Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 maja 2017 r.
10:06

Przylatują do Lublina żeby leczyć zęby. W Lublinie coraz więcej pacjentów z zagranicy

0 13 A A
Zagraniczni pacjenci chwalą stomatologiczną ofertę Lublina za wysoką jakość i profesjonalizm
Zagraniczni pacjenci chwalą stomatologiczną ofertę Lublina za wysoką jakość i profesjonalizm (fot. Maciej Kaczanowski)

Coraz więcej pacjentów z zagranicy docenia jakość zabiegów wykonywanych przez lubelskich stomatologów. Jednak promocja takich usług pozostawia jeszcze wiele do życzenia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Pacjentów z zagranicy stale przybywa. Najczęściej przyjeżdżają z tych krajów, z którymi mamy dogodne połączenia lotnicze. Dla Lublina jest to na pewno Wielka Brytania i Skandynawia – mówi Marzena Strok-Sadło z Klastra Lubelska Medycyna.

– To głównie Polacy mieszkający za granicą, ale nie tylko. Mamy też zagranicznych turystów, którzy dowiedzieli się od znajomych o konkretnym gabinecie czy specjaliście. W tym momencie taka nieformalna reklama działa najlepiej.

– Mamy między innymi stałych pacjentów z Włoch i USA. Są to Polacy, ale też rodowici mieszkańcy. Zazwyczaj przyjeżdżają na tydzień i decydują się na kompleksowe leczenie, piaskowanie, usuwanie kamienia czy leczenie kanałowe – mówi Renata Kowalik, kierownik Przychodni Stomatologicznej Dental i lider zespołu ds. stomatologii w Klastrze Lubelska Medycyna. – Na razie to około 30 osób w ciągu roku, ale obserwujemy lekki wzrost. Potrzeba promocji, żeby pacjenci wiedzieli, że oferujemy wysoką jakość usług za znacznie niższą cenę, czasem nawet dziesięciokrotnie.

– Ze względów finansowych pacjenci zagraniczni decydują się na bardziej kosztowne i specjalistyczne zabiegi, np. leczenie kanałowe pod mikroskopem czy protetyczne, a także z zakresu stomatologii estetycznej – mówi Agnieszka Krawczyk, właścicielka Beauty Dental Clinic. – Głównie to Polacy mieszkający za granicą, m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii czy krajach skandynawskich, a ostatnio także Ukraińcy. Stałych pacjentów z zagranicy mamy ok. 50 rocznie. W tym roku obserwujemy tendencję wzrostową.

Jak wynika z opracowania dr. Andrzeja Tuckiego z Zakładu Geografii Regionalnej i Turyzmu UMCS w Lublinie* (w badaniu ankietowym wzięło udział dziewięć gabinetów stomatologicznych i 44 pacjentów, którzy na stałe mieszkają za granicą), medyczną ofertę Lublina wyróżnia wysoka jakość i profesjonalizm.

– Prawie 90 proc. badanych pacjentów było zadowolonych z otrzymanych usług. Ponad połowa wskazywała na ich wysoką jakość. Dobrze była też oceniona przyjazna atmosfera i profesjonalizm – mówi dr Tucki. – Najwięcej pacjentów decydowało się też na wybór konkretnego gabinetu z powodu jakości wykonywanych tam usług. Byli też zadowoleni z kompetencji personelu, czystości i higieny gabinetu oraz bezpieczeństwa i komfortu podczas wykonywania zabiegu – wylicza dr Tucki.

Jak dodaje, pacjenci wskazywali także na dogodność w ustaleniu terminu zabiegu, dostępność komunikacyjną oraz znajomość języka obcego wśród personelu.

Jednak zdaniem Marzeny Strok-Sadło, mimo świetnie wyszkolonej kadry i usług na wysokim poziomie, lubelskie placówki nie do końca radzą sobie z reklamą.

– Stąd pomysł, żeby zorganizować wspólną promocję i podzielić jej koszty między podmioty, które chcą w niej uczestniczyć. Chodzi między innymi o stworzenie wspólnej strony internetowej – mówi Strok-Sadło i dodaje: Znalazłyby się tam wszystkie informacje o placówkach i usługach, a także typowo turystyczne, bo osoby, które do nas przyjeżdżają oczekują też wskazówek, jak mogą zorganizować sobie czas wolny podczas pobytu.

* opracowanie oparte o pracę magisterską Aldony Robak „Uwarunkowania rozwoju turystyki medycznej w Lublinie na przykładzie usług stomatologicznych”, obronionej na Wydziale Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMCS w Lublinie w 2016 roku

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 4 października 2017 o 11:16
0
Mimo wszystko uważam, że najlepszy gabinet stomatologiczny jest w Puławach a konkretniej mówię tutaj o AWODENT. Bardzo przemiła Pani stomatolog. Czyste i sterylne gabinety. Cenowo również nie jest źle, jak to się mówi: '' Na kieszeń przeciętnie zarabiającego polaka '' . Z czystym sumieniem polecam, i zapewniam, wrócę tam jeszcze nie raz.
Avatar
Gość / 5 czerwca 2017 o 19:37
0
-" Najwięcej pacjentów decydowało się też na wybór konkretnego gabinetu z powodu jakości wykonywanych tam usług. "No ja np.skorzystałam z gabinetu na Jantarowej reklamującego się jako najlepszy w Lublinie.Plomba po trzech miesiącach mi w Anglii pięknie wyleciała...
Avatar
Gość / 5 czerwca 2017 o 19:34
0
-" Najwięcej pacjentów decydowało się też na wybór konkretnego gabinetu z powodu jakości wykonywanych tam usług. "No ja np.skorzystałam z gabinetu na Jantarowej reklamującego się jako najlepszy w Lublinie.Plomba po trzech miesiącach mi wxAnglii
Avatar
lilka / 27 maja 2017 o 18:38
0
Ja pier...le 13 tys zl miesięcznie, a kłóci się o 290zł miesięcznie i że państwo go okrada. To właśnie pokazuje jakimi ludźmi są ludzie bogaci. Co to jest dla was? To jak kropla. Większość ludzi nie stać na opiekę zdrowotną prywatną bo nie zarabiają tak jak ty tylko 1500zl na miesiąc bez szans na poprawę. Wyobraź sobie wtedy leczenie zębów, gabinety leczace na nfz wyglądają jak za Króla Świeczka. Świat idzie do przodu a u nas wciąż niektórzy ludzie chodzą szczerbaci. Lekarze potrafią otworzyc gabinet leczyć na nfz i jeszcze pobierac opłaty od pacjetow jakby to była wizyta prywatna. Okradanie mówisz najpierw niech ludzie skończą okradać Państw i siebie nawzajem to każdy bedzie mial więcej kasy. Ja się nie mogę doczekac kiedy u nas zaistnieje kultura bycia uczciwym.
Ja pier...le 13 tys zl miesięcznie, a kłóci się o 290zł miesięcznie i że państwo go okrada. To właśnie pokazuje jakimi ludźmi są ludzie bogaci. Co to jest dla was? To jak kropla. Większość ludzi nie stać na opiekę zdrowotną prywatną bo nie zarabiają tak jak ty tylko 1500zl na miesiąc bez szans na poprawę. Wyobraź sobie wtedy leczenie zębów, gabinety leczace na nfz wyglądają jak za Króla Świeczka. Świat idzie do przodu a u nas wciąż niektórzy ludzie chodzą szczerbaci. Lekarze potrafią otworzyc gabinet leczyć na nfz i jeszcze pobierac opłaty o... rozwiń
Avatar
Gość / 27 maja 2017 o 18:14
0
Do pracującego na etacie - składka zdrowotna to inaczej ubezpieczenie zdrowotne i jest płacone procentowo, tak jak za np. dwa samochody, czy dwa mieszkania. Jak komuś szkoda, to może zrezygnować z dodatkowej pracy, a jeszcze nie tak dawno dentyści zarabiali średnią krajową i nie marudzili.
Avatar
Gość / 27 maja 2017 o 17:06
0
Tylko, że dentyści z wygody wybierają Wrocław, Kraków i Gdańsk na miejsce swojej działalności (NFZ lepiej tam płaci). Ale na szczęście ci słabsi.
Avatar
Gosc / 27 maja 2017 o 13:27
0
Pracuje na etacie dodatkowo prowadzę działalność gospodarcza. Żona też prowadzi działalność gospodarczą mamy dwoje dzieci. Dochód miesięczny mojej rodziny to około 13 tys złotych miesięcznie. Każdego miesiąca moje państwo okrada mnie na sumę 290 zł miesięcznie bo muszę płacić dwukrotnie składkę zdrowotną. Czy mam wybór? Nie,  bo składka zdrowotna pobierana jest od każdej wykonanej pracy. Po to by menele pijący i nieroby mogły korzystać z POZ i darmowego leczenia. Czasem sam muszę korzystać z prywatnej służby zdrowia i płace z własnej kieszeni  choć dwukrotnie odprowadziłem składkę zdrowotną. Gdzie tu sprawiedliwość i demokracja?  Złodziejskie działania rządzących na obywatelach pracujących to nic innego jak ich okradanie. Bajerowanie pani premier o rodzinie to bzdura bo większość normalnych rodzin chce pracować i mieć czas na spędzenie z dziećmi a nie zasuwac po 340 godzin by muc  zapewnić swojej rodzinie godne warunki. Jeśli mam płacić za innych a ZUS NFZ wrzuca to do wspólnego worka i menele, pijący czy nieroby korzystają z tego na tych samych warunkach co my płacący składki,  to nic innego jak czysty komunizm. I gdzie tu jest demokracja?
Pracuje na etacie dodatkowo prowadzę działalność gospodarcza. Żona też prowadzi działalność gospodarczą mamy dwoje dzieci. Dochód miesięczny mojej rodziny to około 13 tys złotych miesięcznie. Każdego miesiąca moje państwo okrada mnie na sumę 290 zł miesięcznie bo muszę płacić dwukrotnie składkę zdrowotną. Czy mam wybór? Nie,  bo składka zdrowotna pobierana jest od każdej wykonanej pracy. Po to by menele pijący i nieroby mogły korzystać z POZ i darmowego leczenia. Czasem sam muszę korzystać z prywatnej służby zdrowia i płace z własnej kieszen... rozwiń
Avatar
Gość / 27 maja 2017 o 12:46
0
Każde spacjalistyczne usługi powinny się dogadać i działać w ten sposób, w przeciwnym razie nietęgi wasz los. Lublin to ekonomiczny 3 świat i mało ludzi stać na niektóre usługi, a lepiej raczej nie będzie. Każdy po studiach stąd ucieka.
Avatar
Gość / 27 maja 2017 o 12:26
0
Ja też wyjechałem do Anglii ponad 2 lata temu i żyje jak PAN a nie w Polsce za 1700zł i jeszcze słychac gadania durnych rodaków.Stać mnie na wszystko przyjeżdzam do Polski i nie patrze na ceny bo tu jest biedota.To jest zycie wyjeżdzajcie z Polski po co sie męczyć ?
Avatar
Gość / 27 maja 2017 o 11:54
0
Ja z Niemiec jeżdże co ok 2 miesiące do Lublina bo noszę aparat ortodontyczny i jest o wiele taniej tylko trochę podróżę męczące
Avatar
Gość / 4 października 2017 o 11:16
0
Mimo wszystko uważam, że najlepszy gabinet stomatologiczny jest w Puławach a konkretniej mówię tutaj o AWODENT. Bardzo przemiła Pani stomatolog. Czyste i sterylne gabinety. Cenowo również nie jest źle, jak to się mówi: '' Na kieszeń przeciętnie zarabiającego polaka '' . Z czystym sumieniem polecam, i zapewniam, wrócę tam jeszcze nie raz.
Avatar
Gość / 5 czerwca 2017 o 19:37
0
-" Najwięcej pacjentów decydowało się też na wybór konkretnego gabinetu z powodu jakości wykonywanych tam usług. "No ja np.skorzystałam z gabinetu na Jantarowej reklamującego się jako najlepszy w Lublinie.Plomba po trzech miesiącach mi w Anglii pięknie wyleciała...
Avatar
Gość / 5 czerwca 2017 o 19:34
0
-" Najwięcej pacjentów decydowało się też na wybór konkretnego gabinetu z powodu jakości wykonywanych tam usług. "No ja np.skorzystałam z gabinetu na Jantarowej reklamującego się jako najlepszy w Lublinie.Plomba po trzech miesiącach mi wxAnglii
Avatar
lilka / 27 maja 2017 o 18:38
0
Ja pier...le 13 tys zl miesięcznie, a kłóci się o 290zł miesięcznie i że państwo go okrada. To właśnie pokazuje jakimi ludźmi są ludzie bogaci. Co to jest dla was? To jak kropla. Większość ludzi nie stać na opiekę zdrowotną prywatną bo nie zarabiają tak jak ty tylko 1500zl na miesiąc bez szans na poprawę. Wyobraź sobie wtedy leczenie zębów, gabinety leczace na nfz wyglądają jak za Króla Świeczka. Świat idzie do przodu a u nas wciąż niektórzy ludzie chodzą szczerbaci. Lekarze potrafią otworzyc gabinet leczyć na nfz i jeszcze pobierac opłaty od pacjetow jakby to była wizyta prywatna. Okradanie mówisz najpierw niech ludzie skończą okradać Państw i siebie nawzajem to każdy bedzie mial więcej kasy. Ja się nie mogę doczekac kiedy u nas zaistnieje kultura bycia uczciwym.
Ja pier...le 13 tys zl miesięcznie, a kłóci się o 290zł miesięcznie i że państwo go okrada. To właśnie pokazuje jakimi ludźmi są ludzie bogaci. Co to jest dla was? To jak kropla. Większość ludzi nie stać na opiekę zdrowotną prywatną bo nie zarabiają tak jak ty tylko 1500zl na miesiąc bez szans na poprawę. Wyobraź sobie wtedy leczenie zębów, gabinety leczace na nfz wyglądają jak za Króla Świeczka. Świat idzie do przodu a u nas wciąż niektórzy ludzie chodzą szczerbaci. Lekarze potrafią otworzyc gabinet leczyć na nfz i jeszcze pobierac opłaty o... rozwiń
Avatar
Gość / 27 maja 2017 o 18:14
0
Do pracującego na etacie - składka zdrowotna to inaczej ubezpieczenie zdrowotne i jest płacone procentowo, tak jak za np. dwa samochody, czy dwa mieszkania. Jak komuś szkoda, to może zrezygnować z dodatkowej pracy, a jeszcze nie tak dawno dentyści zarabiali średnią krajową i nie marudzili.
Avatar
Gość / 27 maja 2017 o 17:06
0
Tylko, że dentyści z wygody wybierają Wrocław, Kraków i Gdańsk na miejsce swojej działalności (NFZ lepiej tam płaci). Ale na szczęście ci słabsi.
Avatar
Gosc / 27 maja 2017 o 13:27
0
Pracuje na etacie dodatkowo prowadzę działalność gospodarcza. Żona też prowadzi działalność gospodarczą mamy dwoje dzieci. Dochód miesięczny mojej rodziny to około 13 tys złotych miesięcznie. Każdego miesiąca moje państwo okrada mnie na sumę 290 zł miesięcznie bo muszę płacić dwukrotnie składkę zdrowotną. Czy mam wybór? Nie,  bo składka zdrowotna pobierana jest od każdej wykonanej pracy. Po to by menele pijący i nieroby mogły korzystać z POZ i darmowego leczenia. Czasem sam muszę korzystać z prywatnej służby zdrowia i płace z własnej kieszeni  choć dwukrotnie odprowadziłem składkę zdrowotną. Gdzie tu sprawiedliwość i demokracja?  Złodziejskie działania rządzących na obywatelach pracujących to nic innego jak ich okradanie. Bajerowanie pani premier o rodzinie to bzdura bo większość normalnych rodzin chce pracować i mieć czas na spędzenie z dziećmi a nie zasuwac po 340 godzin by muc  zapewnić swojej rodzinie godne warunki. Jeśli mam płacić za innych a ZUS NFZ wrzuca to do wspólnego worka i menele, pijący czy nieroby korzystają z tego na tych samych warunkach co my płacący składki,  to nic innego jak czysty komunizm. I gdzie tu jest demokracja?
Pracuje na etacie dodatkowo prowadzę działalność gospodarcza. Żona też prowadzi działalność gospodarczą mamy dwoje dzieci. Dochód miesięczny mojej rodziny to około 13 tys złotych miesięcznie. Każdego miesiąca moje państwo okrada mnie na sumę 290 zł miesięcznie bo muszę płacić dwukrotnie składkę zdrowotną. Czy mam wybór? Nie,  bo składka zdrowotna pobierana jest od każdej wykonanej pracy. Po to by menele pijący i nieroby mogły korzystać z POZ i darmowego leczenia. Czasem sam muszę korzystać z prywatnej służby zdrowia i płace z własnej kieszen... rozwiń
Avatar
Gość / 27 maja 2017 o 12:46
0
Każde spacjalistyczne usługi powinny się dogadać i działać w ten sposób, w przeciwnym razie nietęgi wasz los. Lublin to ekonomiczny 3 świat i mało ludzi stać na niektóre usługi, a lepiej raczej nie będzie. Każdy po studiach stąd ucieka.
Avatar
Gość / 27 maja 2017 o 12:26
0
Ja też wyjechałem do Anglii ponad 2 lata temu i żyje jak PAN a nie w Polsce za 1700zł i jeszcze słychac gadania durnych rodaków.Stać mnie na wszystko przyjeżdzam do Polski i nie patrze na ceny bo tu jest biedota.To jest zycie wyjeżdzajcie z Polski po co sie męczyć ?
Avatar
Gość / 27 maja 2017 o 11:54
0
Ja z Niemiec jeżdże co ok 2 miesiące do Lublina bo noszę aparat ortodontyczny i jest o wiele taniej tylko trochę podróżę męczące
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł 0 0

Ponad 900 tys. zł udało się odzyskać miastu od zadłużonych najemców mieszkań komunalnych, którzy zgłosili się do programu dającego im szansę na umorzenie do 70 proc. zaległości. Z takiej możliwości skorzystała prawie co siódma z uprawnionych osób. Jak dużych długów mogą się pozbyć?

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie 2 0

Maria Kosidło z Radzynia Podlaskiego zaczęła we wtorek pikietę pod Urzędem Miasta. W toczącym się od dwóch lat sporze chodzi o mieszkanie komunalne. Kobieta zarzuca urzędnikom, że bezprawnie rozwiązali z nią umowę i zajęli lokum

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!"
film

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!" 7 9

Hodowcy świń z okolic Parczewa zablokowali samochód lekarzy weterynarii, którzy zamierzali przeprowadzić ubój zwierząt zagrożonych afrykańskim pomorem świń. – Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła – nie ukrywa przewodniczący rolniczego stowarzyszenia, który przyjechał wesprzeć okolicznych mieszkańców

A jednak do poprawki. Zmiana na pomniku smoleńskim w Kraśniku
galeria

A jednak do poprawki. Zmiana na pomniku smoleńskim w Kraśniku 4 10

Poprawiono napis na odsłoniętym w niedzielę kraśnickim pomniku. Figura Lecha Kaczyńskiego została podpisana jako „Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej”. Pojawiły się jednak wątpliwości, czy drugiego z tych słów nie należałoby odmienić.

Nowe korty tenisowe utonęły w deszczu

Nowe korty tenisowe utonęły w deszczu 0 7

Woda na kortach tenisowych w Świdniku. Urząd Miasta przyznaje, że po poniedziałkowych ulewnych deszczach był problem z odprowadzaniem wody

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada 4 9

Radni opozycji ocenili wyniki kontroli w Centrum Kultury jako skandal i zażądali wyjaśnień od prezydenta miasta

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja?

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja? 0 11

Kamila Lendzion została rekomendowana na stanowisko dyrektora Teatru Muzycznego w Lublinie. Teraz tę kandydaturę musi zaakceptować Zarząd Województwa Lubelskiego, któremu podlega instytucja.

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin?

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin? 24 14

Motor Lublin potwierdził piąty transfer podczas letniego okienka. Kontrakt podpisał były, młodzieżowy reprezentant Ukrainy, a ostatnio zawodnik Wisły Puławy – Irakli Meskhia. Wkrótce kolejnym wzmocnieniem powinien być za to... Grzegorz Bonin

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym 47 5

Rada Dzielnicy Ponikwoda chce, żeby galeria handlowa Olimp znalazła się w jej granicach, a nie – jak teraz – na Czechowie Południowym. Tłumaczy, że dzięki temu mieszkańcy Ponikwody… będą mieć nowy ośrodek kulturalny

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej 0 1

Od wielu tygodni nie brakowało plotek, że dojdzie do połączenia Włodawianki z Eko Różanka. I wygląda na to, że kluby doszły już do porozumienia. Teraz swoją zgodę musi jeszcze wydać Lubelski Związek Piłki Nożnej

Nowy napastnik Górnika Łęczna

Nowy napastnik Górnika Łęczna 3 0

Sporo działo się we wtorek w obozie Górnika. Zielono-czarni mają nowego zawodnika – Jakuba Chrzanowskiego. Zmiany zaszły także w sztabie szkoleniowym i medycznym klubu z Łęcznej

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne 1 7

Niewiele ponad 34 tys. zł brakuje Ewelinie i Łukaszowi Czerwińskim do zrealizowania marzenia ich życia – kupna małego, ale własnego mieszkania. Para nie może dostać mieszkania komunalnego, bo przekracza próg dochodowy o 56 zł. Niepełnosprawny mężczyzna i jego żona wciąż mają jednak nadzieję, że dzięki pomocy internautów wszystko jest możliwe.

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze
21 lipca 2018, 20:00

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda duetu The Dumplings, Kuba Karaś, wystąpi 21 lipca w Plenerze. Zamiast własnych kawałków artysta sprawdzi się w roli DJ'a i rozkręci gorącą imprezę. Start o godz. 20.

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie 0 17

Wczoraj unieważniony został przetarg na odnowę parku Ludowego. Najtańsza oferta przekraczała kwotę zarezerwowaną w kasie miasta. Teraz Ratusz zastanawia się nad dalszymi losami tej inwestycji, która już drugi raz okazała się sporo droższa niż spodziewali się urzędnicy.

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach
20 lipca 2018, 18:30

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach 2 1

W Puławach startuje cykl Smaki Muzyki organizowany przez Puławski Park Naukowo-Technologiczny. W piątek, 20 lipca o godz. 18.30 w Zielonym Pomidorze (Mościckiego 1) odbędzie się koncert Artura Miedzińskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!