Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie rektorze pier...***ij się w ten swój pusty łeb. Widzę albo brakuje ci zajęć albo poprawność polityczna robi gówno z mózgu. Czy wpis był na stronie UMSC ? NIe. Była to prywatna wypowiedz, z którą osobiście się zgadzam. Moim zdaniem jakby Anglicy dłużej przed meczem poklęczeli to może i wynik byłby lepszy. Czy wszyscy lewacy i wyznwcy partii złodziei mają problem z mysleniem. Ja bym raczej przemyślał temat odwołania rektora, który zamiast zajmować się sprawami służbowymi (mierny poziom nauczania na uczelni) w czasie pracy zajmuje się pierdułami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie rektorze pier...***ij się w ten swój pusty łeb. Widzę albo brakuje ci zajęć albo poprawność polityczna robi gówno z mózgu. Czy wpis był na stronie UMSC ? NIe. Była to prywatna wypowiedz, z którą osobiście się zgadzam. Moim zdaniem jakby Anglicy dłużej przed meczem poklęczeli to może i wynik byłby lepszy. Czy wszyscy lewacy i wyznwcy partii złodziei mają problem z mysleniem. Ja bym raczej przemyślał temat odwołania rektora, który zamiast zajmować się sprawami służbowymi (mierny poziom nauczania na uczelni) w czasie pracy zajmuje się pierdułami.
Czyli nie masz nic przeciwko temu, żebym napisał coś debilnego np. na temat twoich rodziców, bo zrobię to prywatnie? Zaznaczam, że nie jestm pracownikiem naukowym żadnej uczelni, więc tym bardziej mogę? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie haniebne zachowania osobników obecnej władzy powodują, że mam dużo pracy wypełniającej mój wolny czas. Już wczoraj wysłałem szeroko udokumentowaną informację do " Swiss scholarships for Polish sciencists" oraz "The Norwegian Gaming and Foundation Authority"! Za konieczne uważam zwrócić ich uwagę na fakty, które powinny być brane pod uwagę przy przyznawaniu środków finansowych na projekty edukacyjne w jakikolwiek sposób sygnowane przez obecnych administratorów kraju nad Wisłą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę, kolejny donosiciel za granicę. Jak widać pożytecznych idiotów wciąż nie brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma szans na udaną nagonkę na prof. Szumiło. To co zrobił trener rzeczywiście może sugerować, że kierował się nie umiejętnościami wyznaczanych piłkarzy, ale dobrym wizerunkiem decyzji, poparwnej politycznie. Uważany w USA (i nie tylko)  za rasistowski ruch BLM wymusza takie działania w wielu dziedzinach życia. Kto zapewni, że tak się nie stało i tym razem? A może po prostu to u trenera tkwiło gdzieś w podświadomości i postanowił podjąć ryzyko? Nie wiemy. Ale pytanie, czy jego decyzja nie była spowodowana względami pozamerytorycznymi i podzielenie się tą wątpliwością na pewno nie może skutkować postępowaniem dyscyplinarnym. Chyba, że rzecznik dyscyplinarny też jest pod wpływem poprawnościowej propagandy i zarekomenduje rektorowi po postępowaniu wyjaśniającym wszczęcie postępowania właściwego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki, "doradca", taki "minister" i vice-versa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie, widzę, że też zaczyna się tak robić; czy tylko mnie rażą czarni na naszych ulicach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...