Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przylatują do Lublina żeby leczyć zęby. W Lublinie coraz więcej pacjentów z zagranicy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 maja 2017 r. o 10:25 Powrót do artykułu
śmiac sie czy płakać, może to reklama...???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwota, że z zagramanicy przylatują - Polaków z kraju na to nie stać. Idź do dentysty - prawie nic z NFZ nie przysługuje. Nawet zabieg z podtlenkiem (dzieci) to ileś razy już słyszałem, że z NFZ to nie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radziwił zlikwiduje NFZ i będzie dobra zmiana. Polacy mają się modlić a nie leczyć. Polska w ruinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z Niemiec jeżdże co ok 2 miesiące do Lublina bo noszę aparat ortodontyczny i jest o wiele taniej tylko trochę podróżę męczące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też wyjechałem do Anglii ponad 2 lata temu i żyje jak PAN a nie w Polsce za 1700zł i jeszcze słychac gadania durnych rodaków.Stać mnie na wszystko przyjeżdzam do Polski i nie patrze na ceny bo tu jest biedota.To jest zycie wyjeżdzajcie z Polski po co sie męczyć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każde spacjalistyczne usługi powinny się dogadać i działać w ten sposób, w przeciwnym razie nietęgi wasz los. Lublin to ekonomiczny 3 świat i mało ludzi stać na niektóre usługi, a lepiej raczej nie będzie. Każdy po studiach stąd ucieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuje na etacie dodatkowo prowadzę działalność gospodarcza. Żona też prowadzi działalność gospodarczą mamy dwoje dzieci. Dochód miesięczny mojej rodziny to około 13 tys złotych miesięcznie. Każdego miesiąca moje państwo okrada mnie na sumę 290 zł miesięcznie bo muszę płacić dwukrotnie składkę zdrowotną. Czy mam wybór? Nie,  bo składka zdrowotna pobierana jest od każdej wykonanej pracy. Po to by menele pijący i nieroby mogły korzystać z POZ i darmowego leczenia. Czasem sam muszę korzystać z prywatnej służby zdrowia i płace z własnej kieszeni  choć dwukrotnie odprowadziłem składkę zdrowotną. Gdzie tu sprawiedliwość i demokracja?  Złodziejskie działania rządzących na obywatelach pracujących to nic innego jak ich okradanie. Bajerowanie pani premier o rodzinie to bzdura bo większość normalnych rodzin chce pracować i mieć czas na spędzenie z dziećmi a nie zasuwac po 340 godzin by muc  zapewnić swojej rodzinie godne warunki. Jeśli mam płacić za innych a ZUS NFZ wrzuca to do wspólnego worka i menele, pijący czy nieroby korzystają z tego na tych samych warunkach co my płacący składki,  to nic innego jak czysty komunizm. I gdzie tu jest demokracja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko, że dentyści z wygody wybierają Wrocław, Kraków i Gdańsk na miejsce swojej działalności (NFZ lepiej tam płaci). Ale na szczęście ci słabsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pracującego na etacie - składka zdrowotna to inaczej ubezpieczenie zdrowotne i jest płacone procentowo, tak jak za np. dwa samochody, czy dwa mieszkania. Jak komuś szkoda, to może zrezygnować z dodatkowej pracy, a jeszcze nie tak dawno dentyści zarabiali średnią krajową i nie marudzili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier...le 13 tys zl miesięcznie, a kłóci się o 290zł miesięcznie i że państwo go okrada. To właśnie pokazuje jakimi ludźmi są ludzie bogaci. Co to jest dla was? To jak kropla. Większość ludzi nie stać na opiekę zdrowotną prywatną bo nie zarabiają tak jak ty tylko 1500zl na miesiąc bez szans na poprawę. Wyobraź sobie wtedy leczenie zębów, gabinety leczace na nfz wyglądają jak za Króla Świeczka. Świat idzie do przodu a u nas wciąż niektórzy ludzie chodzą szczerbaci. Lekarze potrafią otworzyc gabinet leczyć na nfz i jeszcze pobierac opłaty od pacjetow jakby to była wizyta prywatna. Okradanie mówisz najpierw niech ludzie skończą okradać Państw i siebie nawzajem to każdy bedzie mial więcej kasy. Ja się nie mogę doczekac kiedy u nas zaistnieje kultura bycia uczciwym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-" Najwięcej pacjentów decydowało się też na wybór konkretnego gabinetu z powodu jakości wykonywanych tam usług. "No ja np.skorzystałam z gabinetu na Jantarowej reklamującego się jako najlepszy w Lublinie.Plomba po trzech miesiącach mi wxAnglii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-" Najwięcej pacjentów decydowało się też na wybór konkretnego gabinetu z powodu jakości wykonywanych tam usług. "No ja np.skorzystałam z gabinetu na Jantarowej reklamującego się jako najlepszy w Lublinie.Plomba po trzech miesiącach mi w Anglii pięknie wyleciała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo wszystko uważam, że najlepszy gabinet stomatologiczny jest w Puławach a konkretniej mówię tutaj o AWODENT. Bardzo przemiła Pani stomatolog. Czyste i sterylne gabinety. Cenowo również nie jest źle, jak to się mówi: '' Na kieszeń przeciętnie zarabiającego polaka '' . Z czystym sumieniem polecam, i zapewniam, wrócę tam jeszcze nie raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NEW-DENT - GABINET STOMATOLOGICZNY W LUBLINIE, KTÓRY SEDECZNIE MOGĘ POLECIĆ. Lublin ma wiele wspaniałych specjalistów w tym dobrych stomatologów, ale tam uzyskałam możliwie najlepsze usługi. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczerze to niezbyt mnie to dziwi bo faktycznie mamy tutaj niezłe "zaplecze stomatologiczne" ;) i jeśli chodzi o nasze miasto to według mnie New Dent wiedzie prym pod względem doboru stomatologów oraz wyposażenia. Niedawno leczyłam u nich zęba kanałowo i wszystko poszło gładko, sprawnie i bezboleśnie. A muszę tutaj zaznaczyć, że w innym gabinecie dentystycznym to chcieli od razu wyrywać zęba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mamy się czym chwalić bo mamy fantastycznych dentystów :) sama chodzę do przychodni Dental do doktor Dąbały i nie wyobrażam sobie że miałabym chodzić gdzie indziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...