Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pitucha ciebie nikt nie...…..słucha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam bardzo mieszane uczucia, co do oczekiwań wobec kogoś pokroju istotki pokroju pana Pituchy. Skala kompromitacji powinna być liczona właśnie w Pituchach, Tułajewach czy na ten przykład w Czernkach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram radnego Pituchę, broni rodziny i tradycyjnych wartości. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To on jeszcze nie siedzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pituch to zwykły imbecyl jest !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając wywody pana radnego i jego obrońcy myślę, że powinno się pozwać nauczycieli biologii, którzy ich uczyli w szkole i postawili oceny pozytywne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan To Tomasz to niezły Kocur :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Murem za Pituchą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Tomaszu! Dziękujemy za Pana działalność w obronie tradycyjnych wartości! Sercem jesteśmy zawsze z Panem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
homo-lewackie odpadki jak się bulwersują hah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Słowacji postępowcy zaczynają oswajać społeczeństwo z pedofilią... W Polsce najpierw atakuje się duchownych a potem domagają się tolerancji dla zboczeńców. Podobny proces miał miejsce dwadzieścia lat temu z wykorzystywaniem np. kleryków. Kto pamięta? Jedno i drugie zboczenie powinno być tępione w społeczeństwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam bardzo mieszane uczucia, co do oczekiwań wobec kogoś pokroju istotki pokroju pana Pituchy. Skala kompromitacji powinna być liczona właśnie w Pituchach, Tułajewach czy na ten przykład w Czernkach...
 Ja bym dodał jeszcze 19 nazwisk z Nocnej Zmiany. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, czy homoseksualizm jest zaburzeniem, które można leczyć, czy jest cechą wrodzoną, niezależną od człowieka, czy jest dewiacją i zboczeniem (z listy zboczeń homoseksualizm zdjęto bodajże w 1974 r. w drodze... głosowania!). Ja tego wszystkiego nie wiem. Natomiast radny Pitucha sprawia wrażenie, jakby problem znał doskonale, od podszewki i wręcz organoleptycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczęść Boże Tomaszu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Pitucha epatuje swoją ideologią pogardy do wszystkich, którzy są trochę inni niż on. A przecież jako katolik powinien miłować, a przynajmniej szanować wszystkich ludzie nie zależnie od orientacji seksualnej czy poglądów politycznych, a Ewangelia to nawet każe miłować swoich wrogów. Ale przecież jego postawa nie wynika z wyznawanej religii, bo jak widać jest z nią nawet sprzeczna. Jego postawa to wynik wytycznych z prezesa, który znalazł dla swoich wyznawców nowego wroga aby zjednoczyć ich szeregi w walce. To stara metoda wykorzystywana przez systemy totalitarne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny nie zna Katechizmu Kościoła Katolickiego - 2358 Pewna liczba mężczyzn i kobiet przejawia głęboko osadzone skłonności homoseksualne. Skłonność taka, obiektywnie nieuporządkowana, dla większości z nich stanowi trudne doświadczenie. Powinno się traktować te osoby z szacunkiem, współczuciem i delikatnością. Powinno się unikać wobec nich jakichkolwiek oznak niesłusznej dyskryminacji. Osoby te są wezwane do wypełniania woli Bożej w swoim życiu i – jeśli są chrześcijanami – do złączenia z ofiarą krzyża Pana trudności, jakie mogą napotykać z powodu swojej kondycji. I chyba faktycznie uważa, że ziemia jest płaska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba skończyć z bezkarnym obrażaniem inny, bo w końcu się pozagryzamy ! PiS rozkręcił tą spiralę pogardy aby lepiej zmobilizować swój elektorat, ale nie możemy temu ulegać i na to pozwalać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek masz rację , ale jakoś Cię q..wa nie lubię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Homo lobby dostało POdwyżkę:) piszą, minusują na POtęgę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ oczywiście że dzielił. Dzielił i dzieli. I będzie dzielił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...