Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pył znad Sahary idzie nad woj. lubelskie. Brudne deszcze, zakurzone auta?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 kwietnia 2019 r. o 15:11 Powrót do artykułu
mam na saharze córke,jeżdze do niej 2 razy do roku czesto przerzywam burze także powodzenia wam zycze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest piasek z Sahary tylko z Marsa, tam teraz są silne burze słoneczne i wieje piaskiem na Ziemię. )::):):):) Pewno zaraz pismaki napiszą że w Polsce są powodzie bo wylała Amazonka. O tępota o mores.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się nie boje, mam toyota hillux auto stworzone na pustynne warunki, dom sprzata mi ukrainka, a do basenu jeszcze nie napuszczalismy wody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lubartowie jeszcze dziś jest święto. MEUS. Nazwa pochodzi pewnie od Emaus, a tradycja sięga jeszcze okresu międzywojennego i była najbardziej zachowywana przez pracowników huty szkła. Świętowanie odbywa się w plenerze: spacer, ognisko... itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwujcie dobrze niebo. Zawsze przed tym pyłem na autach lata dużo samolotów i zostawiają bardzo długie smugi. Od 3 dni ich nie ma ale końcówka tamtego tygodnia była masakra. Pewnie na dniach zaczną i będzie pył. Później zawsze piszą że bardzo zła jakość powietrza po tych nalotach. A niby skąd zła sezon grzewczy się skończył. Chemtrails to się nazywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się nie boje, mam toyota hillux auto stworzone na pustynne warunki, dom sprzata mi ukrainka, a do basenu jeszcze nie napuszczalismy wody.
 I naoewna dostajesz powodu biedy 500 plus na te swoje bachory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie stac człowieka na wyjazd do Afryki...a tu niespodzianka.. będzie okazja poczuć smak pustynnego piasku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kopa wielbłąda przy każdym wdechu hahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zbadać czy ten piasek z sachary nie jest szkodliwy dla zdrowia bo jak jest to ja chce odszkodowanie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma, nie ma wody na pustyni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcia nie przedstawiają żadnego pyłu znad Sahary tylko nasz, polski pył. Takie są skutki wylesiania i osuszania terenów podmokłych oraz ocieplania klimatu. Ten znad pustyni dotrze dopiero za kilka dni i nie będzie widoczny w ten sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur... na logikę jak pył z nad Sahary tyle tysięcy km jest w stanie dotrzeć nad Polskę ? Co za tym z krajami, miastami leżącymi znacznie bliżej a będącymi na trasie tego pyłu ?? Rozumiem że ich zasypało w pizd....morze Śródziemne też zasypało ? Jaki pył z nad Sahary toż to jedna wielka bujda. Żeby zaraz nie było że to jakieś dziadostwo celowo rozpylone ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto dla eksperymentu zebrać sobie wtedy trochę tego pyłu i sprawdzić czy aby nie przyciąga się on do magnesu. Jeśli się przyciąga to znaczy, że zawiera metale ciężkie mogące być szkodliwe dla zdrowia. I pytanie kto zamierza nas celowo podtruwać? W ogóle ilość samolotów, które fruwają po niebie momentami jest zadziwiająca, większość z nich pozostawia długie smugi, które nie znikają po 1 minucie. O co w tym wszystkim chodzi to nie wiem, ale jeśli faktycznie okazałoby się to prawdą, że to w istocie wpływa na nasze zdrowie, że częściej chorujemy, łapiemy infekcje i trudniej zdrowiejemy to dla tych, którzy są pilotami tych samolotów śmierci rogacizna już szykuje stosowne ćwiczenia w podziemiach. W każdym bądź razie jest to absolutnie nie normalne by całe niebo było zasnuwane jakimiś substancjami. Nie wiadomo co tam może być, jakie pierwiastki chemiczne. Rok temu czy dwa lata temu też mówiono coś o pyle saharyjskim. Ja w to absolutnie nie wierzę. Mechanik samochodowy umieścił film kiedyś na Youtube, w którym zbierał ten pyłek z zabrudzonego samochodu i wziął magnes i wszystko, cały ten proszek w okamgnieniu przyciągnął się. Niech ktoś wreszcie powie co jest grane i kto udzielił zezwolenia na podobny proceder, by samoloty sobie bezwiednie fruwały nad przestrzenią powietrzną i psikały z nieba nie wiadomo dokładnie czym. No tak być nie może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwujcie dobrze niebo. Zawsze przed tym pyłem na autach lata dużo samolotów i zostawiają bardzo długie smugi. Od 3 dni ich nie ma ale końcówka tamtego tygodnia była masakra. Pewnie na dniach zaczną i będzie pył. Później zawsze piszą że bardzo zła jakość powietrza po tych nalotach. A niby skąd zła sezon grzewczy się skończył. Chemtrails to się nazywa.
 Tłukostwo i ciemnota to się nazywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak mózgu to się nazywa pisowski głąbie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BZDURA - od kilku lat Polska stepowieje w dodatku poglebiona jest ogromna susza zobaczcie jak wyglada Bystrzyca ! ***s://***youtube.com/watch?v=GpCfakKeRT4&t=35s
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niebo stanie się pomarańczowe, słońce wzejdzie na zachodzie a zajdzie na wschodzie, chłop z chłopem będzie a baba z babą, sodomia, gomoria i koniec świata! Przetrwają tylko sprawiedliwi co to w doopie mają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za PO tego nie bylo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur... na logikę jak pył z nad Sahary tyle tysięcy km jest w stanie dotrzeć nad Polskę ? Co za tym z krajami, miastami leżącymi znacznie bliżej a będącymi na trasie tego pyłu ?? Rozumiem że ich zasypało w pizd....morze Śródziemne też zasypało ? Jaki pył z nad Sahary toż to jedna wielka bujda. Żeby zaraz nie było że to jakieś dziadostwo celowo rozpylone ...
masz logikę kurde. szkoda , że inaczej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w mojej aplikacji apsik mam info o stężeniu pyłów zawieszonych i nie jest dobrze.. cały czas obserwuje czy powietrze się poprawia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...