Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przełożeni zgarnęli najwięcej

Utworzony przez DD, 8 stycznia 2008 r. o 12:23 Powrót do artykułu
Rozumiem, że dziennikarski obowiązek każe podać te dane do publicznej wiadomości. Chciałoby się jednak przeczytać inteligentny komentarz, a najlepiej rozmowę z którymś z tych "zasłużonych" pracowników miasta, czym to on się tak zasłużył dla nas w Lublinie, żeby obrastać w takie apanaże. Z mojej perspektywy w Lublinie jest coraz gorzej, miasto jest całkowicie nieudolne i nie radzi sobie z najprostszzymi rzeczami, więc wypłacanie sobie takich nagród jest nieszczególnie na miejscu. Przykłady z rękawa: Podwójna sprzedaż Jesziwy. Brak projektu przebudowy Placu Litewskiego. Brak sensownego planu ratowania komunikacji miejskiej TAKIEJ, KTÓRA WRESCIE BĘDZIE SŁUŻYĆ PASAŻEROM, A NIE DYREKTOROM MPK. Brak uzgodnień co do przyszłości Dworca PKS i przyległości. Całkowity bezwład w kwestii walki o tytuł stolicy kultury. Nieumiejętność pozyskiwania środków unijnych na inwestycje i przeprowadzania przetargów. Tunel pod Al. Racławickimi - obiecany i planowany od 10 lat!!! LOTNISKO W ŚWIDNIKU - TOTALNA NIEWIADOMA!!! Tę listę można wydłużać w nieskończoność. PANOWIE Z MAGISTRATU, URZĘDÓW MIEJSKICH, WOJEWÓDZKICH ITD.! MOŻE MYŚLICIE, ŻE MOŻECIE SOBIE TAK WYPŁACAĆ PREMIE W NIESKOŃCZONOŚĆ, ALE WIEDZCIE, ŻE LUDZIE NA WAS PATRZĄ I OCENIAJĄ WAS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziekuję to bardzo dobry komentarz. Bez złośliwości ale oddający to co dzieje sie w Lublinie. Przez wiele lat słałem do UM pytania, kiedy zacznie się konserwacja chodników w mieście. Nawet nowe , ładne porastają trawą i szybko ulegają dewastacji. Ani razu nie otrzymałem odpowiedzi. Gdy więc latem zobaczyłem ekipy z pojemnikami i opryskującymi chodniki płynem na chwasty uwierzyłem że zaczyna się nowe. Ale tak naprawdę nie rozpoczęto ani jednej nowej inwestycji drogowej a na Jana Pawła II nowa jezdnia już sie zapadła i wbrew relacjom urzędników miejskich zapadlina jest w miejscu gdzie była poprzednia. Myśę, że największym błędem prezydenta Wasilewskiego było pozostawienie "starych nierobów" na dyrektorskich stanowiskach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A im to lotto-malo, ze po 10000 pln zaliczyli to jeszcze po nastepnych wyborach pojda wyzej. Nie zauwazyles, ze co jeden albo druga z urzednika w lawy sejmowe myka??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak wytlumaczy sie Pan Prezydent z nagradzania pracownikow, ktorzy zostali wyrzuceni z pracy za kradziez pieniedzy UM ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na razie to prezydent nic nie zrobił dla miasta,przepraszam na dziurawej łęczyńskiej postawił wysepkę nie wiem po co .tak jak na Kunickiego czyżby nowy trend psełdoplanistów z lubelskiego ratusza żeby ulice zwężać jak za przeproszeniem w Koziej Wólce,jeśli to ma być tak to gratuluję bo nic więcej ta ekipa nie zrobi od tego żałosnego Pruszkowskiego który w tym mieście nic nie zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POMYŁKA PANIE DYREKTORZE - NAJNIŻSZA NAGRODA W URZĘDZIE MARSZAŁKOWSKIM TO 800,00 ZŁ BRUTTO, A PRZEWAŻNIE DOSTALI JĄ PRACOWNICY TZW."NIEWYGODNI" CHYBA TYLKO DLA ZASADY - PRACUJĄCY W URZĘDZIE ZNACZNIE WIĘCEJ NIŻ 8 MIESIĘCY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, ze sa to roczne nagrody, wiec jak mozna oprzyznawac je osobom, ktore pracuja 6, czy 8 miesiecy??? Rozumiem tez, ze to "swoi", czyli ci, ktorych udalo sie zatrudnic na miejsce "pogonionych" urzednikow np.z czasow Pruszkowskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...