korki ?  NIE MA I NIE BYŁO - ale co tam ... jak będzie bus pas to się pojawią - TO z pewnością skłoni to obywateli miasto do kozystania z MPK/ZTM ;))) Stwórzmy PROBLEM ludziom aby udowdnić słusznosć naszych perspektywicznych planów i światłych decyzji ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Remontować, niech się Lublin dalej rozwija
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buspasy są ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamknąć zdradzieckie mordy!!! w autobusie przegubowym może jechać 140 osób, więc to 140 aut mniej i to autobus powinien mieć priorytet a nie grube dupy leniwych ludzi w autach. ja jak tylko mogę to jeżdżę autobusem, bo szkoda wyciągać auto na te korki i marnować na paliwo. poza tym po pracy mogę sobie ***yć z kumplami na piwko. samochód biorę jak jadę gdzieś dalej, autobus nie dojeżdża lub dojazd nim jest czasochłonny, na większe zakupy lub na figle z małżonką gdzieś w plenerze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze że remontują, w końcu wyprostują tego dziwoląga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to przykład na to, jak bardzo urzędnicy mają w poważaniu mieszkańców. Kto ma na tym zarobić, ten zarobi a głosy ludzi są bez znaczenia. Oczywiście, ze buspasy nie zmuszą ludzi do korzystania z MPK, wygenerują tylko korki, których teraz praktycznie nie ma. Skończy się moje chwalenia znajomym jak to dobrze się tu mieszka, bo nie stoję w korkach... postoję sobie kolejne 1,5 roku, to mi się odechce chwalenia. Jakby mi było mało po tej przebudowie skrzyżowania koło Lidla, na której nikt nie pracuje :/ Aż się człowiekowi niedobrze robi na myśl o tym, jak bardzo urzędnicy kopią nas w tyłki, realizują swoje interesy i traktują jak plebs :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pora domykać te nieciągłe drogi rowerowe i bardzo nieliczne odcinki buspasów. Rowerem jeszcze jezdnią przejedzie (czy co częstsze w Lublinie - chodnikiem). Ale autobus zakorkowanym pasem nie przejedzie. Nie muszę dodawać jaki środek transportu korkuje miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamknąć zdradzieckie mordy!!! w autobusie przegubowym może jechać 140 osób, więc to 140 aut mniej i to autobus powinien mieć priorytet a nie grube dupy leniwych ludzi w autach. ja jak tylko mogę to jeżdżę autobusem, bo szkoda wyciągać auto na te korki i marnować na paliwo. poza tym po pracy mogę sobie ***yć z kumplami na piwko. samochód biorę jak jadę gdzieś dalej, autobus nie dojeżdża lub dojazd nim jest czasochłonny,  na większe zakupy lub na figle z małżonką gdzieś w plenerze.
 Daj mi autobus co 15 min nawet z przesiadkami i będę jeździć gburowaty bucu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie, znomu marnują nasze pieniędze !!! I to grube miliony za taki kawałek asfaltu ??? Ja bym to za 1/3 kosztow wybudował ! I jeszcze zamykają teraz, wszystko naraz, jakby nie mogli sobie tego zrobić za 2 lata !!! No dobra, żartuję,nie jestem pisiorem ;) Budujcie, ta przebudowa jest bardzo potrzebna. Buspasy też są potrzebe, ale poparcia w społeczeństwie nigdy nie będzie, bo każdy wielki pan co do lidla po ziemniaki jeździ swoim Uno passatem w dyzlu musi mieć przecież gdzie jeździć. 3 pasy najlepiej bo jeden za mało. Tacy Janusze to by w ogole zlikwidowali MPK bo im drogi blokuje... A buspasy są niezbędne, niestety dopoki autobus będzie stał w korkach, to nie będzie korzystną alternatywą dla auta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1-Przyklejeni do fotela stoją w korku i narzekają, że jest korek choć sami ten korek tworzą. 2-Działają wbrew sobie, bo negują potrzebę budowania buspasów, które zmniejszają korki. 3-Tak zmniejszają, bo sprawna komunikacja miejska przekonuje ludzi do pozostawienia samochodu i podróż autobusem. Nie mogę tego zrozumieć .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie nie ma korków, nie trzeba tylko jeździć w godz 7-9 i 14-18. A tak wszyscy się pchają to się korkuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamknąć zdradzieckie mordy!!! w autobusie przegubowym może jechać 140 osób, więc to 140 aut mniej i to autobus powinien mieć priorytet a nie grube dupy leniwych ludzi w autach. ja jak tylko mogę to jeżdżę autobusem, bo szkoda wyciągać auto na te korki i marnować na paliwo. poza tym po pracy mogę sobie ***yć z kumplami na piwko. samochód biorę jak jadę gdzieś dalej, autobus nie dojeżdża lub dojazd nim jest czasochłonny,  na większe zakupy lub na figle z małżonką gdzieś w plenerze.
Daj mi autobus co 15 min nawet z przesiadkami i będę jeździć gburowaty bucu!
 Ty tłuku jeden, to gdzie żeś osiadł że nie masz autobusu? Większość autobusów w mieście jeździ w szczycie co 15 minut. A są linie trolejbusowe które jeżdżą co 7-8 minut. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...