Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Psy w Ogrodzie Saskim? Sprawa wraca na wokandę. Wyrok zakończy spór?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 maja 2018 r. o 10:07 Powrót do artykułu
Jestem za całkowitym zakazem wprowadzania psów do Parku. Koniec kropka.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie wstrętne psy. Trawniki zas'rane, chodniki poobs'rywane. Kundle szczekają, sapią, śmierdzą, brudzą dookoła. I nie piszcie, że każdy sprząta po swoim psie. Bo robi to może z 5% posiadaczy pchlego transportowca. Reszta na zwrócenie uwagi reaguje agresją i krzykiem (i tu padają jakieś z psiej d... wzięte argumenty). Może chociaż Saski pozostanie czystą oazą w tym zas'ranym przez psy mieście? Może ktoś chciałby odpocząć od jazgotu i smrodu kundla? Kundlarze muszą wszędzie łazić ze swoimi psami? Prosimy o tak niewiele, zrozumcie nas! Uwierzcie, jest całkiem dużo ludzi, którzy po prostu NIE LUBIĄ PSÓW!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podatek od psa. Wysokie kary z nie sprzątanie po nich. Na Ogrodowej za nasadzenia zieleni z budżetu obywatelskiego poszło tyle kasy a ci wprowadzają psy. Zasramane i wydrapywankę są rośliny i kora. Obrzydliwie! !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Ogrodzie Saskim okoliczne karki wpuszczają swoje psy, które latają bez smyczy i kagańca. Straż miejska nic z tym nie robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasi łysek nie zrobił wybiegów dla psów i Ich właścicieli i teraz POkraki robią rejwach. A wystarczyło zrobić w Sasie 3 ogrodzone wybiegi na obrzeżach parku jak to robią na Zachodzie UE i tam nie ma krzyków. A może POkraczna sekto wrócić do dawnych czasów w Szwabii. Tam dla dobra Vaterlandu za pytaniem: "czy dla dobra ojczyzny gotowy jesteś zabić swego psa, kanarka czy królika" duża liczba młodych wybierała ojczyznę. U nas nie wiem czy ten POmysł zdałby egzamin. A może spróbujcie ten szwabski rytuał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rowerzyści na chodnikach i właściciele psów nie zbierający kupek po swoich pupilach to dwie największe plagi Lublina...plagi totalnie olewane przez odpowiednie służby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim powinno się wprowadzić zakaz wstępu dla pisowców.Za bardzo śmierdzą Rosją i putinizmem ci targowiczanie Zdradzieckie ryje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psy na chodnikach. Psy na trawnikach. Psy na polnych drogach. Psy pod blokiem. Psy w parkach. Co to qfa hest, żeby obsrańcy panowali?? Do najwazniejszego, historycznego parku Lublina powinien byc zakaz wprowadzania obsracńców!!! Macie psa? To waż problem, niech wali do waszej mordy, a nie na trawnik w parku !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psy wszedzie , mam dosc psow i ich wlascicieli chodza z nimi po trawnikach, sikaja, kupy robia a wlasciciel dumny ze nie jego trawnik czy ogrod saski , karac , jeszcze raz karac...to pomnoze, to jest ohyda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie właśnie to miejsce jeszcze jest czyste i nie zasrane psimi odchodami.nie mam nic do zwierząt ale nakazać należałoby złapanemu właścielowi zabrać prezent do kieszeni spodni .bo jeszcze nie udało mi się spotkać klienta z psem i TOREBKĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...